Treść opublikowana przez adamooo
-
Instalacja RNS-E - jak mocno trzeba ingerowac?
wystarczy antene przykleić przy bezpiecznikach..nie musisz wyciągać zegarów..jak dorwe aparat to cykne foto..musisz tylko kupić antene gps z magnesem..navi kup od Alvaro a antene i kostke w navi serwisie lub allegro.. CANów nie musisz chyba podłączać już pewno zostały wyprowadzone..
-
Instalacja RNS-E - jak mocno trzeba ingerowac?
zero rzeźbienia..kupujesz navi + harness cable i antene gps i będzie cacy robota na 10 min więc szukaj navi a tą zostawisz sobie w razie jak będziesz jechał do serwisu to wstawisz ori radio..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
181
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
spanky walcz o więcej przy takich modach tylko 14 i 14..hmmmm..mało..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a WY nie macie o czym rozmawiać..przecież każdy wie ze rureczki z tyłu będą wymienione na większe poczekajcie chwilunie z oceną bo qwa nie zdążyłem zrobić wszystkiego bo czasu brak..a dymi bo musi dymić..nie ma takiego awx co nie dymi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te te te..rezałem dzisiaj cały dzień więc już nie jest paździoch
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
na srebrny bi wyglądają cacy..jeszcze musisz sobie kupić czarny grill i będzie pięknie :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas chyba zapomniałeś o 2 warszawkisch spotowiczkach K i A :-) czyli razem 5 :gwizdanie: ojjjjjjj nie wiem czy dasz rade..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no dziewczynki Książe Ono wrócił..miewa się dobrze..przytył 10 kg od maków..i poszedł spać oczywiście przywiózł ze sobą wór prezentów :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z miejsca ja natomiast mam straty na napedzie... nastepnym razem mozemy zrobic powtorke Z AKE cięzko mi się łapać, ale ze stockowym AWX`em mogę wyskoczyć na krechę.. co będzie to będzie he ja mogę stanąć na kreskeczke mam stockowy AWX
-
Czy A4 jest aluminiowa czy tylko ocynkowana???
ocynkowana i aluminiowa..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyciągnął i wygadał :D A pochwalić się sam nie omieszkam na pewno. Ale nie będę pisał co i jak, bo widziałem Adaś wstępnie zrobił kilka postów temu krótką charakterystykę Będę na spocie to będzie można pomacać . Ogólnie jestem za***iście zadowolony - uważam, że się dobrze trafiło i jest więcej niż oczekiwałem. Warto było nie spać 47h, zrobić 2500 km i ściągnąć autko Na razie czeka mnie załatwianie papierowych spraw i dopiero wtedy będzie można zacząć nim normalnie jeździć. Zmieniam w takim razie nazwę klubu w podpisie: z "... JESZCZE BEZ A4 TEAM ..." na jeszcze nie wiem co hhee Łukasz mnie ..musiałem coś napisać ale to dlatego że będzie to 3 A4 w TEAMie która jest czarna.. a jak wiadomo czarny kolor jest najładniejszy :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak tak..pomyliło mi się z furą pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciiiiiii.. AVJ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ciiiiiiiiiii...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak Ci się uda to daj znać czy odblokowałeś video in motion..to jedno..a drugie czy podłączyłeś k-line ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer podjeź do mnie po spocie pod rest pogadamy odnośnie navi.. :-)
-
[B6 AVF] Zaklocenia FM w radiu po zalozeniu Xenon
ja mam hidy z usa i zakłóceń nie ma..Platinium też kupił przetwornice na allegro i zakłócały nie tylko u niego ale i u innych co mieli CB w okręgu 500m z tego co mówił..
-
[A4 B7] Mega problem ptasie odchody na lakierze phantom black
użyj DIAMONDBRITE i będzie wszystko wyglądało jak nowe..
-
[B6 AWX] Navi , MP3 i karty pamieci SD???
musisz wejść source i zmienić na mp3
-
Montaż nawigacji do AUDI A4 2000 rok
ja mam na sprzedaż ori navi dx..jak jesteś zainteresowany to wal na priva..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziki jeszcze spotują
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit jak tam czarnule..założone ? Kuniakowi się już pogieły i wymienił na ATE
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe oniaki dzwonili polecieli cali i zdrowi oczywiście mak był już grany..a na wieczór plany już są == > szyyyyyyja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela Ty to sobie wymódl nową kiere bo jak będzie słońce i podjedziesz z tą Twoją powycieraną kierą to będzie wiocha..