Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. adamooo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    hehe biały już jest pod kontrolą..od kiedy Oniak poszedł z nim na kolacje SAM na SAM :eek: a dane moje znasz więc hamuj bajere
  2. adamooo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    qżwa a ja tu jestem czy nie ? hugo chcesz łamanie ?
  3. Poziek olej te cacka tuningowe i kup sobie telefon który będzie czasami włączony..albo weź kredyt na ładowarke..
  4. luk jedź ma marsa do zakładu..zrobią Ci to za 200zeta
  5. jutro będę wiedział :biggrin:
  6. ONIAK WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-) KIEDY IMPRA ?:>
  7. Norbi NERWOSOL zapomniałeś dzisiaj wziąć :redface:
  8. chinki i ukrainki
  9. i co foch z przytupem pewnie na tydzien czasu ciekawe jak tam ono zalatwi :eek: tu chodzi o zdjecia z aukcji te co podales hehe ale ja tamtych fotek też nie robiłem Dobra newermajnd Żółw ma łamanie
  10. Łukaszku furka malinowa :exclaim: ...faktycznie adamooowe foty ją strasznie zeszpeciły :confused: V6 ruuulezz eeee Cyce co to za jakieś texty ? Ja nie robiłem ani jednego zdjęcia fury Lukasa więc hamujta bajere..bo Wam porysuje fury hehe Klaudyna już wie o wyjeździe
  11. pewno będe..jak coś to się zdzwonimy
  12. wit.s jakoś tak ..hmm...zadziornmie wyglądasz na fotce to niebieski w tle to S4 czy S4 look adamooo masz może moje ramki od Keżora wysłał chyba w tamtym roku Qźwa właśnie się zastanawiałem skąd je mam woże je w samochodzie jak coś to możemy się spiknąć..
  13. no nie..Brynia jak mogłaś..przecież to będzie zdjęcie rozwodowe :biggrin:
  14. Jak mielibyśmy nie znaleźć Zapraszamy :exclaim: [ Dodano: 11-03-2007, 19:11 ] Trzeba iść do jakiejś szkoły specjalnej, czy poprosu tylko wybrańcom jest dane posiąść ten dar trzeba zarzucić mon cherri i stanie się jasność
  15. jakies badziewiaki fabryczne..powiedział że coś będzie rzeźbił
  16. już smiga spoko fura
  17. chłopaki przestańcie spamowac jak Kononowicz :redface:
  18. noooooooooooo...teoretycznie jeszcze nie opchnął i nie kupił a praktycznie właśnie jedzie do niego kupiec z kasą :redface: hehe trza to uczcić sprzedaż i kupno.. KIEDY IMPRA ?
  19. komu sprzedał ? Zdeniowi ?
  20. Proponuje jakieś solo na gołe klaty
  21. same badziewiaki...kup jakieś ori a nie będziesz kombinował z jakimś syfem..
  22. poż spoko wodza.niech Witek spokojnie naprawia swojego furacza i w przyszłym tyg można próbować
  23. Pozio + Wit kiedy dajemy na grupowe przyciemnianko
  24. jak to kto My i TY
  25. No rex już się buj..bo oniak ma potężną łydke..hehe i będzie strzelał gole z połowy boiska :biggrin: Już go widziałem w akcji.. Ps..oniak biore Twoje stare wycieraczki na test panel

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.