Treść opublikowana przez adamooo
-
2 urodzinki naszego klubu :)
chciałeś powiedzieć gdyby nie Warsaw team
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajna sprawa..widziałem że fabrycznie montują w Q7..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ze tez musiales tam wlezc akurat jak dogrywalem nowe "twarze" Juz powinno dzialac http://picasaweb.google.com/malinowy/Indie2008 Malik tylko nie przywieź jakiejś choroby fajne zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik pojechał się zaręczyć :gwizdanie: ? czy jak..bo na zdjęciu taki jakiś niewyględny i nieogolony
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas jak już odbierzesz furacza to zrób zakupy tutaj http://www.superchargersonline.com/product_detail.asp?PartNumber=PES-3030VSC będziesz miał najmocniejszą 3.0 v6 w klubie
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
u Ciebie jest inaczej..Kuniak miał -60z przodu i było git..Panowie żeby zawieszenie dobrze chodziło musi być wszystko sprawne..Lookier miał gwint w b5 i chyba -70 i jeździło się bardzo komfortowo..i w dodatku miał 19". Ja u siebie mam -35 i nie wiem czy nie zrobie -40..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
seb ja wpadam.
-
[B6 AVJ] A4 B6 S-line 1.8T Poprawiony post
fura kox sam taką chciałem kupić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky to ja poproszę o diagnozę 10 razy dziennie każdego dnia
-
[ALL B6] Podwyższenie zawiechy
jak coś to będe miał ori amorki s-line -20mm na sprzedaż..używki w dobrym stanie..sprężyny poszły już do klubowicza
-
Prośba o pomoc w doborze zestawu audio do auta do ( 3 tyś)
wszystko zależy gdzie kupujesz..
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
wasze lamp mają łatwo ściągające sie szkło..więc problemu nie będzie żeby to rozebrać..pomalować też teraz szukaj rozwalonych lamp od TTki i kierunków białych..te co teraz ten koleś ma są kiepskie.. umówimy się z nim może Ci to zrobi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no chłopaki widzę że ostro poszaleliście..szalejcie póki wasz Pan i władza nie wyniesie swojego potwora ze stajni na jałowym dostaniecie z 10 długości..
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Myślę że to jedyny egzemplarz w takim wydaniu..bardzo kosztowne, czasochłonne..itd itp. basior jak coś to możemy razem podjechać i zobaczysz jak wygląda na żywca
-
Prośba o pomoc w doborze zestawu audio do auta do ( 3 tyś)
no niestety b5 trzeba wytłumić ok 100zł maty...kupić porządne głośniki na przód około 600zł..tył zostawić i do bagaznika dobrą skrzynkę 1200zł i wzmacniacz 500zł..myślę że w całości zamkniesz się w 3tysiach..dodatkowo kable chincze 200zł + kable do głośników jakies grosze..dodatkowo musisz zakupić radyjko.. i wszystko sam zamontować ale efekt kox
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa pojechałbym..popatrzeć jak rozwalają stare trupy hehe gość w oplu wymiata
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
jest to subwoofer który nie potrzebuje zabudowy do poprawnego grania.Każdy głośnik sub musi mieć określoną powierzchnie zamkniętą(obudowe) ,aby mogły pracować optymalnie w zakresie niskich częstotliwości.Nie może mieć za małej jak również za dużej powierzchni zabudowy..np taki co jest oryginalnie montowany w audi bose.Głośniki takie można kupić np w USA.. u nas jeszcze nie widziałem..
-
[S4 B5 2.7T] zaciski do regeneracji, gdzie?
może ja sobie taki od norbiego zanabęde..
-
[A4 B6] Oryginalny subwoofer - jaki glosnik ?
nic nie da wymiana głośnika..chyba że kupić taki który będzie grał w otwartej przestrzeni..ale 13 nigdy nie zagra git..16 też nie..proponuje wymienić głośniki przód tył zasilić wzmacniaczem i zostawić ori sub bose z tyłu..ot tyle.. jak chce Ci się więcej rezać to rób zabudowe w kole, albo w tapicere bocznej..ewentualnie zakupo gotowy zestaw od dzo dzo..kolega włożył w cały sprzęt kupe kasy a sprzeda w naprawdę dobrych pieniądzach i będzie wyglądało pięknie..
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
świecą tak samo jak r8..zdjęcia kiepskie bo robiłem komórką..ledy na zdjęciach świeciły 8v jako postojowe..jak się włączy tryb dzienny to mają 40v i świecą jak psu..niektórzy myślą że to długie..
-
[B6 AWX] Felgi z RS6 18" Proszę o opinie
na passacie felgi nie robią szału..jakie Et masz w tych felgach ? 35 ?
-
Światła LED od Audi S6
no więc co się dowiedziałem..do lamp ledowych od s6 nie trzeba modułu..koleś w wawie robi takie rzeczy..ostatnio montował sobie ledy z r8 do b7 i tam potrzebny jest już sterownik..te ledy mają dwie możliwości świecenia postojowe 8v oraz 40v dzienne i świecą maxymalną mocą co daje super efekt.. niedawno widziałem te ledy od s6 na żywca po ciemaku..qwa świecą kox jasno więc polecam..
-
[B5 AEB] awaria turbiny 1.8 T
ja też dorabiałem i just dużo lepsza niż ori..przy demontażu popękał mi kruciec i nie wyglądała najlepiej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do której siedzieliście ? i co było z tymi drzwiami..miałeś podjechać wiecieram i zrobić prezentacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
boberek ma drzwi naprawione ? ledy się świecą ? co z alarmem ?