Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. poczekajmy do niedzieli..jak będe w stanie to wpadam zobaczyć kile Adam bierz coś szybkiego i też wpadaj..może być i ta corveta co ostatnio :gwizdanie:
  2. ta ale w b5 to nie ma problemów..
  3. za 1200zł raczej nie kupisz..od 1500 zaczynają się..plus kable + anteny..robota..i 2k będzie..
  4. wiocha ja nic..kupuje te bbs motorsporty i 18"..jak masz sprawne zawieszenie to jeździ się bardzo dobrze..
  5. poziu zamawiaj od mc hammerdera u mnie działa kox zero grzania..wszystko działa pięknie
  6. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    ja miałem toshibkę przez 2 lata..zero problemów..mówicie że problemy toshibki mają problemy ze sterami na xp ? ;(
  7. pojechałeś zrobić sesje i Ci bateria padła ;(
  8. dawaj dawaj foty udało się ?
  9. rex zaśpiewajmy DOdę a z takimi pieśniami to do kościoła..(chociaż wit.s lubi takie songi) proponuję zamówić jakieś hostessy które będą polewały i śpiewały..
  10. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no to teraz przyszła kolej na mnie..szukam lapka 13"..co polecacie ? od razu mówię że musi być na fakturke.. czy taki jest kox ? http://allegro.pl/item315460150_toshiba_u300_150_t5750_2048_13_3_250_vhp_od_reki.html
  11. SID..a co się stało.. ? Inna koncepcja ? jeszcze auto nie poskładane a już sprzedajesz ? ;(
  12. boberek chciałem Ci powiedzieć że więcej rezania nie ma niż z dx..ta sama robota..przestańcie z tym badziewiem dx i kupujcie RNS-e..to jakby porównać malca do merca..
  13. ej..włącznik ja bierem..bo sprzedałem Malikowi z myślą że będe miał drugi a nie udało się..więc biore włącznik oraz zdrzak s-line :)reszty nie potrzebuje..można spalić
  14. jest dokręcana i na spodzie masz opaske zaciskową..łatwo ściągnąć..
  15. będą pasowały..ale będzie wyglądał jak allroad..
  16. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    troche lipa basior po co kombinujesz..oddaj zderzak do kolesia w markach..robił już nie jeden zderzak..wytnie Ci odpowiednie dziury..załata..zero szpachli..albo przynajmniej minimalnie nałoży żeby wyrównać..jak coś to mamy kontakt do kolesia..potem wrzucisz tylko malowanko i będzie cacy...
  17. Znalazłem ciekawe diody a ich cenn nie jest wysoka ale przeraża mnie montaż... http://cgi.ebay.de/LED-Lichtpaket-12LEDs-vom-Audi-R8-S6-A8-S8-S5-Optik_W0QQitemZ220201244841QQihZ012QQcategoryZ72686QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem to nie są te same co w r8..w ogóle inaczej wyglądają..
  18. jak to jak ma na imie ? Adamooo2
  19. gratki chopie teraz będą noce nieprzespane..
  20. Kurna Byrnia odkryła moją tajemnice ;( hehe ale do tamtej w górach zapraszam..róbta tam co chceta..łamcie stoły, krzesła i jak zwykle u mnie wszystko za fri
  21. no mam u siebie w restauracji czeka na Ciebie..jak bede na spocie to zabiore ze sobą
  22. u Żółwia były a4-klub..jak ktoś ma jedną rameczke to poproszę..bo już z pół roku bez przedniej rejestracji jeżdzę....jedną dał mi oniak
  23. ta maszyna przeszła gruntowną przebudowę.Na samym początku zaczęli od uturbienia ssaka :)Samochód otrzymał dwie turbospreżarki GT28RS (umieścili je w bagażniku), nowe kolektory wydechowe, układ dolotowy wykonany ze stali kwasoodpornej jak również wydechowy. Itercooler o dużej wydajności schowany pod maską. Nad całością czuwa sprawdzone smt6. Silnik odprężony i w związku z tym ustawiliśmy doładowanie 2 bary co pozwoliło nam uzyskać całkiem przyzwoite wyniki 855 kucy.Po wszystkich modyfikacjach fura wygląda incognito.Samochód śmiga bezawaryjnie od 10 lat.Zobaczyć go można w centrum handlowym Fort Wola na parkingu podziemnym...
  24. no teraz trzeba namówić Norbiego na fmica i widzę że nie jest drogi..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.