Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1452183
  2. Luk kurka pytałem się czy czysta droga czy radarowców ni ma ;-) ale jak widziałem ze jedziesz i nie hamujesz to już byłem pewny ze ich nie ma..
  3. Panowie..w związku z awarią techniczną przyjade na lody :mrgreen: 13:33 wezme spore zapasy kremu przeciwsłonecznego
  4. 13.33 i 10 sekund..kto się spóźni to ma przechlapane :mrgreen:
  5. Panowie i Panie..dzisiaj o mały włos nie zmiażdżył autobus mnie i Norbiego :mad: szkoda że nie spisałem numeru tego autobusu..i niech ten kierowca się cieszy że musiałem szybko jechać do roboty bo by był niezły łomot :shock:
  6. hehe wydaje mi się ze text KICHOLA trza wkleić do filmu na samym początku :mrgreen: tylko zapomniał napisać coś o przybyszach z innej planety ====>> MATRIX19
  7. NO pewno śmigało w trasy jakbym miał $$$ to bym kupił :mrgreen:
  8. Macie chopy..wklejam tu :-) o ten mi chodziło.. http://allegro.pl/item117895292_audi_a4_2_5tdi_s_line_2004_rok_full_opcja.html
  9. hehe jak ktoś nie przyjdzie z prezentami i przeprosinami to liście się posypią :mrgreen: nie ma to tamto..Wszyscy wpadną w szał :mad: :mad: :mad: oj będzie się działo..szkoda że mnie nie będzie :mrgreen:
  10. Luk jeszcze nie byłem w domu..jak tylko bede mógł to smigne..dzisiaj się wyrwałem na godzine na lody i musiałem wrócić.. pamiętacie tego leszcza : http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1164533 ?
  11. Najpierw dowiedz się o cene później zrobi się liste chętnych...wpłacimy kase i fru do nich
  12. jak będzie dobra cena i dobry termin to może i ja pojade :mrgreen: napisz tylko jakieś info odnosnie tego szolenia
  13. Hamujcie bajere gówniarze bo wpadne w szaU :mrgreen: jak skończe maraton to dajemy w tany :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: więc się już szykujcie bo dj'em będzie MATRIX19 Jąkadełko przyjezdzaj bo bez Ciebie nic nie wyrwiemy
  14. to co chłopaki..kołować jakieś misie na wyjazd ?:> będą z Tomboyem jechać :razz: :mrgreen:
  15. Luk kaman foty :mrgreen:
  16. NO chłopaki dzisiaj zrobiłem gafe z tym szybkim wyjściem ale wiecie nowo poznana Girl i trza się starać a miała pociąg przed 17 więc musieliśmy się szybko zmyć..jutro sie poprawie :mrgreen:
  17. Luk jak coś to ja bede jechał z centrum..po co dzwonić jak możesz jechać za mną :-) JAk coś to jutro się ustawimy i zajedziemy razem
  18. hmm..no chyba tak..ja już frak wyprasowałem i bede pikny :mrgreen: Lukasa teraz nie ma bo łazi po sklepach żeby wyglądać elegancko
  19. Czyżby ta nowa Girl którą poznałeś w USA ?:> :razz:
  20. Luk jak cuś to mozesz się ze mną zabrać..umówimy się gdzieś na mieście :mrgreen:
  21. Zagadaj z Tomboyem on jedzie i może Cie zabrać jakoś..będzie taniej bo TDI
  22. Tomboy to dzik i nie ma na niego mocnych w 2,5TDI..ale ja go i tak wciagam swoim 1.6
  23. Zapraszamy..im więcej tym lepiej nie wiem jak z miejscami ale myśle ze coś się dostawi :mrgreen:
  24. rób chipa :mrgreen: będzie śmigało jak trza.. znam kolesi którzy smigają pare lat po programie +LPG i wszystko oki..nawet przy sporo większych mocach..
  25. Nowa czy naprawiona nie ma znaczenia..KWOTA WYSOKA!!! Można kupić nową od 600zł do TDI.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.