Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akita

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akita

  1. Przebieg 184tys i padł sterownik air baga . Po prostu w trasie się skończył i zapaliły się poduchy, auto nie było powypadkowe. Mało typowa podobno usterka ale się zdarzyła.
  2. Witam, czy ktoś ma jakieś namiary na kogoś kto reanimuje takie sterowniki we Wrocławiu lub okolicach? Oznaczenie mojego sterownika AIR BAG 8k0959655B. Może ktoś ma odsprzedać?
  3. no wlasnie nic nie było przejechałem nim ponad 20 tys i było wszystko ok
  4. Prosze o pomoc wyskoczyły w trasie takie błędy: 01321 - Control Module for Airbags (J234) 004 - No Signal/Communication Freeze Frame: Fault Status: 01100100 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1 4710 - No Communications with Airbag Control Module U0151 00 [039] - - Not Confirmed - Tested Since Memory Clear Freeze Frame: Fault Status: 00000001 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 3 00473 - Control Module for Elect. Park/Hand Brake (J540) 013 - Check DTC Memory Freeze Frame: Fault Status: 01101101 Fault Priority: 6 Fault Frequency: 1
  5. z tymi dwumasami podobno jest tak że są dwa rodzaje (tak słyszałem) typu sachs lub luck i podobno po vinie nie można stwierdzić aż się nie rozbierze ale nie wiem czy tak jest we wszystkich silnikach.
  6. Widzę Panowie że tu na bogato z modami:)
  7. na 16 calowych kołach w trasie na 1000km prędkość 120-160 km/h 6.5l jeżeli chodzi o miasto około 7lpewnie to zależy od tego czy się więcej stoi czy jeździ Na trasie przy wolniejszej jeździe w terenie góry i normalny teren około 6l tak wyszło na 500km trasy
  8. Są takie ustawienia kierownicy w Vagu? Jak to można sprawdzić jakie są ustawienia? Można powiedzieć że od kupna chodził trochę ciężej, jestem drugim właścicielem po właścicielu w DE. ---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ---------- Patrząc za nową pompą wspomagania znalazłem że takie coś istnieje w B8 ale gdzie to i w jakim modelu , czy we wszystkich jeszcze nie wiem Ile kosztowała wymiana pompy na nową czy używkę?
  9. Witam, właśnie się dowiedziałem że istnieje cos takiego jak filtr hydrauliczny układu kierowniczego. Czy każda B8 posiada coś takiego i czy może być ten filtr powodem działania słabiej wspomagania?
  10. Witam, chciałem się poradzić czy ciężko działające wspomaganie jest oznaką kończenia pompy wspomagania? Ostatnio znalazłem cos takiego jak Filtr hydrauliczny układu kierowniczego - czy występuje on we wszystkich modelach B8? Może on się do tego przyczynia?
  11. Witam, czy ktoś wymieniał może oświetlenie tylnej tablicy rejestracyjnej lub zamieniał je na ledowe lub jeszcze inaczej na normalne żarówki które świecą na biało? Proszę o info jakie by się żarówki nadawały i jakie są w oryginale?
  12. Witajcie zastanawiam się czy silniki FSI są coś warte ponieważ szukam jakiejś maszyny dla małżonki i dużo tych silników jest w grupie VAGa. Chodzi mi o silniki 1,4 1,6 i 2,0 Czy ktoś miał doczynienia z tym silnikami albo słyszał jakieś plusy i minusy . Proszę o wypowiedzi szanownych kolegów
  13. nie pokaże np błędu świec lub czegoś podobnego?
  14. a czy można sprawdzić VAGiem czy świece są do wymiany? Zauważyłem u siebie już drugi raz w odległości kilku tygodni przy temp +10st przy odpaleniu drgania silnika przez kilka sekund.Auto stało około 4godz. Czy to mogą być świece?
  15. Czyli jak dłużej kręci czy jak nie odpala? Czy moze jest jakis limit km?
  16. Koledzy co ile wymieniacie świece żarowe? Kiedy wiadomo że się kończą lub skończyły?
  17. kolego 4,7 l
  18. jak będziesz miał taką możliwość aby to opisać co i jak to będę wdzięczny ---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:40 ---------- jak będziesz miał taką możliwość aby to opisać co i jak to będę wdzięczny
  19. A nie jest to kolego przypadkiem dwumas? Dobrze zlokalizowałeś miejsce z którego idzie głos?
  20. kolego możesz napisać jak dokładnie to się robi? I czy zrobienie lub nie zrobienie tego coś zmieni?
  21. czyli mam rozumieć że przy innych parametrach trzeba kodować coś? Mam pytanie też czy przy wymianie aku nic się nie poblokuje jeżeli go po prostu odłączę?
  22. Też odczuwam bolączki wspomagania powoli zaczyna ciężej chodzić kierownica. Czy orientuje się jaki jest koszt takiej pompy?
  23. Witam, mam pytanie co do kwestii wymiany aku w B8 czy można spokojnie odłączyć aku i wstawić nowy czy trzeba jakichś kombinacji?
  24. czyli bez MMI ma taką opcję czy nie ma? Bo nie wiem czy się za to zabierać.
  25. tylko jeżeli pali dobrze to po co wymieniac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.