Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
koleżanki a może zamiast lodzików u Żówia będą lodziki u Grycana..jakość lodów u Żólwia spadła a grycan GÓRĄ :gwizdanie: i ma więcej smaków do wyboru Poziu mimo Twoich bikoli 55cm we wzwodzie ten koleś jest lepszy : http://pl.youtube.com/watch?v=kd5XxY3n6I8
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w niedziele lodziki u Żółwia jak coś..godzina do ustalenia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno nie masz włączonego DHCP.Czyli walisz brame, maske oraz IP na które router pozwala..i najlepiej DNS ten sam co bramka..i będzie banglało...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak tankujesz za 50zł :gwizdanie: zalej chopie za 75 i na spota zajeżdzaj..
-
[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej
będzie pasiłowała ..trza zobaczyć w etce czy są takie same konektory do poduszki..poducha jest jednostopniowa więc na 90% będzie pasiło.. Angela weź w końcu zrób tą kiere..jak coś to na siłe się wepchnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uuuuuuu..widzę że Warszawka się bawi :gwizdanie:
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
o aucie juz głośno na ulicach :th: :gwizdanie:
-
Światła LED od Audi S6
ktoś jeszcze będzie robił ale jak coś to ja nic nie wiem :gwizdanie:
-
[B6] S Line - co konkretnie
moja....co jej brakuje? No nie Twoja, bo masz tylko wew. pakiet... ktoremu nic nie brakuje W klubie nie bylo jeszcze zadnego kompletneg sline'a zew+wew. jak nie było jak jest LUKAS
-
Światła LED od Audi S6
no to kolej na malowanie lamp na czarno
-
Światła LED od Audi S6
no mi się nie podoba ta dokładka..lepiej już zakupić na GB na audizine dokłade coupra..będzie delikatnie i też agresywnie.. :gwizdanie: zobaczymy jak będzie wyglądało na felach letnich..może się aż tak nie będzie rzucało
-
Światła LED od Audi S6
Malik zrobi sesje.. :kox: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chopie next time nie zapomne na 100%
-
Jak i za ile sprzedać auto ?? Audi A4 B6 Avant 2002...
rób dobre zdjęcia + cena jakaś jedna a nie coś pomiędzy..
-
Wykorzystanie uchwytu w tunelu pod adapter coolman
samochód zostaje w rodzinie teraz szef rezania szuka takiej kiery
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeśli masz wykupione AC to idź to ubezpieczyciela niech zrobią oględziny..rób to ze swoich zniżek a później jak sprawca się znajdzie a myślę że znajdzie to sobie zrobią regres i nic nie stracisz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
370km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u to niezły kibel..rób program i beta Twoja
-
"A4-KLUB mowi NIE" takiemu tuningowi (Hofele Design)
wieś śpiewa i tańczy..jutro robie sobie podświetlane podwozie + podświetlane nogi na niebiesko :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno kuniak odkupi i widzę że nowe wstawki..chorm listewki + dvd
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prezez normalnie wygląda jak model na focie ale powiem wam że prędkości są jak najbardziej ok..i zważając na auto którym jechaliście to powinni usunąć mandat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko..kiedy pijemy ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qźwa ono dzisiaj zaliczył 31 wieków Wszystkiego Naj DŹORDŻIO KABANI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
qwa do jakiegoś pornola mnie wezmą :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prawie wszyscy