Treść opublikowana przez adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niech ktoś weźmie aparat i porobi fotki bo mnie nie będzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna śmigacie audicami i 4 km w jedną strone was nie stać albo Wam się nie chce a z drugiej strony to ja pozostałbym w MM..jak przyjdą to pójdziemy na przechadzke na góre i wrócimy za 10 min..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luk jak uda mi się wyrwać na spota to po Ciebie przyjade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
..no i przyszedł czas na zmiane aku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zadzwoń do Pawła powiedz że jesteś od Adama i chcesz się z nimi umówić na podłączenie suba 503090974 dobrze zrobią
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no już niewiele..lusterka, grillek, szyby no i rns-e muszę kupić fele już są..jedna troche przyrysowana przez oniaka klucz i będe musiał jakoś zamalować..no chyba że śruby to jakoś ładnie zakryją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ciekawy jestem czy zwróci na czas bo jak nie to biczowanie pozostaje
-
Rysy na feldze ?
Witka..wiecie może jak zlikwidować rysy na feldze? a dokładnie chodzi o rysy zrobione kluczem w dziurach gdzie się przykręca śruby..ostatnio zakładaliśmy i oniak miał klucz z ostrymi kantami które zniszczyły (porysowały) lakier.. 1.próbował ktoś może psikać lakierem do felg motip ? chodzi o felgi do RS'a ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
espeszali for Wit.s http://allegro.pl/item161237185_super_pasta_polerska_do_szyb_samochodowych_od_ss.html
-
245/40/18
- 245/40/18
kuniak ma..miał wkleić- 245/40/18
spoko paszą..zero obcieranka..ale lepiej wygląda na oniakowym wozie bo ja mam -20mm a on fabryke ..ale będe zmieniał na 225/40/18.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:redface:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja myśle że sytuacje uratował sweterek Oniaka made by Kononowicz :eek:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted: Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 Nie mogę się doczekać na swoją furę... Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać? Pytaj pytaj :-) ja jechałem..ale ja swojej pięknej czarnuli nie pałuje :-) jak nie trzeba.. To Ty masz xsenonki, czy zenonki bo cóś niebieskiego biło mi przez chwile po gałach :eek: xeny ORi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nawet więcej niż przyzwoity! Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu dla S4 Norbiego :twisted: Dużo furek, dużo atrakcji, nowy Klubowicz i właściwie z pół gamy motorów dostępnych w A4 Nie mogę się doczekać na swoją furę... Kolego różowy, dzisiaj będę u pana Wojtka - pytać? Pytaj pytaj :-) ja jechałem..ale ja swojej pięknej czarnuli nie pałuje :-) jak nie trzeba..- [B5 ADP] Jakie alufelgi i opony do A4 obniżonej
Jak sam zaznaczyłeś (patrz cytat) a więc powinieneś zapoznać sie z regulaminem i przywitać sie w dziale Newbie to po pierwsze a po drugie zależy jak duża to felga.. Jak 17 to najlepiej 225/45/17..- MICHELIN Pilot Primacy
2 sezony..potem zamiana tył na przód a na tył kupujesz nowe Wszystko zależy jak ostro dajesz buta ;-) jak jeździsz spokojnie bez pisku opon to i 3 sezony przejedziesz na komplecie- 245/40/18
Witka.. 245/40/18 ===> czy takie oponki podejdą pod B6 ? Fele 8, 18" ET 42- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
stary współczuje zawsze chodzi bez- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe nie wiem..jeszcze nie widziałem w jakich chodzi :diabel:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe no oniak to madafaka hehe i ma nową laske w strinach- Strefa Śmiechu
laska w stringach- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dominik łoś rojek, strażakos szwajskos świropackos Oniakos, głowos bolis mocnios- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wklejać foty - 245/40/18