Treść opublikowana przez adamooo
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
kiera juz zamontowana
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
boi się o air bag
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
wycieraczki na silikony i wycieraczki dywaniki na ori
-
[B5 AGB] My S4 Avant Quattro- nowe foto strona 12, nowa cena :)
radio i wycieraczki out..i będzie git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu w tym tyg niestety nie udało się przez długi weekend..we wtorek mam wolne i będe działał..
-
[B6 AWX] Demontaż tylnej kanapy ?
jest dokładnie taka sama...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to sa ceny euro
-
WAŻNE :)
hehe thx wszystkim dla wszystkich głosujących darmowa cola
-
WAŻNE :)
jak możecie to zagłosujcie http://afteroffice.pl/konkurs.php na = > Passe Partout
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wit Tobie też się wyrobiło śmigło ? ;(
-
[RNS-E] Nowe mapy 2008, nowy software
Oniak wydaje mnie sie że jesteś mega rezacz więc możesz przypisać się do klubu BAT member # 997
-
Tworzymy Nowy Klub BAT
ja do swojego założyłem gaz i magnetyzer..czy też się nadaje do klubu ? Dla ciebie powienien być oddzielny klub Oto Twoj numer / Poziek BAT Klub member # 3
-
Strefa Śmiechu
http://www.wrzuta.pl/film/g1TpQpHrkj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no niestety stety..rsy są jeszcze bardzo drogie
-
[ALL B6] ET 20 w B6
poziu ma 18" na 8"
-
[ALL B6] ET 20 w B6
poziowaty ma et35 i dystans 15 i jest pięknie tylko potrzebne będą odpowiednie opony..nie wszystkie pasują..np u pozia pasi conti sporty 1..2 już ryły o błotnik..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu szykuj się na kursik..ide ja oniak ania przemek kasia mariusz jego siostra może poziu i jego kumpel..im więcej osób tym pewno będzie taniej sprawe załatwiam w next week..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tak późno..cuber chciał felgi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe kox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Światła LED od Audi S6
mi to juz się troche znudziły te ledy..tak samo jak w a5 :/- [ALL] Czy jest jakiś fachowiec od przyciemniania bez wyjmowania szyb ?
przyciemnianie bez wyciągania szyb zrobisz w każdym zakładzie..- [B5 AFN] Przyciemnianie szyb - Warszawa i okolice
na conrada jest zakład..POLECAM- [B5 AJM] Wykres mocy
moc ok..ale ten przebieg mocy niekoniecznie...jedź na poprawkę- [B5 AJM] Sprzegło VR6 do AJM
u radzia wszystko jest dobrze - Światła LED od Audi S6