Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w takim razie musimy molestować Norbiego..on ma nówke funke..06/07 [ Dodano: 15-11-2006, 00:52 ] ja też..taniej mnie to wyjdzie i w dodatku będzie nowe :mrgreen: Ja i Poź stawiamy na nowe częsci..jak nie to nie warto się bawić..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bienio masz może nową mape na dx ? http://moto.allegro.pl/item141961484_czesci_wnetrza_do_audi_a4_01_05.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BIenio ja rozbierałem tapicere z milion razy więc spoko damy rade (w b5)..no ale jeśli się boisz można podjechać niech robią w b6 może się troche różnić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie zaczynamy tam gdzie najłatwiej czyli u 2przyciskowców U mnie za dużo rezania jak na pierwszy rzut.. A oniak to ostatnio jakoś zbladł chyba za duzo białka dziewczyna z niego wysssssssssssssssssała :mrgreen: hehe.. A Ty Luk zapisz się już na prostowanie nosa bo jak Cie dorwe to ƒ¥€¾¾«° :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź w czwartek weź Vaga to zakodujemy mój kluczyk..bo innej opcji nie ma..bo nie mam zamka..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj chłopaki ćwiczcie jeszcze oj ćwiczcie..jak macie takie czasy to ja Was nosem wciągne na zimnym silniku..he i to na wsteku.. a Ty bienio masz od dzisiaj byc na każdym spocie.. jak już poznałeś Warsaw A4 team to już chyba wiesz że DWA RAZY JEDYNKI NIE ROSNĄ :mrgreen: od dzisiaj na spotach obowiązuje strój wieczorowy..no Oniak jako że nie ma dla niego rozmiaru może przyjśc w piance :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..czyli Kunio the best :razz: tudej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja chyba wymienie sobie z ramką..kosz jakieś 40 zł a przyciski 160..tzn komplet (4 przyciski+ blokada) myśle ze z ceny jeszcze zejdzie..ale to się dowiem na miejscu..a stare opchne..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuu kiepsko..myślałem ze będzie jakoś niskie 7 lub wysokie 6.. Bienio nie ma wyjścia..musisz się zapisać z nami na FMICa i napisz mi czy chcesz plastik przód lewy i prawy ? i ile masz przycisków..myśle ze czwartek lub piątek będe jechał z Poziem więc może będą na stanie to od razu kupimy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna było podjechać..dzisiaj jest pełen relax..poprostu cut mjut i orzeszki Co Plati rezał Kuniowi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierwsza to by była jak ja bym był :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no qfa..niezła Ekypa :mrgreen: a tera pisz jakie czasy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OT. Panowie działamy cos z Sylwkiem..jakiś bal..fraki..niezłe laseczki..vódeczka..itd. ? Czy każdy idzie w swoją strone..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety nie udało się Chemikowi po 1.jak się otwiera śrubakiem to się niszczy zamek (a w tym przypadku był już zapsuty) po 2 niszczenie blachy..w końcu zadzwoniliśmy po speca od zamków..przyjechał po 40 min. i sprawe załatwił naprawde fachowo.. Później to już mieliśmy inny problem ale nie będe tutaj pisał :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak chleju dajemy dzisiaj na foty..Poź jest już gotowy więc i Ty się szykuj..sesja zdjęciowa min od godz.23..Kunio ubieraj pończochy, baletki i też kaman..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kozak fura :mrgreen: Gratki dawaj na spota to ją odmulimy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..etam..dasz rade :mrgreen: No chłopaki rzucajcie się http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1854025 kto pierwszy ten lepszy.. Ewentualnie http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1856173
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak powiedziałem Poziowi że jesteś z Oniakiem to myślał że przyjedziesz z nim.. Poź daj płytke to się obrobi..a najlepiej żeby jeszcze z jedną sesje zrobić i 2 od razu oddać do obróbki...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No był..jesli chodzi o audi a3 w nowej budzie z silnikiem 2tdi to był..ciął się z Golfem GTi i niestety dostał baty..było bardzo mało fur..i szybko sie skończyło..psiarnia podjechała..generalnie przyjechaliśmy żeby zobaczyć Ciebie w akcji i Poziek chciał się z Tobą spróbować :mrgreen: ale widze wymiękłeś hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buczy elegancko..wczoraj bylismy na wyścigach z Poziem i się chwalił..teraz na mnie i na Oniaka czas na wydecha :mrgreen: ..Bienio dlaczego wczoraj nie przyjechałeś na pole position jak co czwartek ?
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
he to gites że będą też Wasze maluchy :mrgreen: Nasze kobiety zajmą się dzieciarnią, jedzeniem i porządkiem w pokojach i my oczywiście LANSssss i piwko.. :mrgreen: indacity
-
Zdjęcia A4
Wrzucajcie tutaj zdjęcia Aczwórek..przerobionych, tuningowanych itd.bez żadnych opisów..just photos
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ja i siostra :mrgreen: pokój 2 os. :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeeeeeeeeeeeno chłopy piśta cuś bo kurna nudy jak cholera..i statystyki "spocików warszawskich" spadają..E obudźta się i zacznijcie walić tu jakieś konkretne rzeczy bo wpadne w szau :mrgreen: ====>mnie tudej nie ma na kuleczkach :arrow: work :arrow: a po worku ustawiamy się z Poziem :arrow: na :arrow: zdjęcia nocne na mostach, i pod mostami, na ulicach.. :arrow: kto chętny niech daje info.. :arrow: i zabierać porządne aparaty a nie jakieś kliszowce jak u Lukasa zdjęcia mają być git :razz: :mrgreen:
-
Audi S4
Piękna furka :razz: