Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dawaj Oniak wklejaj zdjęcia z wczoraj i z bydgoszczy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to kto chcial tam jechać :razz: ===>Oniak :roll: Człowieku spoko miejscówka na zimowe wieczory można bokiem posmigać po parkingu..(Plati smiga jak dzik i musi nam dać trochę lekcji)..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chłopaki mamy speca od Audi na forum.. Taka cicha woda..a tu kurna na wszystkie pytania potrafi odpowiedzieć bez ETKi :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co Wy wiecie o wyrokach :mrgreen: Poź kurna trza się umówić bo kasa się niszczy w kieszeni..trzeba się umówić bo źle się z tym czuje..wczoraj myślałem że na spocie będziesz i oddam..a tu taki ZONk..ominęło Cie ostre rezanie i awantura z policją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tor imola gdzie Was objeżdzałem na wstecznym :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki przypomina Wam coś ten film ? :mrgreen: L I N K
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stecik to zatankuj fure do pełna..ja z Tomboyem Ci ją odmulimy..po naszej jeździe testowej poczujesz jabyś zrobił program :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mmmm...niestety nie oglądałem bo kurka tabaka w łork.. E Chłopaki czy Wasze pociechy tzw"drugie połówki" złożyły Wam Życzenia tudej ? Jak nie to wiecie co trza z nimi zrobić ...? :twisted: :twisted: :twisted: I następnym razem zapomnieć też o ich święcie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe...dziewczyny zwą Ono..czarodziej "KOSMITA" ---hmm..ciekawe dlaczego ?:> :roll: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamuj bajere Gów****** bo to się może dla Ciebie źle s****** więc zasiądź sobie wygodnie w foteliku i oglądaj dziewczynki w telewizorku na dwójeczce.. Jednocześnie szykując się na wtorek do rezanka samochodziku mego.. :smile: coby był najszybszą ośką w polsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO chłopaki..właśnie nadszedł ten czas i ten dzień..dzisiaj prawie wszystkie moje byłe dziewczyny będą rywalizowały w konkursie i która wygra niestety zostanie moją Żoną :mrgreen: resztę dziewczyn pozostawiam do Waszej dyspozycji.. PS. Dziewczyny są tylko dostępne dla posiadaczy OOOO A4 ==> TOMBOY odpadasz :twisted: Jeśli jakaś Wam się spodoba walcie do mnie po namiary na nią :razz: O G L Ą D A J C I E transmisje dzisiaj w programie 2 TVP o godz. 20.00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No przyjeżdżaj przjeżdżaj..odmulimy Ci fure :mrgreen: Luk wtorek działamy z imo ? i żarówkami ?mam Free więc można się przed spotem spiknąć i wyrezać co trza..zrobimy fotostory, zarzucimy coś na ząb (Ono upiechci coś) i przywiezie klucze - prawda Ono ? :roll: Bro Poźku będziesz we wtorek?..w końcu trza oddać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tombuj kurna dzwoniłem do Ciebie ale Twoja centrala nawaliła chyba.. Jak tam znalazłeś jakiegoś gruchota ? Czy nadal szukasz ? Ja może będe jutro w tamtych rejonach to zobacze co i jak z tym torem i czy Nas w ogóle wpuszczą :mrgreen: Tom ostatnio daje ostro w palnik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja jetem w robocie więc dzisiaj nie wpadam..Platinum a co z Twoją trubawką?Padła czy co ? Ono ma tabake non stop :-) wisła praca wisła..itd itp.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piknik może być z kobetami..ja może wezme siostre Żółwiu pakuj rajstopy, zabawki i kiełbaski i dajemy..zrobimy wieś i nie zapomnij o foremkach :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Te obiboki a może jakiś spot jutro np w Zalesiu Grill, relax itd. ? Ktoś chętny..? Jak coś to ja i Oniak dajemy.. Najlepiej jakoś rano hm..10-11
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
==>koszulki są mioooooooodzio :mrgreen: dziękujemy Ci esci Murzynson Szkoda tylko ze nie zamówiłem 2 czarnych :razz: A chłopaki pewno spotują.. ===========>oczywiście w klubowych K O S Z U L K A C H :-) HEE nie wiem tylko jak z rozmiarem dla ONO..ostatnio ostro ćwiczył :mrgreen: :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he jade w moje urodziny kto pamięta kiedy ? Jade na 4 dni..hm..namiot to będzie postawiony cały czas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe PZU nie ma ale SĄ TAKIE LIŚCIE ze hoohho a tak na poważnie..jade z siostrą do paryża i nie widzi mi się płacić za hotel kupe kasy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
CHłopaki będe śmigał do Paryża na 4 dni..zna ktoś może jakąś miejscówke do spania lub jakiś tani hotel ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki raz mi się tu szykować na lodziki jutro o 14..ja i Oniak jesteśmy bankowo..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie wiedziałeś..Tomboy dorabia sobie troche po pracy :mrgreen: i szukał jakiegoś wozu :shock: Wujku Poźku jak tam nasze interesy :???: ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe Tomboy masz tu linka dzwoń i umawiaj się żeby przyjechał we wtorek to go potestujemy A L L E G R O
-
Zlot Mazury Lipiec
Te Zakazana Babsztylufko Ty już się przygotuj :mrgreen: my tu chopy sie szykujemy na wypada do Wos do Zabrza..wiec szykuj baletki i rajstopki i wywieszaj ogłoszonka na uliczkach bo króliczki napewno przyjadom do zabrzyka na wyrywanko :razz: :mrgreen: chciał ja być wiejski :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hugo sprzedaj swojego i kupuj ten co dałem linka :mrgreen: bo słyszałem od Speców że Twój już ostro dymi