Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najlepszego nasz wodzu "R"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
także teraz uważać na : Fiaty stilo, Pasaty, Volva, BMW, Fordy mondeo, Skody octavie itd itp. [br]Dopisany: 19 Grudzień 2007, 11:05 _________________________________________________ tak są..ale nie jak się ma prawko do zabrania..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oni nie mają systemu..nie mieli kompa..oni tylko rejestrują przebieg wydarzeń..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziękuję ale z porpozycji nie skorzystam Hornet przecie Ty znasz wszystkich policjantów..załatw coś..bo mam 38 pkt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hronet Ty masz znajomości..załatw żeby punktów nie było..bo dostałem znowu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na Pl.zbawiciela jest git chinol zmieścimy się caaaaaaałym klubem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plan jest taki że możemy iść na bilardzika lub kręgle a przez zabawą coś zjeść i wypić ofkors w zeszłym roku byliśmy na bilardzie i było kox
-
Znudzila mi sie NOKIA E50 co teraz ??
330 ? to gdzie to zakupił ? na lans polecam sirocco używam pół roku i jak nigdy nie lubiłem nokii to ta pokochałem
-
VT konkurs vol.5 Cubrowóz
czekamy czekamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tatuagemdaboa.com.br/tatuagem.asp?seunome=adamooo&nomeamigo=ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe niezły już sobie wyobrażam miny ludzi jak stoje na światłach i kręce drzwiami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry dalej dalej..jak to manieczki ===> JAZDAAAAAaaaaaaaaaaaa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe dziewczynki..Vag wybrał mnie :gwizdanie: no cóż ja mogę :oklaski: jemu u mnie jest naprawdę dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trza skończyć z Vagowaniem i tyle..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to nie było audi ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
we wtorek jest kolacja wigilijna a4 Team a nie VAGowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
-3 to zimno ? luk na zime trzeba złapać troche ciała i od razu cieplej się robi..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia nikt już nie śpi..ja od rana w robocie reszta się ściga na broniszach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..nie wymiękać..jedziemy dalej ;( jeszcze 70 jak ktoś szuka b6 to proszę wygląda na git.. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3982471- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
no z miesiąc..kurna sprzedają coś czego nie mają na stanie..dlatego tak się przedłużyło..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jakie plany na wtorkowy spot ? Jakaś pitca klubowa ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
było zabrać ze sobą zestaw naprawczy,,klucze, linki i nowy aku może udałoby się odpalić gnoja..a no i VAGa..pewno jakbyś pojechała z naszą ekipą warszawsją Wel Norbutti & Lukasor, fura by odpaliła nie znam fury która stoi 3 miechy i odpaliłaby bez konieczności naładowania aku..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
aku padł..jak swoją kupiłem to 3 dni się bawiłem żeby ją odpalić - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.