Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki a co z kuniem ? Dlaczego jeszcze nie został odblokowany ?Pozio, Luki róbta coś..
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
hm..no więc moge coś powiedzieć bo troche pojeździłem na tych felach..i powiem Wam chłopaki że nie czuje żadnego bicia na kierownicy..jedzie prosto..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no pewno że będzie płeć piękna..tutaj masz link do ostatniej naszej imprezy http://voyager1956.wrzuta.pl/film/lQalH4fmA7/tangashow-360_dupcia
-
[A4 B6] Łożysko kół przednich -wymiana
dobre łożysko też będzie kosztowało ze 150-200zł..
-
Navi Plus z 11'2000
wpadaj na spota do wawy u nas Ci to zrobią..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja wpadam..ale też długo nie zabaluje i bez %..także kiełbe, karkówkę..jakieś napoje i chipsy będą miał ze sobą a z kim przyjadę to się okaże :-) bez noclegu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja qźwa work..a Chemik rozstepy leczy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
haaaaaalo Dziewczynki..jak SPOT?:> :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewno całe święta brzuszki machałeś...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale się nażarłem w te święta ledwo chodze..a jak u Was ?:>
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
tzn jak mi wulkanizator przyklejał ciężarki to na 2 felach przykleił 98g. Fele są pokrzywione tylko od wewnątrz..z zewnątrz wszystko okej..
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
własnie nie czuje żeby biły..pewno okaże się jak pojade troche szybciej..
-
krzywe felgi NAPRAWIAć CZY NIE NAPRAWIAć ? ! ! !
Chłopaki wczoraj chciałem założyć zakupione felgi na furacza..i okazało się przy wyważaniu że są pokrzywione..i tu pytanie czy opłaca się regenerować ? Jaka jest odporność po naprawie ? Jakie są przybliżone koszty za komplet 18 ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto ma nowe fele ?:> i jakie..
-
[A4 B6]xenony?
jak coś to ja mam na sprzedaż oryginalne przetwornice do xenonów..z żarówkami..+ lampy do spolerowania...PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe koniec na dzisiaj i fruuuu do domu :-) w końcu będe miał 1 dzien wolnego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie piszę :redface: jak coś..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe te z tango najlepsza była ta w czerwonych gaciach
-
Prosze o pomoc przy walce z PZU (WWA)
pzu dobrze wycenia szkody..jak masz swoje ac to zgłoś się do swojej ubezpieczalni niech oni zobaczą auto..zrobią wycene..i jak wycena będzie bardziej korzystna niż w ubezpieczalni sprawcy wypadku weźmiesz sobie kaskę od swojej ubezp. a oni później zrobią sobie regres i ściągną kase...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
allegro Poź..życie
-
335i Coupe
taką mieć tylko 335 biturbo dajzla
-
335i Coupe
Fajna ta betka..jeszcze żeby miała czarny kolor.. koks
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kupił ale jakiś badziewny IC i nie podpasi bo w zderzaku się nie mieści
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
To zdjęcie mojego autorstwa więc można wklejać zezwalam..
-
..Tylne lapmy a'la Kunio..
Kuniak ma folią przyciemnione..