Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1452183
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luk kurka pytałem się czy czysta droga czy radarowców ni ma ;-) ale jak widziałem ze jedziesz i nie hamujesz to już byłem pewny ze ich nie ma..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie..w związku z awarią techniczną przyjade na lody :mrgreen: 13:33 wezme spore zapasy kremu przeciwsłonecznego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
13.33 i 10 sekund..kto się spóźni to ma przechlapane :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie i Panie..dzisiaj o mały włos nie zmiażdżył autobus mnie i Norbiego :mad: szkoda że nie spisałem numeru tego autobusu..i niech ten kierowca się cieszy że musiałem szybko jechać do roboty bo by był niezły łomot :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe wydaje mi się ze text KICHOLA trza wkleić do filmu na samym początku :mrgreen: tylko zapomniał napisać coś o przybyszach z innej planety ====>> MATRIX19
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO pewno śmigało w trasy jakbym miał $$$ to bym kupił :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Macie chopy..wklejam tu :-) o ten mi chodziło.. http://allegro.pl/item117895292_audi_a4_2_5tdi_s_line_2004_rok_full_opcja.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe jak ktoś nie przyjdzie z prezentami i przeprosinami to liście się posypią :mrgreen: nie ma to tamto..Wszyscy wpadną w szał :mad: :mad: :mad: oj będzie się działo..szkoda że mnie nie będzie :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Luk jeszcze nie byłem w domu..jak tylko bede mógł to smigne..dzisiaj się wyrwałem na godzine na lody i musiałem wrócić.. pamiętacie tego leszcza : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1164533 ?
-
Zlot Mazury Lipiec
Najpierw dowiedz się o cene później zrobi się liste chętnych...wpłacimy kase i fru do nich
-
Zlot Mazury Lipiec
jak będzie dobra cena i dobry termin to może i ja pojade :mrgreen: napisz tylko jakieś info odnosnie tego szolenia
-
Zlot Mazury Lipiec
Hamujcie bajere gówniarze bo wpadne w szaU :mrgreen: jak skończe maraton to dajemy w tany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc się już szykujcie bo dj'em będzie MATRIX19 Jąkadełko przyjezdzaj bo bez Ciebie nic nie wyrwiemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co chłopaki..kołować jakieś misie na wyjazd ?:> będą z Tomboyem jechać :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luk kaman foty :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO chłopaki dzisiaj zrobiłem gafe z tym szybkim wyjściem ale wiecie nowo poznana Girl i trza się starać a miała pociąg przed 17 więc musieliśmy się szybko zmyć..jutro sie poprawie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luk jak coś to ja bede jechał z centrum..po co dzwonić jak możesz jechać za mną :-) JAk coś to jutro się ustawimy i zajedziemy razem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmm..no chyba tak..ja już frak wyprasowałem i bede pikny :mrgreen: Lukasa teraz nie ma bo łazi po sklepach żeby wyglądać elegancko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyżby ta nowa Girl którą poznałeś w USA ?:> :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luk jak cuś to mozesz się ze mną zabrać..umówimy się gdzieś na mieście :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Zagadaj z Tomboyem on jedzie i może Cie zabrać jakoś..będzie taniej bo TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tomboy to dzik i nie ma na niego mocnych w 2,5TDI..ale ja go i tak wciagam swoim 1.6
-
Zlot Mazury Lipiec
Zapraszamy..im więcej tym lepiej nie wiem jak z miejscami ale myśle ze coś się dostawi :mrgreen:
-
1.8turbo + LPG + zmiana programu - możliwe ?
rób chipa :mrgreen: będzie śmigało jak trza.. znam kolesi którzy smigają pare lat po programie +LPG i wszystko oki..nawet przy sporo większych mocach..
-
[B5 1Z] co przezyłem z nowo zakupiona A4 TDI---------95 R.
Nowa czy naprawiona nie ma znaczenia..KWOTA WYSOKA!!! Można kupić nową od 600zł do TDI.