Treść opublikowana przez WoolF1983
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Słovo no fura marzenie :-) też mi się w avancie podobają C6 , i powodzenia w modach a jak wiadomo będą syte :-) szerokości
-
[ALL B5] Landara by Woolf
dokładnie Słavo:-) lotke już przykładałem :-) kilka fotek
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
No widziałem ostatnio leży całkiem nisko hehe a moja koza bez szans :-( tylko -40
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Radek tak mam -40 troche nie równo siadło :-( a z nowości to konsola 2 din ,a dokładnie 1 din przerobiony na 2 din plus folia carbon 4d troche żałuje że w połysku nie zrobiłem https://www.facebook.com/photo.php?fbid=616071335173355&set=a.294367934010365.69051.100003114817718&type=3&theater i dokładka od cupry , podziękowania dla slavko87 :-)
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
Panowie dzisiaj widziana bestyjka i na żywca bardzo fajnie halo wyglądają :-) ciemna folia to hm może by też ciekawie wyglądało :-)
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
bestia z kratkami lepiej będzie sie prezentować :-)
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
No i syto czerwoną folie mamgdzieś :-) w razie W :-) dzwoń pisz :-)
-
podswietlenie radia symphony
Ja odkopie temat ,bo mam ten sam problem,czy ktoś wie co ijak ?
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Bartku a no twoje radyjko hehe e kubły z S4 kupe kasy :-( zresztą czas pokaże co się urodzi jak narazie to radyjko a potem może coś uzbieram kasy i cos porobie
-
[B5 AFN] Czwórka by Ziomuś | S4 Body | Hydrografika | Hybryda
Bartku no fajnie to się prezenci :-) ja z radyjkiem się zgłozę tak jak rozmawialiśmy tylko wszystko mi przyjdzie :-) powodzonka :-)
-
A4 B5 by damianw412 :) NOWE MODY GWINT,LAMPY ,CARBON 3M
fajnie zadbana fura a znaczki usunąć można żyłką za haczyć za emblemat i tak jakby przeciągać potem przemyć benzyną extrakcyjną :-)
-
[ALL B5] szerokie s4
fura fajniutka :-)
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
Fajna furka :-) zadbana widzę powodzenia w dalszych planach
-
[ALL B5] Landara by Woolf
S4 już nie ma stara fota , a co do środka to szału nie ma seria tylko kokpit środkowy obklejony folią carnon takie coś mi wyszło :-) A jeśli chodzi o plany to coś po głowie chodzi :-) czarny dach , chciałbym założyć radyjko ori http://s26.postimg.org/wvwfi45ut/CAM00242.jpg takie coś , fotele skórka bananowa ale to zależy od funduszy to tylko marzenia czas pokaże :-) oczywiście dzięki za dobre słowa korek od gazu pomaluje w kolor nie będzie się tak rzucał w oczy :-)
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Mati halo jest obklejone folią do lamp , a jak świeci nawet dobrze na przeglądzie gostek nic nie powiedział :-) na dniach jak czas pozwoli pstrykne jakieś foto
-
[ALL B5] Landara by Woolf
damian111 dobrze się jeżdzi nie ma takiego betonu troszkę twardsze od ori tak mi się wydaje :-)powiem tak nie narzekam :-)
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Hehe no widać go:-( coś trzeba będzie zrobić może pomaluję pod kolor auta :-)
-
[ALL B5] Landara by Woolf
Witam. To moje pierwsze Audi :-) Teraz może ja pokaże swoje autko. Może coś o nim- A4 z 99r Po 2 lifcie 1,8 APT Na wyposażeniu posiada -ABS -Klimatronik -podgrzewane lusterka -podgrzewane spryskiwacze -prawe lusterko długie od Angola -el. lusterka -el. szyby przód tył korba -alu 17''oponki 225\50\17 -ciemne szybki tył -blenda nad rejestracją wypolerowana -lpg -podświetlenie nóg kierowcy pasażera Hm chyba tyle hehe To początki :-) Prawe lustro Angol a tu coś zaczeło się dziać :-) wskoczyły amorki i sprężynki MTS -40 mm , wrażenia mega fajnie przyklejona fura :-)SORKI ZA FOTY ale fonem robione i lampy nie mam błyskowej :-( żeby nie było że nic nie robie to o proszę przyciemniłem dzisiaj w tylnych lampach kierunek i wsteczny oraz kierunki boczne :-) oto efekt :-) przyciemniłem halogeny :-) o Na aucie fajnie wyglądają na czasie foty zrobie Proszę fantazja mnie poniosła ":-) A tak wygląda obecnie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, serdecznie jestem Marcin