Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na zlocie Oniak 2x cranberry Poziek 2x cranberry Spanky 1x cranberry Wit.s 2x zwykła finka ktoś jeszcze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki deklarować się komu i ile ? : Chodzi o krowy FINKI: są do wyboru : -finka zwykła 36,62 -finka cranberry 39,70 -finka mango :eek: 41,18 Jeśli ktoś ma jakieś inne zachcianki onośnie krówek :redface: pisać..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
hehe w piłkarzyki to my leszcze jesteśmy a tak poszlibyśmy na salke po nocnej libacji..szybkie zagranka..pyk pyk pyk..alkohol wyparuje i dalej jedziemy z krówkami Każdy audimaniak powinien mieć troche kondycji i zgrabne ruchy :redface: troche sportu nie zaszkodzi :biggrin:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Drodzy koledzy i drogie koleżanki A może tak byśmy pograli sobie jakiś meczyk w piłeczke, kosza lub siatke Proponuje zabrać ze sobą jakieś spodenki i sportowe buciki Jak nie będzie pogody można troche powalczyć..no wiecie ==>miasto na miasto albo jakieś mieszane składy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no własnie..bo jak nikt nie zabiera to ja też nie Olewam sprawe i tyle..jak coś to się pozyczy sprzęt :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak miał zajebistą czapke z kitą
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak zobaczył ducha :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no poszedł..mi taką samą cene podali w IC ze żniżkami.. a na allegro troche taniej.. http://allegro.pl/item168485874_motul_specific_505_01_5w_40.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
potrzebuje kupić olej motula w poniedziałek będę zmieniał olej..i klocki :eek: fajnie że jedziesz z nami i córą która będzie Cie pilnowała..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
myślę że wyjedziemy z wawki 12-13..
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Stary piszesz tu jakieś ceny z kosmosu.. żeby zrobić porządnie musisz liczyć się z kosztami.. Trudno podać dokładną cene.. Myślę że jak chcesz wpakować turbo od AWXa to musisz się liczyć z kosztami około 3 tysi.(kolektor,turbina+ program..przewody olejowe+olej) Chyba że wstawisz jakąś hybrydke to będzie taniej.. Fmic zapomnij że zrobisz za 700zł..sam IC tyle kosztuje i dolicz sobie z tysiaka za orurowanie + jakieś jeszcze dodatkowe przeróbki zderzaka itd. Po modach padnie Ci sprzęgło..dodatkowy koszt.. coś jeszcze ? wyjdzie w praniu.. RADA: zrób dobry program i będzie gites.. dodaj do tego dól od PD-ka ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko..tylko po robocie myślę że o 1 w nocy będę free..lub w niedziele mam pół dnia wolnego... myślę że jeszcze poź pojedzie i może Oniak..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pod mostem siekierkowskim..na moście skierkierkowskim..prymasa tysiąclecia w tunelu..itd jak coś to pisz to się z Tobą przejade i popstrykam foty..wezme aparata :biggrin: jeszcze fajne foty można zrobić na parkingach podziemnych.. :eek:
-
1.9 TDI 110KM - 190KM
Będzie wszystko pasowało..plug&play..więc zbieraj kase i dzwoń do mnie to Ci sprzedam turbo w dobrej cenie.. i kupisz sobie czipa z allegro i będzie z pincet koni..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
postaraj się mieć z 40% i będzie git
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz ktoś może z Was zniżke w intercarsie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadaj do nas do wawy..nas jest więcej a co do dla Was 70km..i zobaczycie wszystkie fury..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wstawiam tylko jedno bo komp u starych to taka rakieta że zdjęcie się otwiera 19min reszta fotek jak dorwe lapka..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no właśnie wróciłem..zaraz postaram się foty wkleić
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
hehe Luki zamiast tu siedzieć to zrzygaj się na stół prezesa powiedz że to grypa i dajeszzzzzz czadu na ulicach póki jest jeszcze śnieg :-) ..a wiadomo kiedy jeszcze będzie :biggrin: ps. byłeś po ten olej ? Qźwa zapomniałem Ci powiedzieć żebyś mi kupił
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
Hehe Lukas Zakościelny ode mnie wychodził i pytał się co to za cudo odjechało :biggrin: jak coś to mam autograf dla Ciebie pozdro i gratki fury..mam nadzieje że navi Cie doprowadziła do domu :redface:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe jasne zaraz się komuś zmieni samochód w podpisie..ale Ciiiiiiiiiii
-
Strefa Śmiechu
- mapa RNS-E
witam..czy to jest ta mapa na którą wszyscy tak czekają ? http://www.allegro.pl/item168489515_nowosc_europa_2007_audi_rns_e_aisin_oryginal.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a nie mówili nic o 1.9 AWX ?:> - mapa RNS-E