Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. murzyn nic nie zmieniał..miał ori
  2. u oniaka też tak jest..jak odpala to walil niebieski dymek..a z silnikiem wszystko oki..
  3. jak się popieści to wszystko się zmieści
  4. trzeniu jesteś jutro swoim paździerzem w wawie ? czy zabierasz fele pociągiem ?
  5. sranie w banie..ta pierwsza fota pochodzi z forum az..
  6. tarcze kupuje sie wieksze dla bezpieczenstwa a nie wygladu..przod wyglada ok a tyl..coz zeby zmienic tyl trzeba troche porezac..wydaje mi sie ze lepiej zostawic tak jak jest..
  7. bedzie bardzo ladnie..bierz je i zaloz opony 235/35 i nic nie bedzie wystawac..
  8. to ze składek klubowych?
  9. co porabiamy..grillujemy, pijemy i kto ma siłe to tańczy
  10. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    no lipa wieś śpiewa i to jeszcze w takich furach..
  11. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    http://pl.youtube.com/watch?v=0BB6MX7mTK0&feature=related strobo
  12. masz dystanse bez szyjki centrującej...więc masz bicie na kole..dlatego łożyska padają..lub kupiłes jakiś szit na allegro..
  13. etam...zestaw pierwsza klasa..kup załóż zobaczymy co będzie
  14. poziu sam reza..a kolektor pożyczony od Elba..
  15. a mnie się bardzo podobuje ta nokia jakby cena była w miare to bym kupił.. więc jak hhacek będziesz w PL mogę od Ciebie odkupić sirocco
  16. hybrydka którą miałem była najlepsza..dużo większe wrażenie niż na gt22..ciągnęła od początku aż do wysokich obrotów..bardzo długo trzymała stałą moc..nie było jej dużo bo aż 192kuce ale przez 2 tysiące obrotów był power gt22 niestety trzeba czekać na moc aż turbo się rozkręci :/ kupowane u myszkiera
  17. jeśli już brać hybryde to tylko od karambola99 lub myszkiera..myszkier napewno będzie droższy..
  18. pod mocowaniem lampy..dobre miejsce i się nie zamoczy..
  19. fele gites miodzio..paszą do fury pięknie
  20. poziu kup jakąś tanią lustrzanke ale dobre obiektywy i będzie kox
  21. ctv lubi jak dymi
  22. adamooo odpowiedział(a) na ba$ior temat w Audi A4 B7
    zderzak od essy z ledami fajnie wygląda
  23. było jechać do ctv
  24. zbieżności nie musisz ustawiać..a jeśli chodzi o rozkładanie zawieszenia to rozładasz tylko górne mocowanie wahaczy.. jak ktoś chce to mam amorki na sprzedaż czerwone oryginalne w bardzo dobrym stanie..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.