Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
u to lipa..bo chciałem dzisiaj po robocie pojechać i się wyszaleć Ps.ostatnio jak wracaliśmy z B przygrzmociłem trochę o krewężnik felami i mam troche otarte boczki.. :/ (ranty) ..i tu pytanie? Jak to się naprawia ? Ewentualnie ile kosztuje regeneracja felg ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a właśnie kuniak TY dajesz na zlota czy nie..bo jakoś na liście Cię nie widze..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hm..mówisz chyba o naszym Guru klubowym Kuniaczu co do grilla to człowieku kupuj go a kuni będzie więcej.. Lukasidło zamawiam 2 smyczki dla mnie i dla siostry coby się lansowała na uczelni i pamiętaj żeby wziąść jakąś kiełbaske dla Pitbulla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe jeśli to jest to co masz w podpisie to zaraz kończe prace i możemy zrobić pre-spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe chłopak chyba nie zna zasady Klubu A4 wawa team..milczenie=LIŚć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no michau czekamy..podaj dane swojej fury :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe pisz co to za maszyna siedzi pod maską Twojego cacka :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrezygnował :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cieszymy się Escidzonson czy jak to się pisze
-
Radio Gamma a możliwość podlączenia 4 głośników ?
Jeśli masz 2 kanałowe radio to możesz spróbować podłączyć 4 głośniki równolegle..spadną omy..jak nie będziesz dawał ostro w palnik to będzie wszystko grało.a na przyszłość albo zmieć radio albo kup wzmaka. Pozdro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ssssssssssstary ale WYPASIK wpadaj we wtorek na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:fuckyou2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe banan jest..ale do pierwszego tankowania ps.Chłopaki trza się złożyć na jakiś prezent dla Tomboya
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe pierwsza eska w Warsaw team hehe jak coś to się pisze jako pierwszy na odmulanie :one:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No chłopaki mnie się podobi hostelik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no kolor jest KOKS
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie oszukuj...coś mi tu śmierdzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W imieniu swoim i Waszym chciałem Podziękować koledze Oniakowi za Etkę i Norbiemu za Dxa (który cuś się wiesza) ale w końcu usłyszałem jakiś polskie słowo w mojej Navi :564: no chłopaki właśnie znalazłem...chyba jakaś okazja :fuckyou2: http://moto.allegro.pl/item153649811_audi_a4_200km_okazja_.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poź ma w schowku
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Lukas pomyliło Ci się... miało być.. HUGO SYRENKA KLAB
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
jestem gotow przystąpić do sekty :619: Zdeniu chyba nie wiesz co mówisz..po obglądnięciu filmu, zrezygnowałbyś z wyjazdu..sprzedał wóz..i wyjechał z kraju.. hehe my ledwo to przeżyliśmy..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
Niunia przypominam że mamy wsród klubowiczów świetnego Barmana ===>Murzyna Więc na jedym drinie się nie skończy.. :564:
-
Bixenon Xenon od A do Z
kurde mi też jedna postojówka czasami nie działa..już chciałem wymieniać a tu znowu zaczęła działać..
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
niestety..filmik jest tylko dla wtajemniczonych
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No Niunia musisz się przygotować bo kamerzystą będziesz TY i będziesz mnie trzymała zdala od kamery bo ostatnio jak wpadłem w szaU to niestety kamera odmówiła posłuszeństwa..