Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe ale jaja Klaudynka kazała mi pościeliś ładnie łóżko i odkurzyć pokój hyhyy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
byl przynajmniej sygnał dźwiękowy czy zasnąłeś Żółwiu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
panowie lodziki u wujka żółwia ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zadzwoń do niego i powiedz ze jedzie adamooo i jak fele beda lipa to wpie...dol [ Dodano: 10-05-2007, 15:38 ] batonem bo rury od odkurzacza ostatnio się połamały :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie rezał..jego padaka jest na kresie wytrzymałości..10 koni uciekło i kopci jak cholera..
-
[A4 B6] navi RNS-E wyłącza się co 30 minut.
he po 1) to navi działa od pół godziny do godziny i później się wyłącza sama..to oznacza że nie ma podpiętych tych canów po 2)jeśli Ci się nie wyłącza tzn że plusy masz podłączone bezpośrednio pod stały plus a nie pod stacyjke..może tutaj jest problem..jeden plus powinien być stały a drugi od stacyjki..
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
gratki
-
[A4 B6] navi RNS-E wyłącza się co 30 minut.
nie podłączone can-y High i Low..
-
Strefa Śmiechu
http://youtube.com/watch?v=uPPX5iWDLlc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz zamiar dzisiaj pracować? A jutro? A pojutrze? Może w przyszłym tygodniu? W następnym miesiącu? Ani trochę!!! Tylko: baila baila baila...
-
fajne halogenki..
- 28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
chłopaki i dziewczynki ide do domu jutro się widzimy na lotnisku..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro czas reakcji to ==>PAW na SZYBE LOL- [B5 AFN] ZDERZACZEK OD S4 ,110PS,Fele 17'' ost foty z niemiec
trzeba zmienic kiere bo ta jest obleśna..dołozyć halogeny..no i zrobić coś z tymi lusterkami (najlepiej wymienić na chormy), leciutko obniżyć..no i może będzie dobrze wyglądało..a i jeszcze te naklejeczki czerwone z tyłu out..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przyjmijmy godz 8-8:15 (znając Żółwia robimy zapas) max rano pod torwarem..wszyscy obowiązkowo w różowym polo :-)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukasidło to przyjedź po mnie to razem pojedziemy..u mnie końcówka padła i skrzypi jak cholera..myślę że 8 to może być trochę za wcześnie..ale jak się chce zaparkować fury w fajnym miejscu to trzeba tak się wybrać..i jeszcze jedna sprawa...kto zabiera GRILLA ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe spoko Ono wielki podrywacz LOL..jak wyszła reszta zdjęć ?:>- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u oniaka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki ale KOKS..trza go zaprosić do klubu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
był grzeczny jak nigdy :-) wpadł na obiad ze swoją kobitką..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniak był u mnie w rest i CIę pozdrawia Norbi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To trochę Ci pompują za dużo jak na ko3..- krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
na maszynie wibrowały aż się przeraziłem..ale w jeździe nic nie czuje:(- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę że to wina felg i zawieszenia..felgi są za małe i nie dają rady z taką mocą..zrób zawieszenie + felunie to koni przybędzie więcej niż po progsie :-) - 28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu