Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. my z poziem nie no chyba ze niezauważyliśmy bo 260 na blacie a poziek schowany za zasłoną słoneczną a ja pozowałem do zdjęcia przy każdym fotoradarze ale qźwa szybko doszła fota
  2. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    tutaj masz wszystkie rodzaje żarówek, oporników, rezystorów, przekaźników itd. http://superlumination.com/
  3. hehe mam takiego samego buldoga wabi się Tola he takie to małe a jak na ulicy idzie to nie ma mocnych na nią
  4. ja mam taką na sprzedaż..5 biegową..nówka funka..można wyrezać w a4
  5. my jeździmy na motulu stawiam na 190kucy jak ktoś chce to u tomka jest moja turbinka hybrydka..190 spokojnie kręci i jest naprawde dobra..
  6. eh że tak się wtrące..ale macie kogoś kto zna się na iphonach ? ktoś kto zmieni mi oprogramowanie, wgra pare przydatnych rzeczy itd ?
  7. wszystko da się podłączyć..elsa i jedziem
  8. i zabierajcie klapki coby grzyba nie roznieść po klubie
  9. wyjmij stelaż..może gdzieś się odpiął kabelek od klaksonu..
  10. no dziewczyny kupujta..cena za alu dobra..myślę że za 150zł sprzeda.. http://moto.allegro.pl/item317842281_audi_a4_05_07_ramka_nawigacji_czesci.html
  11. ale w Kroskusie nie ma...a tam od czwartku koczujemy Zółwiu ale bierz striny..basen jest kox a jacuzzi rewelacja
  12. chopie o 17 to już będziemy pod stołem leżeć..
  13. wejdź na opony.pl albo opony.com.pl tam są komentarze prawie do każdej opony..wejdź poczytaj i wybierz..
  14. rozbierz i zobacz czy w ogóle jest..
  15. dziewczyny dajcie sobie po razie malik to mechanik więc się zna..
  16. i kiepsko się zachowują na mokrym..na toyo się driftuje
  17. mogą być też wahacze, końcówki drążków..poproś kogoś żeby stanął przy kole i posłuchał a Ty kręć kierą stawiam na wahacz :gwizdanie:
  18. kolego kup najmniej 17..vectra to kiepska fura i stąd kiepsko się jeździło..he 17 w audi jest kox komfortowo..na 18 jeździ sie super..więc wkładaj coś większego niż 16..i słuchaj się osób które jeżdżą już jakiś czas tym samochodem na większych felgach..powiem Ci że zimówki mam 16 i uważam że na 18 jeździło się dużo lepiej..oczywiście dużo zależy też od opon jakie kupisz..koniec OT.
  19. no lans Pablo
  20. poziu jutro rano daj znac to Ci wysle nr...bo zapomnialem dzisiaj
  21. wszystko wygląda pięknie..czysto, poukładane na swoim miejscu..zobaczymy jak się sprawdzi na drodze
  22. Norbi słyszałem ze jakieś nieszczelności były w dolocie ? trza rezać nowego chipa..
  23. tak..teraz przyszła moda na stalówki..im mniejsze tym lepsze.. Ostanio poziowi poszło..już ma 29,5 w bikolu i w udzie 32

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.