Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebny ktos kto ma srebrne a4 avant b6!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Potrzebuje kogos z Warszawy kto posiada podobna a najlepiej identyczna a4 jak ja.

Moje autko 'gra' czasem w serialach,ale w sobote mialem niestety stluczke i auto jest w naprawie.I tu pojawia sie problem,bo w piatek wieczor jest potrzebne do serialu.Jak ktos jest chetny to potrzebuje by ktos podjechal w piatek po 18 na zdjecia w warszawie na jakies 2 godzinki i po prostu udostepnil autko do zdjec ekipie filmowej.Nikt nim nie jezdzi itd jedynie trzeba je ustawic i bedzie 'gralo' w tle jakiegos ujecia.Płace za to 200 zł.

Moj nr tel.508191403.

Opublikowano

Hehe <lol> a nie potrzebujesz czasem granatowego B5 w avancie..? :thumbup:

Opublikowano

Daj fote swojego.

Opublikowano

ono - Misiu. Jak Ci na gnojówkę brakuje - trzeba było do mnie na PW. Cośbyśmy wymyślili :polew:

glowicz. A skad mamy wiedzieć które z naszych aut jest jak Twoje? Dajze chłopie jakieś foty. Ja wiem, ze nie dorobię na bułke z kefirem, ale może inni się załapią (te 200 to brutto czy netto ? :D) Poza tym napisałbyś w wątku warszawskim - może odzew byłby większy.

ykk, chłopie powoli. Nawet jakbyś miał takiego samego, to wypłatę zjadłaby podróż do Wawki :D NIe wiadomo czy na hot-doga na statoil by wystarczyło :polew:

Opublikowano

dajesz 5 tysi i mogę się stawić :D przemaluje swojego na srebro..

Opublikowano
kto ma srebrne a4 avant b6!!!
przecież wzystko masz :) pasuje tu flyer jak dla mnie :)
Opublikowano
  • Autor

to wlasnie kombinuje jak tu fote wstawic...

a ze to wlasciwie moj pierwszy post na formu to jeszcze nie ogarnelem wszystkiego...

Opublikowano

wit.s Fakt.. :polew: ale wszystko da sie policzyc.. :naughty:

Moj typ to Brynia srebrny B6 avant.. :th:

Opublikowano

pasuje tu flyer jak dla mnie :)

Ja nie mam srebrnego :)

Opublikowano

ja mam granatowego więc jak by ci pasił granat :D to....

Opublikowano

Witam

Potrzebuje kogos z Warszawy kto posiada podobna a najlepiej identyczna a4 jak ja.

Moje autko 'gra' czasem w serialach,ale w sobote mialem niestety stluczke i auto jest w naprawie.I tu pojawia sie problem,bo w piatek wieczor jest potrzebne do serialu.Jak ktos jest chetny to potrzebuje by ktos podjechal w piatek po 18 na zdjecia w warszawie na jakies 2 godzinki i po prostu udostepnil autko do zdjec ekipie filmowej.Nikt nim nie jezdzi itd jedynie trzeba je ustawic i bedzie 'gralo' w tle jakiegos ujecia.Płace za to 200 zł.

Moj nr tel.508191403.

Ja mam taką B6 i wolny wieczór w piątek :thumbup:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No i jak, zarobil ktos te 200zl ? :)

Opublikowano

ja nie ;(

Opublikowano
  • Autor

koles z komisu na polczynskiej...

adasn Twoje auto byloby prawie dobre,ale moje ma niestety czarne relingi i ciut inny wzor felg.

a potrzebne bylo IDENTYCZNE jak moje

Opublikowano

adasn Twoje auto byloby prawie dobre,ale moje

trzeba było przełożyć fele i relingi , a nie dawać zarabiać ludziom z poza klubu :foch:

no ale jak sie wyjaśniło i jak już znaleziono dublera to zamykamy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.