Treść opublikowana przez adamooo
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
zastanawiam się jeszcze nad przyciemnieniem górnego szkła (kolorem czerwonym lub czarnym) Czarny prezentuje się tak :
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lepiej to wygląda ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
diody to pikuś..ale góre to będe chyba przyciemniał..tylko nie wiem jeszcze jak..Może ktoś rezał swoje lampy na ciemniejsze i może coś wie jak to zrobić ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no jakoś nie za bardzo jestem do nich przekonany :/
-
[B6 AVJ] Nowy wydech - Milltek Sport
no ciekawy jestem czy ten wydech poprawi osiągi czy zostanie tak jak jest..podjedź przed montażem na hamowanko..i zaraz po założeniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
regulatory nie przyjechały..jest leciutkie opóźnienie..będą za 2 tygodnie hehe chwile po założeniu dzisiaj ledów jedna nie świeciła..ale pogrzebaliśmy trochę w lampach i wszystkie świecą git Dzięki malik za wspólne rezanie :oklaski:
-
[B6] przyciemnianie szyb
oddaj chłopie do warszatu niech Ci porządnie zrobią..będziesz się bawił cały dzień, narobisz rys na folii i znowu będziesz auto rozbierał i nakładał nowe folie..strata czasu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hornet wyreazmy Ci wszystko..swoje już rozebraliśmy na czynniki pierwsze więc wiemy co i jak..więc kupuj byle jakiego paźziocha z małym przebiegiem..
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
qwa do dzisiaj mnie uszy bolą od bassu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pamiętam pamiętam..trza się jakoś z nim umówić na lansik..tylko z tyłu na szybie musimy nakleić naklejke pionieR rispekt..
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
czemu KURVA nikogo już nie ma ??? My jeszcze walimy nad jeziorkiem więc ZAMKNĄć MORDE..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no na dzisiaj koniec roboty..teraz do domu spać bo rano jedziemy..start 12 w maku i jedziemy gonić Żółwia hehe który pewno gdzieś zabłądzi i będziemy przed nim
-
[B6 AVJ] zmieniac lampy czy przerabiac
jak coś to mam na sprzedaż lampy bixenony..
-
[B6] Głośniki
za głosniki, kable wzmak, głośniki i sub musisz się liczyć minimum 1500zł..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Załatwiem Hornetowi radio..a Oniak ledwo siedzi a co dopiero mówi
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
eh te dzieci neostrady
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po drodze wam się auta usyfią
-
Roznice w RNS-E
niczym..można sflashować..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja też będe i 12..poczekamy chwilkę na chłopaków ze śląska i w droge może uda się jakieś fajne fotki zrobić in motion :drool: i pamiętać o zabraniu CB
-
[B6] Głośniki
jak pod same radio to zakup sobie hertz esk http://allegro.pl/item225281994_hertz_esk_165_nowe_komplety_audiofilskie_brzmienie.html ..13cm to wchodziły w b5 a b6 są już 16..
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
jeszcze dystansiki i kiera i będzie lansik
-
[B6 AVF] Grill bez logo
stary zakładaj ori najlepiej od eski i będzie git..nie rób wiochy z fury..to jest forum a4 a nie lanosa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko zabierać finke..nic innego..kto przywiezie jakieś gówno pije karniaki
-
A4 B6 jakie zawieszenie do 19"
najlepiej kup gwint..będziesz sam sobie regulował wysokość i twardość..
-
[B7] Obnizenie sugestie
bierz weitec'a - 35 i będziesz zadowolony..o nic nie będziesz zahaczał a fura będzie wyglądała git..z tego co mi wiadomo do tego modelu nie ma -30..możesz jeszcze obniżyć -20 (mam takie na sprzedaż jak coś)..