Treść opublikowana przez akita
-
Dwumas A4 b8 czy ktoś robił?
Czy ktoś robił dwumas w tym modelu? Jakie mieliście objawy? Jakie koszty? Zastanawiam się czy z moim coś się zaczyna.
-
Ekonomia jazdy a4 b8 2,0 tdi
jak jeździcie (na jakich obrotach ) aby jeździć ekonomicznie? Chodzi mi o a4 b8 2.0 tdi.
-
Jaka dojazdówka się zmieśc a4 b8 avanti?
400zł to chyba sporo za taką dojazdówkę
-
Jaka dojazdówka się zmieśc a4 b8 avanti?
jaką dojazdówka zmieści się do tego modelu, obecnie posiadam tylko zestaw naprawczy
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
cagc takie oznaczenie silnika 730zl czesci
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
teoretycznie wymiana wg ksiazki 180tys
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
na pasku kolego
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
dzięki za info, jak będzie mi to przeszkadzało to będę o tym musiał pomyśleć , albo zainwestuję w coś innego:)
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
życie:wink: jaki może być koszt zmiany takiego czegoś?
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
Nie. Nie można tego jakoś obejś ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- tzn nie mozna tego jakoś obejść , np jakoś ustawić przy pomocy innych przycisków?
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
tzn ? nie można tego w jakiś inny sposób zmieniać?
-
Spoty wrocławskie
Koledzy czy ktoś zna jakiś dobry warsztat w którym można się podpiąć do kompa aby sprawdzić czy wszystko ok? Chodzi o taki aby ludzie mieli pojęcie co robią.
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
kolego odnośnie nawte obrotó, jaka jest prawidłowa wartość obrotów tak aby ekonomicznie jeździć? Tak w granicach 1500?
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
chętnie bym poczytał ale jest w innym języku niż nasz ojczysty i szukam do ściągnięcia. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- jeżeli chodzi o manetki to nie widzę przełącznika, manetka od wycieraczek nie posiada przelącznika tylko do regulacji prędkości wycieraczek, kolejna manetka światła tam też nic nie ma , i manetka od tempomatu raczej chyba ona od tego nie jest. Jakieś inne propozycje?
-
Ustawienie wskazań licznika (komputera)
Witam, gdzie i czy jest mozliwość przestawienia wskazań wyświetlacza na liczniku tak aby np nie pokazywał dystansu na ile nam wystarczy benzyny ale np aby pokazywał średnie spalanie . Szukałem takiej możliwości ale coś nie mogę znaleźć.
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
a co ile km takie wypalanie się robi? Jest jakaś stała ilość km czy to zależy od zanieczyszczenia?Jaka jest trwałość takiego filtra?
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
jaką trwałość ma taki filtr cząstek stałych? Czy przy wypalaniu jest znaczący wzrost obrotów, czy można tego nie zauważyć?
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
w jaki sposób można kontrolować stan zapełnienia? czy to pokaże jakoś na kompie? to się jakoś uzupełnia?
-
a4 b8 jaki kabel i program?
Jaki kabel do a4 b8 czy jest szansa jakiejś taniej opcji?
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
delikatnie wyzsze obroty? niby o ile? ile trwa takie wypalanie?
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
jak można zadbać o takiego dpf-a tak aby służył jak najdłużej? i po czym wiadomo że np się kończy?
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
czyli można jakoś ustawić rozrząd wg znaków czy potrzebny jest jakiś specjalistyczny sprzęt?
-
Eolys czy w A4 b8 2.0 tdi się jakoś uzupełnia czy jest to pod inną nazwą?
Witam forumowiczów, interesuje mnie informacja na temat płynu który jest wstrzykiwany do baku przy tankowaniu przez komputer. W peugocie 407 coś takiego było, czy tu również coś takiego wystepuje?
-
Wymiana rozrządu a4 b8 2.0tdi
Czy do wymiany rozrządu w tym silniku jest jakoś bardziej skomplikowana niż w tradycyjnym silniku? Czy np potrzebne są jakięś blokady czy bez problemu ustawi się go wg znaków. Za info wielkie dzięki
-
Domykanie szyb pilotem - jak ustawić?
az zaraz sprawdze bo probowałem ale coś się nie udało, zaraz sie okaze:) ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- działa:) niby prosta rzecz a cieszy , przewaznie domykały się przy wciśnięciu guzika krótka ale jest ok ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- A kolego może byś doradził odnośnie oleju jaki najlepiej lać?