Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. chciałeś powiedzieć gdyby nie Warsaw team
  2. fajna sprawa..widziałem że fabrycznie montują w Q7..
  3. Ze tez musiales tam wlezc akurat jak dogrywalem nowe "twarze" Juz powinno dzialac http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008 Malik tylko nie przywieź jakiejś choroby fajne zdjęcia
  4. Malik pojechał się zaręczyć :gwizdanie: ? czy jak..bo na zdjęciu taki jakiś niewyględny i nieogolony
  5. Lukas jak już odbierzesz furacza to zrób zakupy tutaj http://www.superchargersonline.com/product_detail.asp?PartNumber=PES-3030VSC będziesz miał najmocniejszą 3.0 v6 w klubie
  6. u Ciebie jest inaczej..Kuniak miał -60z przodu i było git..Panowie żeby zawieszenie dobrze chodziło musi być wszystko sprawne..Lookier miał gwint w b5 i chyba -70 i jeździło się bardzo komfortowo..i w dodatku miał 19". Ja u siebie mam -35 i nie wiem czy nie zrobie -40..
  7. seb ja wpadam.
  8. fura kox sam taką chciałem kupić
  9. spanky to ja poproszę o diagnozę 10 razy dziennie każdego dnia
  10. jak coś to będe miał ori amorki s-line -20mm na sprzedaż..używki w dobrym stanie..sprężyny poszły już do klubowicza
  11. wasze lamp mają łatwo ściągające sie szkło..więc problemu nie będzie żeby to rozebrać..pomalować też teraz szukaj rozwalonych lamp od TTki i kierunków białych..te co teraz ten koleś ma są kiepskie.. umówimy się z nim może Ci to zrobi
  12. no chłopaki widzę że ostro poszaleliście..szalejcie póki wasz Pan i władza nie wyniesie swojego potwora ze stajni na jałowym dostaniecie z 10 długości..
  13. Myślę że to jedyny egzemplarz w takim wydaniu..bardzo kosztowne, czasochłonne..itd itp. basior jak coś to możemy razem podjechać i zobaczysz jak wygląda na żywca
  14. no niestety b5 trzeba wytłumić ok 100zł maty...kupić porządne głośniki na przód około 600zł..tył zostawić i do bagaznika dobrą skrzynkę 1200zł i wzmacniacz 500zł..myślę że w całości zamkniesz się w 3tysiach..dodatkowo kable chincze 200zł + kable do głośników jakies grosze..dodatkowo musisz zakupić radyjko.. i wszystko sam zamontować ale efekt kox
  15. qźwa pojechałbym..popatrzeć jak rozwalają stare trupy hehe gość w oplu wymiata
  16. jest to subwoofer który nie potrzebuje zabudowy do poprawnego grania.Każdy głośnik sub musi mieć określoną powierzchnie zamkniętą(obudowe) ,aby mogły pracować optymalnie w zakresie niskich częstotliwości.Nie może mieć za małej jak również za dużej powierzchni zabudowy..np taki co jest oryginalnie montowany w audi bose.Głośniki takie można kupić np w USA.. u nas jeszcze nie widziałem..
  17. może ja sobie taki od norbiego zanabęde..
  18. nic nie da wymiana głośnika..chyba że kupić taki który będzie grał w otwartej przestrzeni..ale 13 nigdy nie zagra git..16 też nie..proponuje wymienić głośniki przód tył zasilić wzmacniaczem i zostawić ori sub bose z tyłu..ot tyle.. jak chce Ci się więcej rezać to rób zabudowe w kole, albo w tapicere bocznej..ewentualnie zakupo gotowy zestaw od dzo dzo..kolega włożył w cały sprzęt kupe kasy a sprzeda w naprawdę dobrych pieniądzach i będzie wyglądało pięknie..
  19. świecą tak samo jak r8..zdjęcia kiepskie bo robiłem komórką..ledy na zdjęciach świeciły 8v jako postojowe..jak się włączy tryb dzienny to mają 40v i świecą jak psu..niektórzy myślą że to długie..
  20. na passacie felgi nie robią szału..jakie Et masz w tych felgach ? 35 ?
  21. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    no więc co się dowiedziałem..do lamp ledowych od s6 nie trzeba modułu..koleś w wawie robi takie rzeczy..ostatnio montował sobie ledy z r8 do b7 i tam potrzebny jest już sterownik..te ledy mają dwie możliwości świecenia postojowe 8v oraz 40v dzienne i świecą maxymalną mocą co daje super efekt.. niedawno widziałem te ledy od s6 na żywca po ciemaku..qwa świecą kox jasno więc polecam..
  22. ja też dorabiałem i just dużo lepsza niż ori..przy demontażu popękał mi kruciec i nie wyglądała najlepiej..
  23. do której siedzieliście ? i co było z tymi drzwiami..miałeś podjechać wiecieram i zrobić prezentacje
  24. boberek ma drzwi naprawione ? ledy się świecą ? co z alarmem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.