Treść opublikowana przez adamooo
-
[B5 AJM] Sprzegło VR6 do AJM
murzyn nic nie zmieniał..miał ori
-
[ALL B6] Co ile wymiana świec ?
u oniaka też tak jest..jak odpala to walil niebieski dymek..a z silnikiem wszystko oki..
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak się popieści to wszystko się zmieści
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
trzeniu jesteś jutro swoim paździerzem w wawie ? czy zabierasz fele pociągiem ?
-
[ALL B7] Bylo sobie B7...
sranie w banie..ta pierwsza fota pochodzi z forum az..
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
tarcze kupuje sie wieksze dla bezpieczenstwa a nie wygladu..przod wyglada ok a tyl..coz zeby zmienic tyl trzeba troche porezac..wydaje mi sie ze lepiej zostawic tak jak jest..
-
18" do B6
bedzie bardzo ladnie..bierz je i zaloz opony 235/35 i nic nie bedzie wystawac..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ze składek klubowych?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co porabiamy..grillujemy, pijemy i kto ma siłe to tańczy
-
Światła LED od Audi S6
no lipa wieś śpiewa i to jeszcze w takich furach..
-
Światła LED od Audi S6
http://pl.youtube.com/watch?v=0BB6MX7mTK0&feature=related strobo
-
[B5 ABC] Dystanse a trwałość łożysk
masz dystanse bez szyjki centrującej...więc masz bicie na kole..dlatego łożyska padają..lub kupiłes jakiś szit na allegro..
-
[ALL B6] Co można uzyskać po montażu takiego intercoolera ?
etam...zestaw pierwsza klasa..kup załóż zobaczymy co będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziu sam reza..a kolektor pożyczony od Elba..
-
Nokia 8800 arte
a mnie się bardzo podobuje ta nokia jakby cena była w miare to bym kupił.. więc jak hhacek będziesz w PL mogę od Ciebie odkupić sirocco
-
[ALL B5] Hybryda ARL/AWX
hybrydka którą miałem była najlepsza..dużo większe wrażenie niż na gt22..ciągnęła od początku aż do wysokich obrotów..bardzo długo trzymała stałą moc..nie było jej dużo bo aż 192kuce ale przez 2 tysiące obrotów był power gt22 niestety trzeba czekać na moc aż turbo się rozkręci :/ kupowane u myszkiera
-
[ALL B5] Hybryda ARL/AWX
jeśli już brać hybryde to tylko od karambola99 lub myszkiera..myszkier napewno będzie droższy..
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
czerwone
-
[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
pod mocowaniem lampy..dobre miejsce i się nie zamoczy..
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
fele gites miodzio..paszą do fury pięknie
-
Jaką cyfrową lustrzankę kupić dla początkującego ?
poziu kup jakąś tanią lustrzanke ale dobre obiektywy i będzie kox
-
[B7 3.0 TDI] Dziwne dymienie
ctv lubi jak dymi
-
Światła LED od Audi S6
zderzak od essy z ledami fajnie wygląda
-
[B7 3.0 TDI] Dziwne dymienie
było jechać do ctv
-
[ALL B6] Wymiana sprężyn i amortyzatorów
zbieżności nie musisz ustawiać..a jeśli chodzi o rozkładanie zawieszenia to rozładasz tylko górne mocowanie wahaczy.. jak ktoś chce to mam amorki na sprzedaż czerwone oryginalne w bardzo dobrym stanie..