Treść opublikowana przez adamooo
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
chuck otwiera szyberdach bez szyberdachu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cyferki były podane z relacji na żywo z poziem poziu podawał w przybliżeniu..w stresie był..
-
Światła LED od Audi S6
basior to jest ten koleś co przerabia lampy..co wcześniej pokazywałem foty..a tam btw. widziałem Cię ostatnio jadącego w stronę ronda waszyngtona na halogenach :th:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ja nigdy nie odlączałem aku przy zdejmowaniu kiery..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Q robi swoje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fot nie mamy..poziek zabrania robienia sobie fot bo wygląda jak żul..co do wyników to Poziu miał najlepszy czas ET w rykach.. 13,8
-
Jaki palmtop z mapą Polski do 700 zł ?
Witam..jak polecacie palmtop cena do 700zł z mapą polski..? Kolega zaczyna pracę jako taksówkarz i szuka czegoś taniego na początek.. dzięki za pomoc..
-
STŁUCZKA i problem
no jeśli nie ma AC to kiepsko..musi zgłosić się do ubezpieczyciela sprawcy..policjanci nie sprawdzili tego ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak narazie czasy poź 13,9 a norbi 14,1
-
Światła LED od Audi S6
no chłopaki kto zaczyna rezać ? http://allegro.pl/item348194634_switla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt_.html
-
Mustang Bullitt
dzisiaj widziałem na żywca.. :kox: silniczek gitarka..prawie jak mój..
-
[B6 AWX] Turbosprężarka z przebiegiem 210 tyś km - wymieniać czy jeździć ?
nowa spreżarka też się może wysypać wcześniej..ceny nowej zaczynają się od 1200 w góre..najlepiej szukaj jakieś od 2.0tdi 170...
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
pasuje p&p
-
Mustang Bullitt
oniak pochwal się nowymi tablicami.. WO FJUT
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak żółta strzała ? wciągła Cię nosem ? :gwizdanie:
-
[A4 B6]
polerka zdziera jakiś kawałek lakieru..przykład kunia najlepiej nałożyć diamonta i będzie git..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skolko za robotajet ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malik daj sobie spokój z tą kierą..lepiej odsprzedaj lub oddaj w dobre ręce :gwizdanie: ja już będę wiedział co z nią zrobić..
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
lepiej nie pytaj..gratki za skompletowanie gratów
-
Osłona izolująca nad drugim tłumikiem w Audi A4 B6 1.8T
nie trzeba montować..ja kupiłem i leży w piwnicy
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
Taki zestaw bedzie fajnie wygladac na ciemnym aucie.. :th: Dokładnie :th: Gangstaaa Jak juz chcesz kombinować z lusterkami to zamów sobie obudowy satynowe na e-bayu ...+ prawe lusterko w wersji BIG ...ooooo właśnie..prawe ma bić BIG..te małe to popierdółki..
-
[B6 AWX] Włamanie - Ubezpieczenie i Naprawa
najlepiej nie grzeb w stacyjce..oddaj auto do ASO niech naprawiają.Na stacyjkę poczekasz nie dłużej jak 2 dni.Płat drzwi oczywiście do wymiany..i rób bezgotówkowo.. postaraj się o samochód zastępczy..
-
[ALL B5] Chromowane nakładki czy lakierowanie lusterek??
..masz ciemny kolor auta więc nie maluj pod kolor tylko bierz chrom in-pro..załóż ładne fele i będzie git
-
[B5 ADR] Jaki subwoofer do 1000zł.?
to pomyśl nad jakimś fajnym JL'em..skrzynie robi się pod głośnik a nie odwrotnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie jak z Gracjanem