Treść opublikowana przez adamooo
-
A4 Assistance
hehe biały już jest pod kontrolą..od kiedy Oniak poszedł z nim na kolacje SAM na SAM :eek: a dane moje znasz więc hamuj bajere
-
A4 Assistance
qżwa a ja tu jestem czy nie ? hugo chcesz łamanie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek olej te cacka tuningowe i kup sobie telefon który będzie czasami włączony..albo weź kredyt na ładowarke..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
luk jedź ma marsa do zakładu..zrobią Ci to za 200zeta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro będę wiedział :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ONIAK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) KIEDY IMPRA ?:>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi NERWOSOL zapomniałeś dzisiaj wziąć :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chinki i ukrainki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i co foch z przytupem pewnie na tydzien czasu ciekawe jak tam ono zalatwi :eek: tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales hehe ale ja tamtych fotek też nie robiłem Dobra newermajnd Żółw ma łamanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszku furka malinowa :exclaim: ...faktycznie adamooowe foty ją strasznie zeszpeciły :confused: V6 ruuulezz eeee Cyce co to za jakieś texty ? Ja nie robiłem ani jednego zdjęcia fury Lukasa więc hamujta bajere..bo Wam porysuje fury hehe Klaudyna już wie o wyjeździe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno będe..jak coś to się zdzwonimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce to niebieski w tle to S4 czy S4 look adamooo masz może moje ramki od Keżora wysłał chyba w tamtym roku Qźwa właśnie się zastanawiałem skąd je mam woże je w samochodzie jak coś to możemy się spiknąć..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no nie..Brynia jak mogłaś..przecież to będzie zdjęcie rozwodowe :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak mielibyśmy nie znaleźć Zapraszamy :exclaim: [ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ] Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar trzeba zarzucić mon cherri i stanie się jasność
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakies badziewiaki fabryczne..powiedział że coś będzie rzeźbił
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już smiga spoko fura
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki przestańcie spamowac jak Kononowicz :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
noooooooooooo...teoretycznie jeszcze nie opchnął i nie kupił a praktycznie właśnie jedzie do niego kupiec z kasą :redface: hehe trza to uczcić sprzedaż i kupno.. KIEDY IMPRA ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
komu sprzedał ? Zdeniowi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proponuje jakieś solo na gołe klaty
-
Szukam alumkow =)
same badziewiaki...kup jakieś ori a nie będziesz kombinował z jakimś syfem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poż spoko wodza.niech Witek spokojnie naprawia swojego furacza i w przyszłym tyg można próbować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozio + Wit kiedy dajemy na grupowe przyciemnianko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to kto My i TY
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No rex już się buj..bo oniak ma potężną łydke..hehe i będzie strzelał gole z połowy boiska :biggrin: Już go widziałem w akcji.. Ps..oniak biore Twoje stare wycieraczki na test panel