Haj..nie znam Was ale będe swoim rozklekotanym smigaczem na godzinke wpadne:-)...coby obgadać pare spraw w sprawie lampkuf :-)
[ Dodano: 2006-03-18, 23:35 ]
hmm..a tak z innej beczki..ma ktoś może z Was VAG'a i mógłby wziąść na spota poniedziałkowego ?:>
Witam Wszystkich :-) jestem tu nowy :-)
No i chciałbym przyłączyć się do tematu..otóż..sprawa jest błacha :-)
W przednich drzwiach są siłowniki które po obu stronach sa w innej pozycji..jeżli jeden siłownik jest w połowie a drugi np. na końcu lub początku ..dajesz sygnał na zamknięcie to jeden się całkowicie zamyka drugi przechodzi na połowe i dlatego się otwierają..trzeba powalczyć z tymi siłownikami i ustawić je w jednakowej pozycji..
No to chyba wszystko..jak ktoś z wawy możemy razem poszponcić bo mam ten sam problem i nei wiem jak się do tego zabrać :-)..
Pozdrawiam
AS