Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. na zlocie Oniak 2x cranberry Poziek 2x cranberry Spanky 1x cranberry Wit.s 2x zwykła finka ktoś jeszcze ?
  2. chłopaki deklarować się komu i ile ? : Chodzi o krowy FINKI: są do wyboru : -finka zwykła 36,62 -finka cranberry 39,70 -finka mango :eek: 41,18 Jeśli ktoś ma jakieś inne zachcianki onośnie krówek :redface: pisać..
  3. hehe w piłkarzyki to my leszcze jesteśmy a tak poszlibyśmy na salke po nocnej libacji..szybkie zagranka..pyk pyk pyk..alkohol wyparuje i dalej jedziemy z krówkami Każdy audimaniak powinien mieć troche kondycji i zgrabne ruchy :redface: troche sportu nie zaszkodzi :biggrin:
  4. Drodzy koledzy i drogie koleżanki A może tak byśmy pograli sobie jakiś meczyk w piłeczke, kosza lub siatke Proponuje zabrać ze sobą jakieś spodenki i sportowe buciki Jak nie będzie pogody można troche powalczyć..no wiecie ==>miasto na miasto albo jakieś mieszane składy..
  5. no własnie..bo jak nikt nie zabiera to ja też nie Olewam sprawe i tyle..jak coś to się pozyczy sprzęt :-)
  6. Oniak miał zajebistą czapke z kitą
  7. Oniak zobaczył ducha :eek:
  8. no poszedł..mi taką samą cene podali w IC ze żniżkami.. a na allegro troche taniej.. http://allegro.pl/item168485874_motul_specific_505_01_5w_40.html
  9. potrzebuje kupić olej motula w poniedziałek będę zmieniał olej..i klocki :eek: fajnie że jedziesz z nami i córą która będzie Cie pilnowała..
  10. myślę że wyjedziemy z wawki 12-13..
  11. Stary piszesz tu jakieś ceny z kosmosu.. żeby zrobić porządnie musisz liczyć się z kosztami.. Trudno podać dokładną cene.. Myślę że jak chcesz wpakować turbo od AWXa to musisz się liczyć z kosztami około 3 tysi.(kolektor,turbina+ program..przewody olejowe+olej) Chyba że wstawisz jakąś hybrydke to będzie taniej.. Fmic zapomnij że zrobisz za 700zł..sam IC tyle kosztuje i dolicz sobie z tysiaka za orurowanie + jakieś jeszcze dodatkowe przeróbki zderzaka itd. Po modach padnie Ci sprzęgło..dodatkowy koszt.. coś jeszcze ? wyjdzie w praniu.. RADA: zrób dobry program i będzie gites.. dodaj do tego dól od PD-ka ....
  12. Spoko..tylko po robocie myślę że o 1 w nocy będę free..lub w niedziele mam pół dnia wolnego... myślę że jeszcze poź pojedzie i może Oniak..
  13. Pod mostem siekierkowskim..na moście skierkierkowskim..prymasa tysiąclecia w tunelu..itd jak coś to pisz to się z Tobą przejade i popstrykam foty..wezme aparata :biggrin: jeszcze fajne foty można zrobić na parkingach podziemnych.. :eek:
  14. Będzie wszystko pasowało..plug&play..więc zbieraj kase i dzwoń do mnie to Ci sprzedam turbo w dobrej cenie.. i kupisz sobie czipa z allegro i będzie z pincet koni..
  15. postaraj się mieć z 40% i będzie git
  16. masz ktoś może z Was zniżke w intercarsie ?
  17. wpadaj do nas do wawy..nas jest więcej a co do dla Was 70km..i zobaczycie wszystkie fury..
  18. wstawiam tylko jedno bo komp u starych to taka rakieta że zdjęcie się otwiera 19min reszta fotek jak dorwe lapka..
  19. no właśnie wróciłem..zaraz postaram się foty wkleić
  20. hehe Luki zamiast tu siedzieć to zrzygaj się na stół prezesa powiedz że to grypa i dajeszzzzzz czadu na ulicach póki jest jeszcze śnieg :-) ..a wiadomo kiedy jeszcze będzie :biggrin: ps. byłeś po ten olej ? Qźwa zapomniałem Ci powiedzieć żebyś mi kupił
  21. Hehe Lukas Zakościelny ode mnie wychodził i pytał się co to za cudo odjechało :biggrin: jak coś to mam autograf dla Ciebie pozdro i gratki fury..mam nadzieje że navi Cie doprowadziła do domu :redface:
  22. hehe jasne zaraz się komuś zmieni samochód w podpisie..ale Ciiiiiiiiiii
  23. witam..czy to jest ta mapa na którą wszyscy tak czekają ? http://www.allegro.pl/item168489515_nowosc_europa_2007_audi_rns_e_aisin_oryginal.html
  24. a nie mówili nic o 1.9 AWX ?:>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.