Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pojedź na 24/h wulkanizacje..podniosą fure i zlejesz olej na grochowskiej przy naszej ulubionej myjce masz wulkanizacje 24/h..
-
[B5 AJM/ASZ] Telepie silnikiem, mega stuki na niskich obrotach
o żesz Q.wa ta Panda nie ma tragedi :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zólwiu chyba nie wiesz co mówisz...jak się przejedziesz to już nie będziesz Zółw tylko Spiiid
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte dzięki za przejażdżke fura kox zapina :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj była kreska z Poziem dostał baty..na 40 długości
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
grill rs4 ori w ASO kosztuje niecałe 300zł..
-
[ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Oniak miał pewne plany związane ze swoim "dziadziowym avantem"
-
[B6 AWX] Chips by ROGAL
- [B6 AWX] Jakie tarcze?
kupuj jarzma i wkładaj tarcze 312- [ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
Miron wpadaj do wawy staniemy na kresce- [ASB B7] 3.0 TDI Avant po lekkim modzie :D ...filmik
oj dziewczynki nie ma się tu co podniecać..wsadzić trzaa 3 osoby więcej do Norbiastego wtedy waga będzie mniej więcej taka sama i wtedy stanąć...myślę że losy by się zamieniły- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
żadnych błędów nie ma..podłączasz i wszystko hula..odnośnie przepalonych diód..u mnie świecą już jakiś czas i jest okej..czasami w jednej lampie montowanej przez Malika jakieś diody nie działają (pewno jakiś chinol źle podokręcał) wystarczy wyciągnąć lampe i dokładnie powkręcać.. ostatnio lampy próbowałem przyciemnić..efekt KOX- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam poszedł w miasto na świeże mięcho i zapomniał ze pełnia jest dopiero: PełniaPełnia : 14:30 24-lis-2007 albo robi schabowe z ludzi w Q3- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łojezu, a temu co sie stało??? Jak co się stało..Wiciu chyba wyniuchał pełnie..i szuka młodego ciała żeby wyssać małe co nieco- Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V
a nowe kroki to przykręcenie śrubki od EGR..i mocy od razu więcej całe 2 konie :drool:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zamówimy kole na 10 osób i będziemy siedzieć- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i kto wygrał ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu Q - w..piiiiiii... się dzieje gdzie są wszyscy ?- Seat Leon ARL + Hybryda GT2256V
- Strefa Śmiechu
Umyj monitor http://www.cosmo.ru/monitor/monitor_cleaner.swf- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki kto ma kabelek do nokii 8800sirocco żeby ściągnąć kod zabezpieczający ?- [B6 AWX] Chips by ROGAL
nie wszystko..na wiosne może będe rezał dalej..narazie odpuszczam..- [B6 AWX] Chips by ROGAL
temp w dolocie 40st a EGT do 900max przy wyższych prędkościach i pedał w podłodze na maxa..- [B6 AWX] Chips by ROGAL
Auto jak każdy wie seria..chips by Rogal..Wynik poniżej:- [B6 AWX] Z ośki na quattro
ctv mówił ze zrobi za 8k - [B6 AWX] Jakie tarcze?