Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akita

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akita

  1. To czekamy na wypowiedzi:wink:
  2. Witam, jakie można uruchomić funkcje w A4 B8 chodzi mi dokładnie jakie są ukryte i nie uruchomione seryjnie takie jak np doświetlanie zakrętów itp...
  3. czy ktoś słyszał albo wie jakie te silniki mają wady? albo na co zwracać w nich uwagę?
  4. Jaki jest koszt takiego czegoś i np jak zdiagnozować że może pompa się kończyć? No i ogólnie taki problem występuje?
  5. Jak sprawdzić w jakim stanie jest taka pompa? ---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:13 ---------- Słyszałem że silniki CR w B8 nie mają podobno już tych problemów co w starszych wersjach
  6. Pod względem kosztów brałem pod uwagę wszystkie koszty związane również z całą "imprezą" LPG
  7. Interesują mnie wady tego silnika i na co trzeba zwracać uwagę przy jego eksploatacji. Jeżeli ma ktoś coś ciekawego do napisania to zapraszam do dyskusji.
  8. Obserwując to wszystko można powiedzieć kolegom że diesel wyrównuje się z LPG pod względem eksploatacji
  9. akita odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    czy wymieniając filtr kabinowy trzeba wykrecać schowek ?
  10. podobno pasta do zębów jest skuteczna na takie rysy
  11. Dynamiczna jazda chyba wiąże się z oszczędnością ? Czy źle rozumuję?
  12. Jak w temacie. Czy warto regenerować?
  13. Obecnie przy spokojnej jeździe 1100km na baku. Silnik 2.0 tdi CAGC.
  14. Podobno to normalka że już przy takich przebiegach dwumasy siadają, odzywają się już przed 200 - toma tys km
  15. Kto poleci jakiegoś dobrego magika we Wrocku aby podpiąć auto pod komputer? Jest to a4 b8 2.0 tdi
  16. Czyli że niby normalka od temperatury???? Chyba nie czy źle zrozumiałem?
  17. Mocno było słychać ten dwumas? Auto jeździło jakoś inaczej czy normalnie? ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 12:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 12:19 ---------- czy jest możliwe że dwumas odzywa się przy odpaleniu auta jak jest zimne? Zaczęło mi trząść budą tak przez 2 sek kilka razy i ustaje , czy to może być coś innego?
  18. Zaobserwowałem takie zjawisko auto gdy postoi po nocy przy pierwszym odpaleniu potrzęsie trochę ale z przerwami dosłownie ze dwa trzy razy przez 2 sekundy. Co to może być? ---------- Post dopisany 07-08-2012 at 12:25 ---------- Poprzedni post napisany 06-08-2012 at 12:08 ---------- czy jest to możliwe że może być to dwumas i się czasowo odzywa?
  19. nie:) ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ---------- przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo
  20. jeździ idealnie, tylko zastanawiam sie właśnie odnośnie tego dźwięku
  21. 162000km na rozgrzanym silniku minimalnie slychać taki podobny dźwięk jak dwumas ale trzeba dobrze się wsłuchać ---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ---------- odgłos z okolic skrzyni biegów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.