Treść opublikowana przez szyman
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
Niema problemu KrzyHo jak cos znajde i bedzie po robocie dam znac.Ja ma do pomalowania błotnik i zderzak przedni.
-
Dobry lakiernik okolice Legnicy
Witam.poszukuje dobrego lakiernika z Legnicy badź okolic.Jezeli ktoś ma sprawdzonego to prosze o dane.Pozdro
-
[B5 AHL] Czy te fele będą pasować do B5 ?
wiem wiem obnizenie to podstawa :> a jaki zawias byscie polecili czy moze wystarczy same sprezyny.kiedys czytalem ze do 40 mm mozna wymienic same sprezyny do seryjnego zawiasu, wiadamo ze to nie to samo co kompletny amorek.co o tym myslicie? [trzymamy się tematu oponek] - schiller
-
[B5 AHL] Czy te fele będą pasować do B5 ?
Witam chlopaki.Pytanie jak w temacie http://cgi.ebay.co.uk/18-RS6-Audi-VW-Style-Alloy-Wheels-with-Tyres-172_W0QQitemZ170203897897QQihZ007QQcategoryZ9888QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem dzieki pozdro :th:
-
[B5 AHL] jak wymienic pasek klinowy b5 1.6
No i pasek wymieniony.Niema nic latwiejszego :>.Tylko teraz mam nastepny problem bo wsumie pasek wymienialem dlatego bo mi jeden zwoj sie odrywal poczatkowo myslalem ze pasek byl wczesniej zle zalozony ale zauwazylem ze na jednym kole tym co sie znajduje pod napinaczem sa tam tylko 4 rowki a na dwoch pozostalych czyli od alternatora i od pompy wspomagania 5.wizualnie nawet widac ze te kolo jest wezsze od tych pozostalych .Czy to jest normalne czy mam jakies nieorginalne kolo zalozone??
-
[B5 AHL] uderzenie w prawe przednie kolo.co mogło zostac uszkodzone?
samochod odebralem od mechanika.Powiedzial ze tylko zbierznosc sie przestawila zaplacilem 50 funtow i to wszystko samochod dobrze jedzie nic nie znosi a wiec mialem chyba duzo szczescia.dzieki za odpowiedzi
-
[B5 AHL] jak wymienic pasek klinowy b5 1.6
dzieki chlopaki wlasnie tak chcialem zrobic jak kolega wyzej opisuje.Ale czy trzeba luzowac ten napinacz z tych 3 srub u gory czy wystarczy tylko otchylic kluczem.JAk cos Sardo to zapodaj foty ja u siebie klimy niemam takze troche bede mial latwiej.
-
[B5 AHL] jak wymienic pasek klinowy b5 1.6
Witam.szykuje mi sie wymiana paska klinowego,chcialbym to sam zrobic (bo niema to jak satysfakcja z wlasnej wykonanej roboty :>)wiem ze trzeba najpierw jakos odchylic napinacz ale niewiem dokladnie jak za to sie zabrac.jezeli ktos probowal sam to robic prosze o porade.jezxeli ktos ma jakies zdjecia to tez mile widziane.z gory dzieki pozdro :th:
-
[B5 AHL] Syczenie w okolicach układu kierowniczego przy maks. skręcie w lewo
Witam.Zlokalizowalem niedawno dziwne odglosy podczas maxymalnego skretu w lewo badz prawo.To cos takiego jakby skas uciekalo powietrze pod cisnieniem. jak skrecam lekko takiego objawu niema tylko przy maxsymalnym wychyleniu.Jak nachyle glowe pod kierownice tam gdzie sa pedala z tamtad slysze ten odglos.Stalo mi sie to po malej stluczce. samochod zostal udezony w prawy bok przez co prawe kolo ucieklo do srodka.Mechanik powiedzial ze przestawila sie tylko zbierznosc ustawil ja i faktycznie autko jedzie prosto nic go nieznosi.czy ktos wie co to moga byc za odglosy??
-
[B5 AHL] uderzenie w prawe przednie kolo.co mogło zostac uszkodzone?
Witam.Pare dni temu mialem stłuczke drugi pojazd uderzyl w prawe przednie koło zostal uszkodzony błotnik i cos sie stalo z zawieszeniem.Prawe przednie kolo zostalo troche skrzywione do srodka teraz jak jade musze kontrowac kierownica w prawo zeby prosto jechal.Narazie samochod stoi i czekam do jutra na mechanika.Mam nadzieje ze to tylko zbierznosc sie przestawila a jezeli nie to co moglo zostac jeszcze uszkodzone.Pytam poniewaz jestem obecnie w angli i chce sie zorientowac o ewentualnych szkodach zeby w warsztacie nienaciagneli mnie na zbedne koszta.Za odpowiedzie z gory chlopaki dziekuje :th:
-
[B5 AHL] dziwne zachowywanie obrotow przy zmianie biegów
czy ktos moglby jeszcze sie wypopwiedziec.cos czytalem ze to moze byc tez problem z przepustnica ze trzeba by bylo zrobic adaptacje .czy to moze byc przepustnica??
-
[B5 AHL] dziwne zachowywanie obrotow przy zmianie biegów
Witam od 2 dni jestem posiadaczem audi a4.1.6 AHL przez te 2 dni jezdzac zauwazylem cos dziwnego z obrotami jak zmieniam bieg a mianowicie gdy wciskam sprzeglo przy zmianie biegu obroty silnika jakby wkrecaja sie troszeczke na wyzsze poczym spadaja.troche mnie to drazni bo musze sie koncentrowac na troche szybszym spuszczeniu nogi z gau zanim wcisne sprzeglo zeby ten efekt zminimalizowac.NA wolnych obrotach samochod pracuje rowno.Czy ktos wie czym to moze byc spowodowane i co w takim przypadku zrobic ?z gory dzieki pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich posiadaczy a4.sam jestem szczesliwym posiadaczem od 2 dni a4 97r. 1.6.mam nadzieje ze te forum pomoze mi w przyszlosci jezeli bede mial jakies problemy,oby takich bylo jak najmniej.pozdrooo