Treść opublikowana przez akita
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Może kolega uznał te naprawy jako eksploatacyjne i podciągnął pod bezawaryjność.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
czyżby seat miał lepsze rozwiązanie gwarancji
-
Czy stoujecie jakieś domieszki do diesla w zimie?
Czy stosujecie jakieś domieszki do diesla podczas zimy aby np bylo lepsze spalanie itp? No i czy można coś takiego stosować w silnikach 2.0tdi CR
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
w danych technicznych audi wychodzi że najsłabsza jednostka 120km mają takie rozmiary benzyna jak i diesel oto przykład Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 120KM • Dane techniczne • AutoCentrum.pl
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
dziwne że nie podają jak jest to zamiennik 225/55/16 i podobno seryjnie też na takich wychodzi
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Czy pompy awaryjność pompy nie została zmieniona od 2008r od tego roku bodajże nie występuje PD tylko CR z oznaczeniami silników CAGC CAGA itp Czy się mylę?
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
ale np może ktoś nie mieć bo np miał drzwi wymieniane albo malowane albo itp
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
ale ciśnienie jest chyba zależne od rozmiaru koła oraz od wagi samochodu czy się mylę?
-
Ciśnienie w kołach 205/60/16 oraz 225/55/16B8 avant
Jakie jest prawidłowe ciśnienie do rozmiaru 205/60/16 B8 avant? Tak samo do 225/55/16. Proszę o sugestię. ---------- Post dopisany 28-10-2012 at 15:32 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2012 at 20:25 ---------- nikt nie pompuje takich opon?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
właśnie kwestia przebiegu czy jest autentyczny , osobiście 166tys praca silnika dobra , wtryski jak nowe, spalanie 0,5 - 1 l różnicy niż producent podaje oczywiście przy normalnej jeździe przy ciśnięciu auta spalanie oczywiście idzie do góry.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
widzę że każdy chce się pochwalić co ma a czego nie ma Sprintery , Transity i inne wehikuły na inne fora Interesuje nas B8:wink:
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Ciekawe czy te przebiegi z dwumasem przy 90 tys to prawdziwy przebieg. Osobiście 166tys i czasem delikatnie słychać dwumas.
-
Czy w kazdym sterowniku mozna uruchomic coming leaving home
ile może kosztować taki moduł bo strasznie to denerwuje jak trzeba trzymać przycisk i sprawdzać czy wszystkie szyby się pozamykały. Myślałem że w B8 to normalne że taka funkcja jest. W starszym modelu było
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Można powiedzieć że auto autu nie równe B5 faktycznie maszyna nie do zajechania jak się dba. B8 pewnie jak wszystkie nowe auta może mieć z tym problem widać to też z jakich materiałów robią obecnie samochody.
-
Czy w kazdym sterowniku mozna uruchomic coming leaving home
tak samo czy jest możliwość aby po jednym naciśnięciu pilota zamykało się auto i szyby bez przytrzymywania bo podobno nie zawsze się da
-
Czy w kazdym sterowniku mozna uruchomic coming leaving home
Czy w każdej B8 można uruchomić funkcję living home bo podobno jeżeli nie ma się ksenonów nie można. Zapraszam do dyskusji.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Zastanawiam się od jakich przebiegów oczywiście autentycznych zaczynają się jakieś problemy z tym silnikiem . Obecnie 166tys wymieniona przepustnica, wtryski jak nowe, szykuje się do wymiany pompa wspomagania. Koledzy jakie macie przebiegi w swoich B8. Zapraszam do dyskusji.
-
Wahacze w audi a4 avant 97 rok
jeżeli chce się jeździć i nie zmieniać co chwilę to warto dołożyć i kupić lepszy wahacz
-
opony wielosezonowe czy typowe zimówki
zimówka to zimówka
-
Jaki rozmiar dojazdówki do b8
19cali sam dokupiłem dojazdówkę bo nie wierzę zestawom naprawczym ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- też nie mogłem dać wiary że to się zmieści ale taki rozmiar powinien być
-
Polecane opony zimowe
Co byście polecili Dunlop wintersport 3d/4d , Bridgestone Blizzak LM 32 może jakieś NOKIANY WR d3 rozmiar 205/60/16 co polecacie do zakupu?
-
Czy można uruchomić w B8 funkcję coming leaving home ?
wielkie dzięki:wink:
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
COMING/LEAVING HOME jak tą funkcję uruchomić w B8?
-
Czy można uruchomić w B8 funkcję coming leaving home ?
który to jest mod bo czytam i nie widzę ---------- Post dopisany at 22:32 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ---------- kolego możesz dokładnie pokazać które to jest?
-
Czy można uruchomić w B8 funkcję coming leaving home ?
Czy jest możliwość uruchomienia funkcji coming leaving home a B8 tak aby zapalały się światła przeciwmgłowe czy np normalne? Jeżeli można to w jaki sposób?