Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. koleżanki a może zamiast lodzików u Żówia będą lodziki u Grycana..jakość lodów u Żólwia spadła a grycan GÓRĄ :gwizdanie: i ma więcej smaków do wyboru Poziu mimo Twoich bikoli 55cm we wzwodzie ten koleś jest lepszy : http://pl.youtube.com/watch?v=kd5XxY3n6I8
  2. w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia
  3. pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...
  4. jak tankujesz za 50zł :gwizdanie: zalej chopie za 75 i na spota zajeżdzaj..
  5. będzie pasiłowała ..trza zobaczyć w etce czy są takie same konektory do poduszki..poducha jest jednostopniowa więc na 90% będzie pasiło.. Angela weź w końcu zrób tą kiere..jak coś to na siłe się wepchnie..
  6. uuuuuuu..widzę że Warszawka się bawi :gwizdanie:
  7. o aucie juz głośno na ulicach :th: :gwizdanie:
  8. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    ktoś jeszcze będzie robił ale jak coś to ja nic nie wiem :gwizdanie:
  9. moja....co jej brakuje? No nie Twoja, bo masz tylko wew. pakiet... ktoremu nic nie brakuje W klubie nie bylo jeszcze zadnego kompletneg sline'a zew+wew. jak nie było jak jest LUKAS
  10. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    no to kolej na malowanie lamp na czarno
  11. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    no mi się nie podoba ta dokładka..lepiej już zakupić na GB na audizine dokłade coupra..będzie delikatnie i też agresywnie.. :gwizdanie: zobaczymy jak będzie wyglądało na felach letnich..może się aż tak nie będzie rzucało
  12. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    Malik zrobi sesje.. :kox: :kox:
  13. chopie next time nie zapomne na 100%
  14. rób dobre zdjęcia + cena jakaś jedna a nie coś pomiędzy..
  15. samochód zostaje w rodzinie teraz szef rezania szuka takiej kiery
  16. jeśli masz wykupione AC to idź to ubezpieczyciela niech zrobią oględziny..rób to ze swoich zniżek a później jak sprawca się znajdzie a myślę że znajdzie to sobie zrobią regres i nic nie stracisz..
  17. u to niezły kibel..rób program i beta Twoja
  18. wieś śpiewa i tańczy..jutro robie sobie podświetlane podwozie + podświetlane nogi na niebiesko :gwizdanie:
  19. pewno kuniak odkupi i widzę że nowe wstawki..chorm listewki + dvd
  20. prezez normalnie wygląda jak model na focie ale powiem wam że prędkości są jak najbardziej ok..i zważając na auto którym jechaliście to powinni usunąć mandat
  21. spoko..kiedy pijemy ?
  22. qźwa ono dzisiaj zaliczył 31 wieków Wszystkiego Naj DŹORDŻIO KABANI
  23. qwa do jakiegoś pornola mnie wezmą :gwizdanie:
  24. prawie wszyscy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.