Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. Najlepszego nasz wodzu "R"
  2. także teraz uważać na : Fiaty stilo, Pasaty, Volva, BMW, Fordy mondeo, Skody octavie itd itp. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 11:05 _________________________________________________ tak są..ale nie jak się ma prawko do zabrania..
  3. oni nie mają systemu..nie mieli kompa..oni tylko rejestrują przebieg wydarzeń..
  4. Dziękuję ale z porpozycji nie skorzystam Hornet przecie Ty znasz wszystkich policjantów..załatw coś..bo mam 38 pkt
  5. hronet Ty masz znajomości..załatw żeby punktów nie było..bo dostałem znowu..
  6. na Pl.zbawiciela jest git chinol zmieścimy się caaaaaaałym klubem..
  7. plan jest taki że możemy iść na bilardzika lub kręgle a przez zabawą coś zjeść i wypić ofkors w zeszłym roku byliśmy na bilardzie i było kox
  8. 330 ? to gdzie to zakupił ? na lans polecam sirocco używam pół roku i jak nigdy nie lubiłem nokii to ta pokochałem
  9. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    czekamy czekamy
  10. http://www.tatuagemdaboa.com.br/tatuagem.asp?seunome=adamooo&nomeamigo=ono
  11. hehe niezły już sobie wyobrażam miny ludzi jak stoje na światłach i kręce drzwiami
  12. bry dalej dalej..jak to manieczki ===> JAZDAAAAAaaaaaaaaaaaa
  13. hehe dziewczynki..Vag wybrał mnie :gwizdanie: no cóż ja mogę :oklaski: jemu u mnie jest naprawdę dobrze
  14. trza skończyć z Vagowaniem i tyle..
  15. to nie było audi ?
  16. we wtorek jest kolacja wigilijna a4 Team a nie VAGowanie
  17. -3 to zimno ? luk na zime trzeba złapać troche ciała i od razu cieplej się robi..
  18. Brynia nikt już nie śpi..ja od rana w robocie reszta się ściga na broniszach
  19. ..nie wymiękać..jedziemy dalej ;( jeszcze 70 jak ktoś szuka b6 to proszę wygląda na git.. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3982471
  20. no z miesiąc..kurna sprzedają coś czego nie mają na stanie..dlatego tak się przedłużyło..
  21. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie plany na wtorkowy spot ? Jakaś pitca klubowa ?
  22. było zabrać ze sobą zestaw naprawczy,,klucze, linki i nowy aku może udałoby się odpalić gnoja..a no i VAGa..pewno jakbyś pojechała z naszą ekipą warszawsją Wel Norbutti & Lukasor, fura by odpaliła nie znam fury która stoi 3 miechy i odpaliłaby bez konieczności naładowania aku..
  23. aku padł..jak swoją kupiłem to 3 dni się bawiłem żeby ją odpalić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.