Treść opublikowana przez pucy1
-
Gaśnie na klimie
odma nowa, poki co poza tym ze na vagu jest blad nie dzieje sie nic zlego
-
Problem po wymianie sprężyn
ciac sie boje - duzo jezdze do tego z dziecmi nie zaryzykuje dla 2 czy 3 cm badz paru groszy ze nie utrzyma mnie na szosie w zakrecie na dołeczku badz innym przypadku. Kupiłem kpl gwint szkoda mi bylo wywalac amory ktore mialem bo sa nowiutkie. Decyzja jezdze tak jak jest, amory od gwintu sprzedaje. Jak dozbieram lewych funduszy wywalam ten silnik, na ktorym ganiam i pakuje 1,8T. Zebym sie nie zanudził nie grzebiac poryzam progi w aucie i wywale te cycki po dolnych listwach. Bede wymieniał motor auto i tak bedzie rozbebeszone to wymienie springi na 1be albo na cos -40
-
Problem po wymianie sprężyn
ale ja mysle ze blad lezy w czyms innym
-
Problem po wymianie sprężyn
no wlasnie dlatego nie chce tego robic
-
Problem po wymianie sprężyn
Gwint byl od audi a4 b5. Amory sa normalne bo sa nowe, zalozylem tylko springi. Wczesniej na normalnych sprezynach tez stal jak koza, tylko mega koza. Normalne sprezyny mia\ly kropki zlota i biala
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
pytalem sie mechaniora wczoraj powiedzial od razu ze guma na amorze
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
99% gumy na amorach
-
Problem po wymianie sprężyn
sprezyny sa od gwintu. Teoretycznie mozna skrocic o zwoj ale troche sie boje obciachac i potem na tym jezdzic
-
Czy mozna rozjasnic odcien koloru??? Pomocy...
koszt polerki to od 150zł do nawet ponad 1000. Zalezy od tego kto robi, czym, jakimi materiałami, itd... itd...
-
Czy mozna rozjasnic odcien koloru??? Pomocy...
mysle ze w 300zł sie zamkniesz a odnowienie lakieru to pewnie tylko polerka koszt od 150 do gory.
-
Czy mozna rozjasnic odcien koloru??? Pomocy...
Nie da sie. Najprosciej i najtaniej pewnie bedzie dobrac 100 bazy w kolorze nowych drzwi i cieniowac - efekt ciezki do przewidzenia lub 200 ml bazy pomalowac drzwi w kolor auta. Nie licz na to ze drzwi wyblakną
-
Problem po wymianie sprężyn
Założyłem dziś czerwone sprężynki, tył usiadł a przód?!!! Spreżyny są uzywane wiec juz wypracowane czyli nie ma szansy na to ze siądą. Zresztą co bede gadał fotka odpowie. <br /><br />
-
Za wysokie przednie zawieszenie
Nie martw sie moj tez stoi przodem jak koza i nic nie pomaga, dzis zalozylem sportowe sprezyny to tyl siadl ok a przod moze ze 2cm. Nie mam juz koncepcji.
-
Gaśnie na klimie
Jutro mam zamiar pobawic sie w zawieszenie jak mechanior bedzie miał czas jezeli nie to wezme sie do kupy i wykrece - wypicuje i zobacze co bedzie. ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 00:56 ---------- Poprzedni post napisany 21-06-2012 at 20:43 ---------- OOO Mam faktycznie dziurke w wydechu ale w tak paskudnym miejscu - od gory ze ciezko jest pospawac moze to faktycznie to.
-
Stuki przy ruszaniu i hamowaniu w Audi A4 B6
Gumowe mocowanie amorka może? U mnie było kiedys do bani i własnie przy przeciązeniach hamowanie przyspieszanie było puk brrrr
-
Demontaż dokładek zderzaka i listw progowych
Podłącze sie bo temat podobny Czy te kawałki maja jakies zatrzaski? Czy rwac na siłę? Bo szarpałem sie z tym i nie złazi. <br /><br /> <br /><br />
-
czy któras z tych 2 "polerek" nadaje się do polerowania auta?
Nie nadaja sie do niczego niestety. Dla przykładu ten eurotec da rade i pochodzi troche cena bardzo zblizona. Kolega lakieruje garazowo po cichu i maja juz ponad rok. Ładnych pare autek wypolerowała.
-
Gaśnie na klimie
Nie zdobyłem sie na rozkrecanie, zdjałem tylko wezyk i sprayem do czyszczenia lalem i lalem i lałem az wylalem 400ml. Efekt? Połowicznie. Obroty stabilne, klimę mogę włączyć. Przepustnica nie daje się zaadoptować. Ani na moim kompie ani u kolegi na sprzecie za pare tysi
-
Gaśnie na klimie
ile to zajmuje czasowo? wyjac wyszyscic zamontowac? 2-3h?
-
Gaśnie na klimie
to juz w dzien jutro popatrze ewentualnie pomysle o czyszczeniu przepustnicy, sa takie spraye forcha do czyszczenia ciekawe czy działają. Sciagasz wezyk pryskasz i ma byc
-
Gaśnie na klimie
Vag pokazuje bład pierwotny pzepustnicy - nie chce sie zaadoptowac. Jak stoje i wł klime nic sie nie dzieje jest ok dopiero w czasie jazdy jak zwalniam dojezdzam do skrzyzowania, zmieniam bieg itp. Pokazuje jeszcze błąd zasynaego powietrza
-
Gaśnie na klimie
Maly problemik mianowicie przy włączonej klimie autko po wcisnieciu sprzegła gasnie obroty spadaja do 300-400 czasem do zera. Przepustnica? czy cos innego? Silnik 1,8.
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
Masa PU uszczelniająca w kartuszu 310g Auto-Fit / Masy uszczelniające / Auto-Fit / Autorefinish - CSL dla przykładu ale moze byc i kazda inna masa do spawów. Po zastygnieciu ma prawie tak twarda strukturę jak plastik. Mozna obrabiac papierkiem i lakierowac. Grill i siatki u siebie kleiłem ta masa Ja robiłem ta z castoramy.
-
Montaż Progów z S4 B5 do A4 B5
Wszelkie drone ubytki najlepiej zakitowac masą klejąco uszczelniającą do spawów. Po zaschnieciu obrabia sie i maluje normalnie. Trzyma prawie tak ocno jak klej do szyb.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
błedy wykasowane kabel juz mam za darmo