Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. no chłopaki..bijta się http://moto.allegro.pl/item150829851_audi_a4_1_9_tdi_130km_quattro.html
  2. nie ma tragedi :mrgreen: z Poziem musimy się też wybrać..Oniak napisz jakie koszta?
  3. oj widzę że Oniak ostro inwestuje w swoje samochody Czarne szyby to prezent dla Ani coby mogła spokojnie siedzieć w samochodzie na spotach i żeby nikt jej nie widział :mrgreen:
  4. hehe..Oniak się nie chwalił ale zawsze jak je to bonkal mu się wymyka co drugie łyknięcie :mrgreen: a tak poważnie można się przejść gdzieś na pitce :razz: i tam zjeść opłatka :roll: Najpierw peperoni z kolą a na deser opłatek..myślę że jest git Ps.Oniak jak je to nie siedzi z nami, tylko w drugiej częsci lokalu..
  5. hehe nie..pojechał na lody nad wisłe :mrgreen:
  6. u no to rzeczywiście tragedi ni ma A był święty mikołaj :mrgreen:
  7. hmmmmm...no i gdzie te nasz bandziory są :mrgreen: ??? Wróciły już, czy nadal siedzą na nudnym :mrgreen: spocie :razz: ?? :mrgreen:
  8. miau Tomboy będziesz wyglądał jak biedne dziecko w tym b7 :mrgreen:
  9. hehe gratki za czas :mrgreen:
  10. a już myślałem..nie przyglądałem się zbytnio :mrgreen: ale myśle że Kuniak kupi
  11. myślę że Poź kupi :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item149170760__listwy_progowe_audi_a4_s4_nowe_oryginalne_.html
  12. dzwonili do mnie z 10 min temu i jechali do jakiegoś szpitala..ale z wypowiedzi łono wynika że jest dobrze :mrgreen: ale jakoś to dobrze mnie nie przekonuje :razz:
  13. Oniak to i do mnie wpadnij..wyjde na 2 min i mnie przewieziesz :mrgreen:
  14. jakich argumentów..zwalili robote niech kupują nową maskę i od nowa mają malować..jak nie potrafią to niech oddadzą ją do serwisu Audi na swój koszt.. Poź to Twoja kasa więc walcz..kupiłeś nową maskę i chciałeś mieć tak zrobione jak z fabryki..więc skoro się podjeli...to niech robią od nowa.. Myślę że firma ta jest znana więc kichy nie będą odwalać..
  15. g3 to pasta polerska..można jeszcze zastosować paste g6 ale więcej roboty jest.. Plati jeszcze raz wielkie THX za pomocy przy kierze :mrgreen:
  16. Kto pierwszy ten lepszy :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item148078182_lampy_tylne_audi_a4_clear_red_white_nowe.html
  17. dobra dobra my tu gadu gadu a ja nie wiem kto był na spocie..a kto nie był i dostał minusa :mrgreen:
  18. hehe nasz Oniak ma motyle w bebechach :mrgreen: lof is indier :mrgreen:
  19. hehe boś przystojniacha nasza klubowa Pewno byłeś w czymś różowym dlatego rzucała okiem na Ciebie.. wiecie..mmmmmmmmmmmmmm..kobiety lubią RÓŻ :mrgreen:
  20. hehe pewno siostra dostała bik prezent od Oniaka i dlatego siedziała w carze
  21. dziki jak było ? Poszaleliście troche ?
  22. hehe no można się przejechać i zrobić im pranie przed świętami..
  23. ja też odpadam..miłego spotowania
  24. o qwa..ale bym wpadł w szaU...hehe już ja się widze u nich w warsztacie :mrgreen: qwa wszystko by latało :razz: :mrgreen: współczuje wszystkim co tam byli i nie dali sobie rady...
  25. ja to w pracy jestem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.