Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh nie wiem..to były słowa lookiera..jutro rano jak będe odbierał furacza to dam znać co i jak..niedawno było u mnie bydło (ono z Anią, Lukas i Poziek) zjedli śledzie wypili conieco i pojechali dalej w świat..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit nie przesadzaj..to będzie sportowy masaż dla zdrowia :-) angela da radę..jako że się probujesz wymigać jesteś pierwszy w kolejce..Angela posprzątaj w domu bo jutro after spot Wit do Ciebie zawita [br]Dopisany: 04 Czerwiec 2007, 22:33 _________________________________________________ps.znalazłem ładne felunie dla Pozia ==> http://moto.allegro.pl/item201812668_20_kola_audi_s8_nowe.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba lukas ma jakiś zapas..ale nie będzie tak łatwo..ramki w dzisiejszych czasach są drogie..myslę że godzinny masaż dla całej załogi WARSAW TEAM powinien wystarczyć.. :a4fan:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze nie widziałem auta..lokier tak powiedział..jutro odbieram więc zobaczycie na spocie jak to wygląda..pewno jak się przejadę to się trochę obniży..
-
[B6 AVF logi] prośba o analize
śledze temat zrób logi dzisiaj i wklej na SR..zobaczymy co tam powiedzą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja wymieniłem sprężynki na -35 WEJTEK'a i stoi wyżej niż fabryka LOL..chyba kogoś zabije..
-
[B6 AWX] Silnik nierówno pracuje
obstawiam że to to...a jak sprawdzić =>VAG..wywala błąd g62 (czujnik cieczy) koszt w aso około 70 zł..trzeba sprawdzić czy 2pinowy czy 4..objawy to: nierówna praca na biegu jałowym, telepotanie silnika, częste włączanie dmuchawy, nawet od razu po odpaleniu auta, skaczące obroty..
-
[B6 AWX] Silnik nierówno pracuje
g62 wymień czujnik i będzie git..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idźcie spać ja jeszcze w robocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe etam Wit..impreza i tak się udała a jego i innych cfaniaczków i tak kiedyś spotka kara
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no..i od jutra zacznie od wszystkich pożyczać kase
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś się z angelą stało bo nic nie pisze po wczorajszym spocie angela nie wstydź się, pisz coś..już więcej Ci nie pospuje tablicy i dekla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe mów mi tato
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa nawet po programie Cię zrobie na wsteku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Lukasa git śmiało możesz w upale śmigać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qżwa chłopaki kupta se w końcu jakiś dobry aparat co ogarnie ładne fotki..qwa te zdjęcia to jakieś paździochy..lepsze robiła moja komórka 10 lat temu z rozjebanym obiektywem w ciemności bez flesza... :bicz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jou Nygi..kurna tabaka jak cholera była..ale teraz luz a na lody niestety nie mogłem przyjechać== >work Poziu Dźony dzwonił i ma dla Ciebie towara..jak cos to dzwoń..ja nie mam fury więc nie podjade..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lody u Żółwia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak nie chcemy..chcemy ..zakładaj baletki i wpadaj..wtorek na torwarze..umyj ładnie furkę i przynieś jakąś krówkę na dobry początek :-) wiesz musisz się wkupić do teamu:-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o widzę że hornecik był dzisiaj u doktorka ładnie ładnie..pokaż wykres
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
słyszeliście nowośći..Oniak swoją x3 ma największe szanse na zwycięstwo w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Monaco, piątej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1..i to na oponach zimowych
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet kaman mi hasła do ftpa..
-
[B6] LED w tylnych swiatlach
Ledy wygladają obciachowo..lepiej zostaw ori..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ooooooo...są kobiety to i Poź się budzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe co za forum lipa na maxa : jakieś plany na today ?