Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chłopaki..bijta się http://moto.allegro.pl/item150829851_audi_a4_1_9_tdi_130km_quattro.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma tragedi :mrgreen: z Poziem musimy się też wybrać..Oniak napisz jakie koszta?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj widzę że Oniak ostro inwestuje w swoje samochody Czarne szyby to prezent dla Ani coby mogła spokojnie siedzieć w samochodzie na spotach i żeby nikt jej nie widział :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe..Oniak się nie chwalił ale zawsze jak je to bonkal mu się wymyka co drugie łyknięcie :mrgreen: a tak poważnie można się przejść gdzieś na pitce :razz: i tam zjeść opłatka :roll: Najpierw peperoni z kolą a na deser opłatek..myślę że jest git Ps.Oniak jak je to nie siedzi z nami, tylko w drugiej częsci lokalu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe nie..pojechał na lody nad wisłe :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u no to rzeczywiście tragedi ni ma A był święty mikołaj :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hmmmmm...no i gdzie te nasz bandziory są :mrgreen: ??? Wróciły już, czy nadal siedzą na nudnym :mrgreen: spocie :razz: ?? :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miau Tomboy będziesz wyglądał jak biedne dziecko w tym b7 :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe gratki za czas :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a już myślałem..nie przyglądałem się zbytnio :mrgreen: ale myśle że Kuniak kupi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślę że Poź kupi :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item149170760__listwy_progowe_audi_a4_s4_nowe_oryginalne_.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzwonili do mnie z 10 min temu i jechali do jakiegoś szpitala..ale z wypowiedzi łono wynika że jest dobrze :mrgreen: ale jakoś to dobrze mnie nie przekonuje :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak to i do mnie wpadnij..wyjde na 2 min i mnie przewieziesz :mrgreen:
-
A4 B6-mam maske do ponownego lakierowania - czy się zgodzić?
jakich argumentów..zwalili robote niech kupują nową maskę i od nowa mają malować..jak nie potrafią to niech oddadzą ją do serwisu Audi na swój koszt.. Poź to Twoja kasa więc walcz..kupiłeś nową maskę i chciałeś mieć tak zrobione jak z fabryki..więc skoro się podjeli...to niech robią od nowa.. Myślę że firma ta jest znana więc kichy nie będą odwalać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
g3 to pasta polerska..można jeszcze zastosować paste g6 ale więcej roboty jest.. Plati jeszcze raz wielkie THX za pomocy przy kierze :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto pierwszy ten lepszy :mrgreen: http://moto.allegro.pl/item148078182_lampy_tylne_audi_a4_clear_red_white_nowe.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra dobra my tu gadu gadu a ja nie wiem kto był na spocie..a kto nie był i dostał minusa :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe nasz Oniak ma motyle w bebechach :mrgreen: lof is indier :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe boś przystojniacha nasza klubowa Pewno byłeś w czymś różowym dlatego rzucała okiem na Ciebie.. wiecie..mmmmmmmmmmmmmm..kobiety lubią RÓŻ :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe pewno siostra dostała bik prezent od Oniaka i dlatego siedziała w carze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziki jak było ? Poszaleliście troche ?
-
UWAGA na tę firmę !
hehe no można się przejechać i zrobić im pranie przed świętami..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też odpadam..miłego spotowania
-
UWAGA na tę firmę !
o qwa..ale bym wpadł w szaU...hehe już ja się widze u nich w warsztacie :mrgreen: qwa wszystko by latało :razz: :mrgreen: współczuje wszystkim co tam byli i nie dali sobie rady...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja to w pracy jestem