Treść opublikowana przez adamooo
-
Mam problem z rejestracją przez Tubę, gdyż rejestracja drga jak postrzelona.
są dwie opcje.. 1) nawkładać gąbki za rejestracje 2) kupić dobrą taśme dwustronną i przykleić tablice do blachy..
-
zamiana tylnych ORI na INFINITY KAPPA = blad
..b6 rzeczywiście drzwi nie trzeba wygłuszać..fabrycznie jest wystarczająco cicho w porównaniu do b5 w której wyciszenie jest konieczne..co do głośników to pewno zagrałby lepiej gdybyś podłączył je pod wzmacniacz..bo ten bose jest kiepściuki..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi rs4 to kox..najlepsza fura jaką można mieć..kiedyś sobie napewno kupie ale Hornet mógły mieć takową..byśmy upalali
-
[B6 AWX] ConcertII - nie działające głośniki tylnie i brak info na FIS
nie kupujcie systemu booose ..to lipa..zainwestuj w dobre głośniki + wzmak..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o 19 kolego zapraszamy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no esse wciąga jak nic..kiedy ustawka ? Dzisiaj NOC ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
275 i 540
-
[B6 AVB] Jakie sprzęgło po wirusie?
jak się nie ślizga to nie wymieniać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łeb urywa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poczekaj na pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To żeś chopie pomiarów narobił Te kuce na 99+ czy jakiejś innej zupie? Shell V Power R to było lać zwykłą 95 na neste
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ryli słabo NO myslałem że po progsie będzie jakoś z 320
-
[b5] jakie klocki na przód?
textary sa git..razem z tarczami ATE PD tworzą git zestaw..
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Lampy zostają
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
qwa nie będe na spocie..pracuje do srody codziennie..bez przerwy..
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
wszystko jest pieknie..ale chce zobaczyć jak będą pasowały inne ledy..jak nie sprzedam to też się nie będe martwił :drool:
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Tam masz load equalizer - czyli po prostu dużej mocy rezystor, który ma zapobiec wywalaniu komunikatu o przepalonej żarówce. Regulator napięcia - tudzież dioda zenera, to zupełnie co innego. To mi powiedz jaki regulator zastosować ? Jakiej mocy ? i czy jeden wystarczy na wszystkie ledy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak na bilet zarobił u mnie na zmywaku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na wódke oniak zarobił stając w bronksie sprzedając zabaweczki
-
[B7] Obnizenie sugestie
hehe no ja też
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
w nocy lampy wyglądają kox jeszcze kierunki sobie zmienie na ledy..narazie trwają poszukiwania odpowiednich ledów..
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
tam jakiś regulator jest..to mam drugi podłączać ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuniu no ze mną nie było by problemu, ale to jest dla koleżanki, ona szuka a ja pomagam, i chyba nie będzie chciała sie zgodzic... a w jakiej dzielnicy to masz>?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jejuuuu..przecież mówie ze te z czerwonym paskiem to a AZ..ja mam takie same jak ma ten niebieski..jedynie co może inaczej wyglądać to kierunkowskaz..oni wsadzają tam okrągłe ledy...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Akurat dziewczynki to są te same ledy.. z az wyglądają tak :