Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akita

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akita

  1. Czy ktoś robił dwumas w tym modelu? Jakie mieliście objawy? Jakie koszty? Zastanawiam się czy z moim coś się zaczyna.
  2. jak jeździcie (na jakich obrotach ) aby jeździć ekonomicznie? Chodzi mi o a4 b8 2.0 tdi.
  3. 400zł to chyba sporo za taką dojazdówkę
  4. jaką dojazdówka zmieści się do tego modelu, obecnie posiadam tylko zestaw naprawczy
  5. cagc takie oznaczenie silnika 730zl czesci
  6. teoretycznie wymiana wg ksiazki 180tys
  7. na pasku kolego
  8. dzięki za info, jak będzie mi to przeszkadzało to będę o tym musiał pomyśleć , albo zainwestuję w coś innego:)
  9. życie:wink: jaki może być koszt zmiany takiego czegoś?
  10. Nie. Nie można tego jakoś obejś ---------- Post dopisany at 19:12 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- tzn nie mozna tego jakoś obejść , np jakoś ustawić przy pomocy innych przycisków?
  11. tzn ? nie można tego w jakiś inny sposób zmieniać?
  12. Koledzy czy ktoś zna jakiś dobry warsztat w którym można się podpiąć do kompa aby sprawdzić czy wszystko ok? Chodzi o taki aby ludzie mieli pojęcie co robią.
  13. kolego odnośnie nawte obrotó, jaka jest prawidłowa wartość obrotów tak aby ekonomicznie jeździć? Tak w granicach 1500?
  14. chętnie bym poczytał ale jest w innym języku niż nasz ojczysty i szukam do ściągnięcia. ---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:53 ---------- jeżeli chodzi o manetki to nie widzę przełącznika, manetka od wycieraczek nie posiada przelącznika tylko do regulacji prędkości wycieraczek, kolejna manetka światła tam też nic nie ma , i manetka od tempomatu raczej chyba ona od tego nie jest. Jakieś inne propozycje?
  15. Witam, gdzie i czy jest mozliwość przestawienia wskazań wyświetlacza na liczniku tak aby np nie pokazywał dystansu na ile nam wystarczy benzyny ale np aby pokazywał średnie spalanie . Szukałem takiej możliwości ale coś nie mogę znaleźć.
  16. a co ile km takie wypalanie się robi? Jest jakaś stała ilość km czy to zależy od zanieczyszczenia?Jaka jest trwałość takiego filtra?
  17. jaką trwałość ma taki filtr cząstek stałych? Czy przy wypalaniu jest znaczący wzrost obrotów, czy można tego nie zauważyć?
  18. w jaki sposób można kontrolować stan zapełnienia? czy to pokaże jakoś na kompie? to się jakoś uzupełnia?
  19. Jaki kabel do a4 b8 czy jest szansa jakiejś taniej opcji?
  20. delikatnie wyzsze obroty? niby o ile? ile trwa takie wypalanie?
  21. jak można zadbać o takiego dpf-a tak aby służył jak najdłużej? i po czym wiadomo że np się kończy?
  22. czyli można jakoś ustawić rozrząd wg znaków czy potrzebny jest jakiś specjalistyczny sprzęt?
  23. Witam forumowiczów, interesuje mnie informacja na temat płynu który jest wstrzykiwany do baku przy tankowaniu przez komputer. W peugocie 407 coś takiego było, czy tu również coś takiego wystepuje?
  24. Czy do wymiany rozrządu w tym silniku jest jakoś bardziej skomplikowana niż w tradycyjnym silniku? Czy np potrzebne są jakięś blokady czy bez problemu ustawi się go wg znaków. Za info wielkie dzięki
  25. az zaraz sprawdze bo probowałem ale coś się nie udało, zaraz sie okaze:) ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- działa:) niby prosta rzecz a cieszy , przewaznie domykały się przy wciśnięciu guzika krótka ale jest ok ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- A kolego może byś doradził odnośnie oleju jaki najlepiej lać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.