Treść opublikowana przez akita
-
Błędy w B8 02095, 03041 jak przyczyna?
obrazek jest za maly aby cos zobaczyc
-
Błędy w B8 02095, 03041 jak przyczyna?
kolego jak byś dął większe zdjęcie to bym zobaczył w którym miejscu jest a co do programu to mam VCDS
-
Błędy w B8 02095, 03041 jak przyczyna?
czyli moze byc to od uruchomienia ukrytych funkcji które uruchomiłem? Czy jakaś inna przyczyna? ---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- Czy np od padającego aku? ( Do tej pory pali normalnie)
-
Błędy w B8 02095, 03041 jak przyczyna?
Tryb transportu ?? Czyli co to takiego? Kasowałem błędy i te się pojawiają.
-
Błędy w B8 02095, 03041 jak przyczyna?
Pojawiły się takie błędy , co to może oznaczać? 1. Address 19 can gateway j533 03041 energy management active 2. Address 56 radio j 503 02095 component protection active
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
Zauważyłem również że jeżeli świeci się air bag to znika kontrolka nie zapiętych pasów, jeżeli kontrolka air baga gaśnie to świeci się kontrolka nie zapiętych pasów oczywiście jak są nie zapięte. Taka dziwna zależność. ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ---------- używa ktoś tego kabla ? nie ma z nim problemu z łączeniem? No i czy może ktoś ma spolszczenie progamiku aby wszystko lepiej rozumieć.
-
B8 podgrzewane lusterka. Jak sprawdzić czy ma się taką opcję?
Jak można sprawdzić czy ma się taką funkcję? Czy np jest tak że teoretycznie maja wszystkie a można np uruchomić jak inne funkcje.
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
a koledzy może wiecie gdzie można w dobrej cenie kupić kabelek
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
bym musiał pojechać aby odłączyć po kompa do kogoś bo kabelka jeszcze nie mam, ale z drugiej strony jak by załapał błąd to by kontrolka świeciła się cały czas zgadza się? No i kwestia tego czemu to zależne od temperatury otoczenia. ---------- Post dopisany 08-12-2012 at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany 06-12-2012 at 15:33 ---------- Miał ktoś jeszcze taki przypadek?
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
Ciężko powiedzieć , odpala normalnie . Np dzisiaj temp -4 po nocy przejechałem około 4km aż zgasła kontrolka Air baga. Tak się zastanawiam od czego to zależy bo im mniejsza temp tym dłużej się świeci przy plusowych temp np +5st gaśnie po odpaleniu. ---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ---------- Może być to np zależne od słabego aku?
-
A4 B8 AIR BAG świeci sie po odpaleniu na mrozie dłuzej niż normalnie
Witam. Miał ktoś taki przypadek aby Air Bag w B8 świecił się dłużej niż normalnie na mrozie np jak auto długo stoi np po nocy. Zauważyłem tą przypadłość po spadkach temperatur. Jak było w miarę ciepło gasła kontrolka po odpaleniu auta teraz np po nocy nie gaśnie i trzeba odczekać np "minutę"
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Było to Audi A5
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Wymiana przepustnicy to chyba częsta awaria , osobiście przy 165tys wymieniona. Siłownik klapki wlewu powoli siada bo się czasem zacina:) Dwumas delikatnie zaczyna słychać ale jest to zjawisko które może jeszcze trochę potrwać. Ogólnie reszta ok. Rozrząd wymieniony wcześniej ze względu na niewierność w to co piszą ale i przez to że znajomemu skończył się przed czasem niż się miał skończyć i był problem:) Ciekawi mnie jak można poznać że wałek pompy oleju już się kończy. Jeżeli ktoś się orientuje to proszę o wypowiedź.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Kolego ile kosztował Ciebie interes z wałkiem napędu pompy?
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
jeżeli podają ile ma być w danym aucie i przy danym obciążeniu to chyba producent pomyślał że ma znaczenie ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 23:31 ---------- Czy ktoś kiedykolwiek używał takiego rozmiaru? ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 15:30 ---------- To może inaczej na jakich oponach jeździcie w B8? Jakie rozmiary?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Czy ktoś jeszcze się pochwali swoimi doświadczeniami z B8?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
może jakaś wadliwa guma... z którego roku?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Najwidoczniej zaplanowano że ma się tak popsuć w odpowiednim momencie i tyle na ten temat.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Widzę że te auta maja określone przebiegi kiedy co ma sie popsuć, osobiście 166tys wymiana przepustnicy, węży idących do nagrzewnicy (zrobiły się dziurki) , dwumas powoli słychać, rozrząd wymieniony przed czasem serwisowym aby spokojniej spać.
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
a czy ktoś już stosował takie domieszki w silnikach CR?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Znajomemu rozrząd nei wytrzymał do danych serwisowych i skończył się przy 140tys było to A5
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
ciekawe co wyjdzie
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Podobno poważniejsze problemy zaczynają się po przekroczeniu 200 tysi, takie info mam od magika który ma pogwarancyjny serwis Audi ale ciekawe czy ktoś się przyzna czy mu coś siadło
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Właśnie kwestia czy takie specyfiki nie szkodzą silnikom CR..
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
Może ktoś będzie miał dane do takiego rozmiaru ---------- Post dopisany 30-10-2012 at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 22:17 ---------- Nikt nie śmiga na takim rozmiarze?