Treść opublikowana przez adamooo
-
[B5 ADP] Można na stałe wykasować sie inspekcje?
co się śmiejesz..mi już pare razy auto zgasło bo zapomniałem wymienić olej.. :drunk: :drunk: :drunk: :drool:
-
[B6 AWX] Z ośki na quattro
w 10k damy rade ze wszystkim na gotowo..
-
Nowicjusz - wątek powitalny
a co Ty taki miły chyba %% były
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bierz Pozia i na kreche
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczynki jest niedziela..dzień lansu..słońce świeci..więc czas na lody..lody u Żółwia
-
ŻYCZENIA DLA HUGO :)
Hugacz..Wszystkiego NAJELPSZEGO PIĘKNEGO, SZYBKIEGO i BEZAWARYJNEGO AUDI A4 ŻYCZĘ
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak właśnie jest przecie to już prawie złom Malik bierz tą a5 => http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3324757
-
uszkodzona osłona głośnika w B6
można..musisz rozgrzać łączenia..jest ich tam z 5 czy 6..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: Kasieńko, chodziło mi o Czeską ... ale Pragę chyba brzeskiej
-
[ALL B5] Wymiana mieszka
mi wymiana gałki i mieszka zajęła godzine cała gałka była wklejona i musiałem całą pociąć brzeszczotem żeby ją zdjąć
-
[ALL] Xenony - problem nagłaśniany
ostatnio kupiliśmy żarówki 8000k i świecą za***iście...cała wawka niedługo będzie jeździła tylko na tej barwie ;D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Potrzebny ktos kto ma srebrne a4 avant b6!!!
dajesz 5 tysi i mogę się stawić przemaluje swojego na srebro..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj to coś wyrezamy jako że jesteś nowy będziesz musiał udostępnić nam swoje auto na pół godziny żeby go odmulić.. tak jest w regulaminie warszawskim..no i musisz wziąć ze sobą jakąś "krówke"- [B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
ostatnio namawiałem oniaka na te halogenki ale chyba oniak wymięknie bo za dużo rezania- kto lepszy na autostradzie ?
http://www.dailyfreegames.com/flash/racing-games/autobahn-game.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
UWAGA..ZA CHWILE LODY U ŻÓŁWIA..ZAPRASZAMY JA I ONIAK JESTEŚMY NA 100% jakoś przed 17- [B6 AWX] POMOCY - pompowtryski !!!
jak coś to mam na sprzedaż PD do AWX- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
do avantów niestety nie ma ledów są tylko do A6- ASN vs AVF
Jak miałem 1.8 T to te 2,5 wciągałem nosem..- [B7] Końcówki wydechów
pozwole sobie wkleić zdjęcie Elba.. tutaj jest 90 i wygląda bardzo fajnie..- Jakie postojówki do xenonów Audi?
ja już jestem po zabiegu..wszystko działa cacy..kolega malik robił zdjęcia ale coś nie wyszły..jak się zobaczymy na spocie to zrobimy replay- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze nie dostałem przesyłki..jak dostane to rezamy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u Oniaka owszem- ASN vs AVF
1:0 dla 2.5TDI - Potrzebny ktos kto ma srebrne a4 avant b6!!!