Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
no nie robią
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
Lusterka od rs4 nie podejdą elektrycznie..mają inną centralke w drzwiach..inne kostki..chyba że się chce ostro rezać to wszystko można...ewentualnie dorwać moduł w drzwiach
- Mustang Bullitt
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
miałem kiedys te fele...nic sie z nimi nie działo..
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
no Cubrowaty że tak powiem KOX :drool:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
już dawno są..i wychodzi niewiele drożej niż z chin czy stanów..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu trudno dostępny jest..a poza tym przyjechała Q z wojaży :gwizdanie:
-
Wykres audi do oceny .......... :)
napewno pali kapcie.. trzeba teraz nowe wtryski, pompe i FMICa dołożyć.. przy takich modach to koszt niewielki..ale czy turbo nie za małe ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cena się zmieni jeszcze z pięćset razy..strzelam że dojdzie to 230Ojro
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
-20 to tak jak ma lukas w swoim..wygląda bardzo dobrze i nie tracisz nic na komforcie oraz nie walisz podwoziem o krawężniki i inne..
-
[B6 AWX] jak wykrecic metalowe trojkaty z tylnich szyb ?
musisz zdjąć tapicerke..masz jedną śrube..i wyciagasz..
-
Mustang Bullitt
poziu wyreza a tak naprawdę to jest koleś w wawie co naprawia i przerabia lampy..trza się do niego wybrać.. no chyba że kupisz takie cudeńka http://allegro.pl/item305218527_nowy_ford_mustang_2005_2008_super_chrome.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trza przesiąść się na maluchy..a fury zostawiać na zloty gdzie mamy eskorte policji
-
[B6 AVF] skradziona atrapa w zderzaku
za kratkę..przecież ramke masz..
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
jeśli chodzi o 18 to 235 będzie najlepszym rozwiązaniem..tak jak alv mówi..i zawiecha minimum -20..jak coś to mam do sprzedania ori sprężynki -20mm s-line.Felgi też takie miałem u siebie..są naprawde git..więc bierz i się nie zastanawiaj..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brynia rulez
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
chłopaki no więc tak..tempomat działa info odnośnie kabelka łączącego kiere z komputerem silnika..nie trzeba nic łączyć..u nas jest na 100% kabelek trzeba ciągnąć jak się ma nową a3 2 sprawa (jeśli tempomat nie działa) trzeba sprawdzić czujnik sprzęgła który znajduję się pod kierownicą..dokładny numer podam później bo zostawiłem w samochodzie czujnik. jeśli jest niesprawny komputer widzi go jako zawsze aktywny, dlatego tempomat nie działał.Tempomat wyłącza sie po naciśnięciu sprzęgła lub hamulca..lub z naciśniętym pedałem gazu przez 10 min. to tyle.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..tak a świstak siedzi i zawija
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i zajmuje tylko połowe miejsca parkingowego..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA jak dzwoniłeś jak nie mam ani jednego numeru nieodebranego... Ps.Norbi...doszły mnie słuchy że prawie baty dostajesz od 1 barowego potwora ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak spot ?
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
ori ma Et43..
-
[B5 AGB] Audi s4 by sportmile
dobra robota i kupa siana..gratki za chęci
-
Nowicjusz - wątek powitalny
heja..pokaż fure
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
skolko za tempa ?