Treść opublikowana przez maciek711
-
Przepływomierz A4 B7 2.0TDI bpw 140KM 2006 r
Czy mógłby ktoś potwierdzić numer części podany przez OLIVER'A ? kupiłem przepływomierz o takim numerze i klapa , nie działa . To są numery z obudowy ma ktoś numery samego przepływomierza ?
-
Przepływomierz A4 B7 2.0TDI bpw 140KM 2006 r
Poszukuję numeru części przepływomierza do A4 B7 2.0TDI BPW 140KM 2006 r
-
Stalowe 15" do B7 Avant ?
Kurcze dziwne bo w Oponeo wyskakuje mi do tego modelu 15 '' . Nie wiem co zrobić a chce już kupić opony .
-
Stalowe 15" do B7 Avant ?
Witam Byłem zdecydowany na zakup felg stalowych 15'' do Audi B7 Avant z 2006 r do dziś kiedy zobaczyłem na naklejce od prawidłowego ciśnienia opon nie ma rozmiaru 15'' ? Czy jest możliwość ich założenia ? Myślałem do feldze 5 x 112 6,5j ET33 . Zawieszenie jak i tarcze nie były w żaden sposób modyfikowane . Mam nadzieje że nie będzie to śmiesznie wyglądało . pzdr
-
Jakie parametry powinna mieć felga stalowa, aby pasowała do opon 195/65/R15
Do B7 też takie ET ?
-
Wysokie obroty 2.0 TDi ?
Jakie Turbo w takim układzie polecacie . Zamawiać do kodu silnika BPW ?
-
Wysokie obroty 2.0 TDi ?
Mam nadzieję że silnik w dupe nie dostał .
-
Wysokie obroty 2.0 TDi ?
Witam Dziś podczas jazdy przyspieszania, silnik wszedł sam na najwyższe obroty . Tylko zgaszenie samochodu pomogło . Pojawił się biały dym i smród czegoś palonego .?
-
Jaki zestaw naprawczy do turbo ?
Ciekawy , ale za drogi..
-
Jaki zestaw naprawczy do turbo ?
Witam Jaki polecacie zestaw naprawczy do Turbo Audi A4 2.0 Tdi BPW 2006 r ?
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
To czwarty samochód który przyprowadziłem z Niemiec . Za każdym razem spalanie jest dużo niższe jadąc z Niemiec do Polski , oczywiście po pierwszym tankowaniu w Polsce wszystko wraca do tak zwanej polskiej normy , większe spalanie i gorsza kultura pracy silnika .
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
Niestety trasa w Polskę zaleję na shellu zwykłej ropy do tego czarnego STP
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
DPF się szybciej nie zapycha po takich preparatach ?
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
Mój mechanior stwierdził że drugi wtrysk trochę kuleje. Troszeczkę trzęsie budą na jałowym . Dwumas 100 % sprawny
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
Myślałem cos o produktach STP
-
Jaki dodatek do ON na dłuższą trasę
Witam Wybieram się w dłuższą trasę (około 1300km) jaki dodatek mogę zastosować do paliwa by przeczyścić układ i wtryski by nie zaszkodzić i nie pogorszyć pracy silnika ? Silnik 2.0 TDI 140KM Przebieg 270 tyś
-
Problem z rozruchem po naładowaniu akumulatora
Witam Ostatnio miałem problem z rozruchem samochodu(A4 2.0 TDI 140KM 2006r) z powodu słabszego akumulatora( parę razy musiałem wspomóc się kablami). Wczoraj podłączyłem pod prostownik odpinając klemy + i - . Ładowałem do wczoraj 8 godzin dziś 10 . Po włożeniu akumaulatora zaczeły mrugać wszystkie diody dodatkowo powtarzający się sygnał błędu z tablicy rozdzielczej o rozruchu nie ma mowy . Co się stało ?
-
KOD AUDI Chorus
Trudno
-
KOD AUDI Chorus
Właśnie dostałem w prezencie Audi Chorus o numerze AUZ2Z3F342254 niestety po podłączeniu trzeba wpisać kod które go nie posiadamy . Radio kupione w Niemczech Czy ktoś na forum może pomóc
-
JAk dostać się do chłodnicy Audi B7
Termostat mozna kupić sam ? czy trzeba w obudowie i kompletem wężów ? ---------- Post dopisany at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ---------- Wahler 48 zł ? w beznzynie kosztował około 300 zł !
-
JAk dostać się do chłodnicy Audi B7
Witam Jak dostać się do przedniej części chłodnicy w audi b7 2.0 TDi . Zamierzam zakryć połowę kartonem na zimę . Pełno w tej serii plastików w B6 nie było żadnego problemu przednia część była odkryta .
-
Radio CD do B7
Witam Poszukuję radia cd do mojego B7 . Aktualnie nie mam żadnego . W przyszłości zamierzam kupić orginalne lecz do tego czasu szukam jakiegoś zastępczego . Ciężko znaleźć coś fajnego co by pasowało do deski wyglądem jak i kolorem . Macie jakieś fajne propozycje ? kwota około 250 zł
-
Jak wymienić przycisk ESP w Audi B6 ?
witam Posiadam zdarty przycisk ESP i chciałbym go wymienić na nowy . Czy wymienia się cały włącznik czy można sam przycisk ? czy trzeba rozbierać konsolę ? pozdrawiam
-
Check po wybiciu katalizatora w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
Ok dzięki będę kombinował
-
Check po wybiciu katalizatora w Audi A4 B7 2.0TDI BPW
Witam Ostatnio wyskoczył mi błąd katalizatora okazało się że jest zapchany . Postanowiłem go wybić ze świadomością że zapali się CHECK - .. oczywiście po wybiciu zapalił się ale samochód jak nie miał mocy tak teraz teraz nie ma , czy czasami nie włączył się w jakiś tryb awaryjny ? czy po prostu podaje mu złą mieszankę paliwową ? a może jedno i drugie.. pozdrawiam