Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Landara by Woolf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. To moje pierwsze Audi :-)

Teraz może ja pokaże swoje autko.

Może coś o nim-

A4 z 99r Po 2 lifcie 1,8 APT

Na wyposażeniu posiada

-ABS

-Klimatronik

-podgrzewane lusterka

-podgrzewane spryskiwacze

-prawe lusterko długie od Angola

-el. lusterka

-el. szyby przód tył korba

-alu 17''oponki 225\50\17

-ciemne szybki tył

-blenda nad rejestracją wypolerowana

-lpg

-podświetlenie nóg kierowcy pasażera

Hm chyba tyle hehe

To początki :-)

2b8907408ec1b31dm.jpg

Prawe lustro Angol

041b2b6f9f88b591m.jpg

322f85c32d7d7832m.jpg

683f5f027f5ea21bm.jpg

0b4cc40f48136f4bm.jpg

a tu coś zaczeło się dziać :-)

wskoczyły amorki i sprężynki MTS -40 mm , wrażenia mega fajnie przyklejona fura :-)SORKI ZA FOTY ale fonem robione i lampy nie mam błyskowej :-(

6e687b0675a4f016m.jpg d7625f75edd62d9bm.jpg 93864dd8025dfd63m.jpg 9f4009af7594a78fm.jpg ef04030cbbcd5576m.jpg

żeby nie było że nic nie robie to o proszę przyciemniłem dzisiaj w tylnych lampach kierunek i wsteczny oraz kierunki boczne :-) oto efekt :-)

0c252f5a913de108m.jpg94a7eb2a1f7540dcm.jpg

przyciemniłem halogeny :-) o

efd7055a6b169427m.jpg 663d0b326ca5408cm.jpg

Na aucie fajnie wyglądają na czasie foty zrobie

163d8eb28e5f440fm.jpg

Proszę fantazja mnie poniosła ":-)

A tak wygląda obecnie

7eht.JPG

rdx2.jpg

9tq4.jpg

jni4.jpg

8x7j.jpg

Opublikowano

No ładniutka ta twoja Audiola!Tylko ten wlew gazu mi nie leży.Byłoby lepiej gdyby zniknął za klapką od wlewu paliwa:)

Opublikowano

Fajne autko ale nie potrzebny korek wstydu na wierzchu :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Hehe no widać go:-( coś trzeba będzie zrobić może pomaluję pod kolor auta :-)

Opublikowano

Ładna furka:) zadbana :decayed:tylko ten wlew też mi nie leży:facepalm: pomaluj go na srebrno nie będzie dawał tak po oczach:decayed: a jak ci się jeździ tym mts??? nie jest twardo????

Opublikowano
  • Autor

damian111 dobrze się jeżdzi nie ma takiego betonu troszkę twardsze od ori tak mi się wydaje :-)powiem tak nie narzekam :-)

Opublikowano

Kolego zapodaj fote jak to halo się pali :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Mati halo jest obklejone folią do lamp , a jak świeci nawet dobrze na przeglądzie gostek nic nie powiedział :-) na dniach jak czas pozwoli pstrykne jakieś foto

Opublikowano

Pięknie się prezentuje;) Nie ma do czego się przyczepić. Pokaż jakieś fotki z wnętrza:naughty:

Powodzenia w modach i bezawaryjności :)

Opublikowano

Ja bym zdjął ten znaczek z tylnej klapy. To nie jest S4. Reszta na +

Opublikowano

ładne autko, ciemne lampy i grill na +. ale korek gazu ukrył bym przy wlewie paliwa:wink: jakieś przyszłe plany?

Opublikowano

hmmm zastanawiam się co was tak męczy ten korek gazu :facepalm: , jest trudno szkoda że nie tam gdzie wlew ale bywa, widziałem miejsca gorsze od tego gdzie obecnie kolega ma :wink:

Opublikowano

pozytywnie jest :)

a co do korka to przecież lpg to nie wstyd

powodzenia i bezawaryjności :hi:

Opublikowano
  • Autor

S4 już nie ma stara fota , a co do środka to szału nie ma seria tylko kokpit środkowy obklejony folią carnon

takie coś mi wyszło :-)

273681fd9492cb28m.jpg

A jeśli chodzi o plany to coś po głowie chodzi :-)

czarny dach , chciałbym założyć radyjko ori http://s26.postimg.org/wvwfi45ut/CAM00242.jpg takie coś , fotele skórka bananowa ale to zależy od funduszy to tylko marzenia czas pokaże :-) oczywiście dzięki za dobre słowa korek od gazu pomaluje w kolor nie będzie się tak rzucał w oczy :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Heheh jak możesz zdjęcie mojego radia wykorzystywać :-P Ale foteli do twojej w bananie to ja bym nie widział, prędzej czarne kubły od S4 :-)

Opublikowano
  • Autor

Bartku a no twoje radyjko hehe e kubły z S4 kupe kasy :-( zresztą czas pokaże co się urodzi jak narazie to radyjko a potem może coś uzbieram kasy i cos porobie

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siema :hi:

na tych ostatnich zdjęciach audica siedzi nadal na tych -40mm??

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Radek tak mam -40 troche nie równo siadło :-(

a z nowości to konsola 2 din ,a dokładnie 1 din przerobiony na 2 din plus folia carbon 4d troche żałuje że w połysku nie zrobiłem

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=616071335173355&set=a.294367934010365.69051.100003114817718&type=3&theater

i dokładka od cupry , podziękowania dla slavko87 :-)

Opublikowano

2 din bardzo dobrze wyszło a folie zawsze możesz zmienić, ogarniaj lotke i montujesz

Opublikowano
  • Autor

dokładnie Słavo:-) lotke już przykładałem :-)


kilka fotek

d49883bf878687e4m.jpg
82c9cb16ab2fb1e2m.jpg
9532cab64c0c3779m.jpg
3e0e36b92d080948m.jpg
82c9cb16ab2fb1e2m.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.