KOD AUDI Chorus

Właśnie dostałem w prezencie Audi Chorus o numerze AUZ2Z3F342254 niestety po podłączeniu trzeba wpisać kod które go nie posiadamy . Radio kupione w Niemczech :( Czy ktoś na forum może pomóc :(

ja proponuję podjechać do Grobla do ASO i zagadać z gościem z serwisu. Podasz diengi mu na flaszeczkę i numer radia a on wygrzebie Ci z elsy kod do radia :)

Kolego niedawno gdzieś przez google znalazłem forum, na którym gościu podawał kod do radia na podstawie nr.radia nie pamiętam co to było''kody radia,rozkodowanie radia''coś w tym stylu.

Poszukaj a na pewno znajdziesz.

Dokładnie jak pisze kolega wyżej, zrób zdjecie naklejki którą masz na radiu i na podstawie tych numerków jakis spec Ci to zrobi. Sam tak robiłem z radiem BECKER i gość zrobił bez problemów. Niestety nie pamietam tego forum :kwasny:

Poszukaj a na pewno znajdziesz.

Są kalkulatory do niektórych typów np. Opla czy Forda ale do Audi i VW niestety nie ma.