Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. chuck otwiera szyberdach bez szyberdachu
  2. cyferki były podane z relacji na żywo z poziem poziu podawał w przybliżeniu..w stresie był..
  3. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    basior to jest ten koleś co przerabia lampy..co wcześniej pokazywałem foty..a tam btw. widziałem Cię ostatnio jadącego w stronę ronda waszyngtona na halogenach :th:
  4. ja nigdy nie odlączałem aku przy zdejmowaniu kiery..
  5. Q robi swoje
  6. fot nie mamy..poziek zabrania robienia sobie fot bo wygląda jak żul..co do wyników to Poziu miał najlepszy czas ET w rykach.. 13,8
  7. Witam..jak polecacie palmtop cena do 700zł z mapą polski..? Kolega zaczyna pracę jako taksówkarz i szuka czegoś taniego na początek.. dzięki za pomoc..
  8. no jeśli nie ma AC to kiepsko..musi zgłosić się do ubezpieczyciela sprawcy..policjanci nie sprawdzili tego ?
  9. jak narazie czasy poź 13,9 a norbi 14,1
  10. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    no chłopaki kto zaczyna rezać ? http://allegro.pl/item348194634_switla_dzienne_led_audi_r8_mega_efekt_.html
  11. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    dzisiaj widziałem na żywca.. :kox: silniczek gitarka..prawie jak mój..
  12. nowa spreżarka też się może wysypać wcześniej..ceny nowej zaczynają się od 1200 w góre..najlepiej szukaj jakieś od 2.0tdi 170...
  13. adamooo odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    oniak pochwal się nowymi tablicami.. WO FJUT
  14. jak żółta strzała ? wciągła Cię nosem ? :gwizdanie:
  15. adamooo odpowiedział(a) na wojtas-audi temat w Audi A4/S4 B6
    polerka zdziera jakiś kawałek lakieru..przykład kunia najlepiej nałożyć diamonta i będzie git..
  16. skolko za robotajet ?
  17. malik daj sobie spokój z tą kierą..lepiej odsprzedaj lub oddaj w dobre ręce :gwizdanie: ja już będę wiedział co z nią zrobić..
  18. lepiej nie pytaj..gratki za skompletowanie gratów
  19. nie trzeba montować..ja kupiłem i leży w piwnicy
  20. Taki zestaw bedzie fajnie wygladac na ciemnym aucie.. :th: Dokładnie :th: Gangstaaa Jak juz chcesz kombinować z lusterkami to zamów sobie obudowy satynowe na e-bayu ...+ prawe lusterko w wersji BIG ...ooooo właśnie..prawe ma bić BIG..te małe to popierdółki..
  21. najlepiej nie grzeb w stacyjce..oddaj auto do ASO niech naprawiają.Na stacyjkę poczekasz nie dłużej jak 2 dni.Płat drzwi oczywiście do wymiany..i rób bezgotówkowo.. postaraj się o samochód zastępczy..
  22. ..masz ciemny kolor auta więc nie maluj pod kolor tylko bierz chrom in-pro..załóż ładne fele i będzie git
  23. to pomyśl nad jakimś fajnym JL'em..skrzynie robi się pod głośnik a nie odwrotnie..
  24. prawie jak z Gracjanem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.