Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Lusterka od rs4 nie podejdą elektrycznie..mają inną centralke w drzwiach..inne kostki..chyba że się chce ostro rezać to wszystko można...ewentualnie dorwać moduł w drzwiach
  2. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    WC KABAN
  3. miałem kiedys te fele...nic sie z nimi nie działo..
  4. no Cubrowaty że tak powiem KOX :drool:
  5. już dawno są..i wychodzi niewiele drożej niż z chin czy stanów..
  6. poziu trudno dostępny jest..a poza tym przyjechała Q z wojaży :gwizdanie:
  7. napewno pali kapcie.. trzeba teraz nowe wtryski, pompe i FMICa dołożyć.. przy takich modach to koszt niewielki..ale czy turbo nie za małe ?
  8. cena się zmieni jeszcze z pięćset razy..strzelam że dojdzie to 230Ojro
  9. -20 to tak jak ma lukas w swoim..wygląda bardzo dobrze i nie tracisz nic na komforcie oraz nie walisz podwoziem o krawężniki i inne..
  10. musisz zdjąć tapicerke..masz jedną śrube..i wyciagasz..
  11. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    poziu wyreza a tak naprawdę to jest koleś w wawie co naprawia i przerabia lampy..trza się do niego wybrać.. no chyba że kupisz takie cudeńka http://allegro.pl/item305218527_nowy_ford_mustang_2005_2008_super_chrome.html
  12. trza przesiąść się na maluchy..a fury zostawiać na zloty gdzie mamy eskorte policji
  13. za kratkę..przecież ramke masz..
  14. jeśli chodzi o 18 to 235 będzie najlepszym rozwiązaniem..tak jak alv mówi..i zawiecha minimum -20..jak coś to mam do sprzedania ori sprężynki -20mm s-line.Felgi też takie miałem u siebie..są naprawde git..więc bierz i się nie zastanawiaj..
  15. brynia rulez
  16. chłopaki no więc tak..tempomat działa info odnośnie kabelka łączącego kiere z komputerem silnika..nie trzeba nic łączyć..u nas jest na 100% kabelek trzeba ciągnąć jak się ma nową a3 2 sprawa (jeśli tempomat nie działa) trzeba sprawdzić czujnik sprzęgła który znajduję się pod kierownicą..dokładny numer podam później bo zostawiłem w samochodzie czujnik. jeśli jest niesprawny komputer widzi go jako zawsze aktywny, dlatego tempomat nie działał.Tempomat wyłącza sie po naciśnięciu sprzęgła lub hamulca..lub z naciśniętym pedałem gazu przez 10 min. to tyle.
  17. ..tak a świstak siedzi i zawija
  18. i zajmuje tylko połowe miejsca parkingowego..
  19. Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA jak dzwoniłeś jak nie mam ani jednego numeru nieodebranego... Ps.Norbi...doszły mnie słuchy że prawie baty dostajesz od 1 barowego potwora ?
  20. jak spot ?
  21. dobra robota i kupa siana..gratki za chęci
  22. heja..pokaż fure

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.