Treść opublikowana przez kmiecic26
-
kontrolka diagnostyki silnika
Witam wszystkich. Mam pytanie a mianowicie kiedy powinna zgasnąć kontrolka diagnostyki silnika. U mnie w audi A4 B7 gaśnie dopiero po uruchomieniu silnika i nie wiem czy tak powinno być. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.
-
Okopcone końcówki tłumika w Audi A4 B7 1.9TDI
Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy ,co jest przyczyną czarnego tłumika przy obecności DPF w Audi A4 1,9 Tdi B7. Z tego co się wiem to tłumik powinien być czysty. Wspomnę że używam samochodu wyłącznie w mieście i dość często zapala mi się kontrolka filtra i muszę go dopalać. Czy czarna rura jest czymś normalnym czy może świadczy o jakiejś usterce. Jeżeli ktoś wie na ten temat to proszę o odpowiedz Pozdrawiam
-
Stacyjka
Witam wszystkich. Od niedawna mam B7 i zdarzył mi się taki przypadek ,a mianowicie przy zabawie kluczykiem w pewnym momencie kluczyk w stacyjce zaczął się obracać bez żadnego oporu i nie dało się go wyciągnąć,po paru obrotach wszystko wróciło do normy i jest ok. Nie wiem czy jest to jakieś zabezpieczeni przed przekręceniem na siłę ,czy tak ma być. Jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o odpowiedz. Pozdrawiam
-
Trzepotanie budą
Witam Przy odpalaniu jest lekkie trzepotanie budą maże ze trzy razy i ustaje . Co to może być. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
Jeszcze raz dzieki. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
Dzięki za informację,a tak na marginesie czy to droga impreza jeżeli chodzi o wymianę Pozdrawiam
-
[ALL B6] Drgania drążka skrzyni biegów
Ja miałem podobny objaw. Drążek drgał na luzie i było to widoczne gołym okiem. Okazało się że plecionka ta przy silniku była uszkodzona,po wymianie jak ręką odjoł. Natomiast co do ruchów skrzyni to też mam taki sam objaw,to się pojawiło po zmianie sprzęgła wraz z dwumasem. wymienione są wszystkie poduszki ,a problem pozostał. Tak więc srawdź plecionkę. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
czy to coś groźnego,czy nie ma się czym przejmować Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
Co to znaczy N75
-
[B5 AHU] Cykanie w silniku
Witam wszystkich. Moje pytanie dotyczy cykania po lewej stronie silnika po przekręceniu kluczyka w stacyjce. Jeżeli ktoś ma wiadomości na ten temat to proszę o wiadomość . Nie wiem czy jest to normalne czy coś jest nie tak. Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Drgania lewarka na jałowym biegu
Witaj Sprawdź plecionkę , u mnie z zewnątrz była ok. ale w wewnątrz była popękana ,po wymianie problem znikną Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Drgania i poruszanie się gałki biegów
Gniazdo zostało wymienione. Efekt jest taki jak by skrzynia wpadała w wibracje Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Drgania i poruszanie się gałki biegów
Witam Ja mam podobny problem i nikt do tej pory nie potrafi się z tym uporać. Wymieniony kpl. sprzęgła z kołem dwumaswym,poduszki pod skrzynią i pod silnikiem,całe gniazdo lewarka i nic dalej opisany efekt występuje,chcę zaznaczyć że najbardziej jest to odczuwalne na wyższych biegach,jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś pomysł to proszę o podpowiedź Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Brzęczenie w okolicach zaworu EGR
Dzięki za podpowiedź Czy to można jakoś zniwelować Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Brzęczenie w okolicach zaworu EGR
Witam. Mam pytanie o zawór egr,dopóki nie zadziała to słychać z jego okolicy dziwne brzęczenie tak jak by latała jakaś podkładka Czy jest to normalne ,czy można to jakoś zlikwidować. Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 19:16_________________________________________________witam Czy nikt nie miał takiego objawu,dodam że to słychać ze środka tej metalowej gruszki. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Wymiana poduszek pod skrzynią biegów
Dzięki za odpowiedz. A czy są poduszki z miększej gumy,jeżeli tak to czy skrzynia może wpadać w wibracje podczas przyspieszania lub odejmowania gazu.
-
[B5 AHU] Wymiana poduszek pod skrzynią biegów
Witam.. moje pytanie dotyczy wymiany poduszek skrzyni biegów w 1,9 TDi. Czy jest się w stanie wymienić te poduszki bez kanału ,lub podnośnika ,jeżeli tak to jak to po kolei zrobić.Czy poduszki lemforda są ok. Pozdrawiam i będę wdzięczny za informację
-
[B5 AHU] Dziwny objaw przy puszczeniu pedału gazu
Witam Czy któryś z kolegów doszedł do tego co jest przyczyną tej usterki,jezeli tak to proszę o informację Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Piski przy zimnym silniku
Witam wszystkich. Mój problem polega na tym ,gdy jest zimno na zewnątrz to po odpaleniu i przejechaniu paru metrów z komory silnika dochodzi pisk,co ciekawe wraz ze wzrostem prędkości ten pisk się nie zwieksza,i wystepuje tylko podczas ruchu samochodu dlatego nie mogę go zlokalizować.Po zagrzaniu silnika ustępuje. Czy któryś z kolegów miał podobny problem. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
Sprzęgło kpl.wymienione
-
[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
No tego nie jestm pewien,są nowe. Pod silnikiem są napewno ok. co do skrzyni to nie wiem. Jakie powinny być pod skrzynią i ile kosztują to może się zorjętuje . Dodam że jest to silnik 1,9 Tdi 90 km.
-
[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
Poduszki były wymienione pod silnikiem i pod skrzynią
-
[B5 AHU] Szarpnięcia przy dodawaniu gazu
Witam wszystkich. Mój problem polega na tym że przy nagłym dodawaniu lub odejmowaniu gazu na 4i 5 biegu czuć jakby skrzynia przezesowała sie do przodu, lub do tyłu. Jeżeli ktoś miał podobny problem to proszę o radę. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Dziwny objaw przy puszczeniu pedału gazu
Czy ktoś doszedł co może być przyczyną tej usterki,jesli tak to proszę o wiadomość Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Tarcze hamulcowe firmy Dako
Witam wszystkich. Mam pytanie o tarcze i klocki firmy "Dako" czy sa cos warte. Pozdrawiam