Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. ośka :mrgreen:
  2. Pincet to miało bez progów i spojlerów...teeraz to ma z tysiaka :mrgreen:
  3. spoko maroko..ale będe to robił bezgotówkowo więc pewno wybiore szewczyka..oni mi dadzą gwarancje..i myśle że wymienią drzwi na nowe :mrgreen: tak by było najlepiej..wiesz co innego robić gdzieś u jakiegoś lakiernika na ulicy a co innego oddać do salonu..w razie jakiejkolwiek fuszerki ide do audi i muszą poprawić ale thx za info..może pomaluje progi u Twojego frienda.. A tak w ogóle to musze sobie od Ciebie mape przegrać :mrgreen:
  4. Dawaj foty chłopaku i nie zamulaj tylko wpadaj na spota.. :mrgreen:
  5. no właśnie mam tam znajomka..powiedział ze się bardzo długo na fure czeka..powiedział że mi pomoże ale to i tak 10 dni..i nie dają auta zastępczego
  6. kolejke ? :razz: my się nie bawimy w kolejki..każdy z Warsaw A4 team pije całą butle jedym gżdylem a tak w ogóle to GRATKI za bejbe.. Chłopaki mam pytanie..będe naprawiał auto w jakimś salonie..gdzie byście polecali ? Szewczyk, Wajde? Auto Viva ?, czy gdzieś idziej..?
  7. w sumie to dokładni nie wiem czy kg szpachli czy wystarczy wyciągnąć drzwi bez szpachli..jutro w dzien zobacze jak to wygląda..słyszałem że są firmy które bez szpachli wyciągają blache i jest git..może ma ktoś jakieś doświadczenie ? Kurka się wkurzyłem..dzisiaj specjalnie zaparkowałem nie na głównej ulicy bo cały czas tu obijają fury (drzwi o drzwi)..a tu przychodze i drzwi rozwalone.. całe życie mieszkałem w centrum gdzie jest 1000 razy więcej fur śmiga, parkuje itd i nic nie było a tutaj to co chwila ktoś ma porysowany, wgniecony samochód..
  8. no wq...łem się na maxa.. :neutral:
  9. Chłopaki w związku z tym że dzisiaj w moje a4 ktoś wjechał i uszkodził drzwi poszukuje dobrego lakiernika na terenie wawy..jak ktoś to poproszę o info.. jutro będe szukał sprawcy..samochód stał na ulicy i ktoś cofając wjechał w mojego i nawet nie zostawił namiaru na siebie.. qźwa jutro rano bede go szukał a jak znajde to zabije..
  10. spoko silnik, spoko fura, spoko quattro :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: spoko jazdy..
  11. ja mam pakiecik i mi wszystko świeci jak psu.. wczoraj rozmawialiśmy na temat podświetlanych pokręteł przy nawiewie..w niektórych modelach są pociągnięte kable do nawiewów i są już żarówki tylko trzeba je podłączyć pod stacyjke (robota na jakieś 20min)..niestety niektóre z modeli b6 nie posiada doprowadzonych kabli więc trzeba rezać..to tyle..
  12. no chłopaku gratki..teraz jesteś number łan :mrgreen: defastest
  13. etam..nie znacie się..w rzeczywistości nie było tragedii...no nie powiem że bardziej wpatrzony byłem w blondi niż w car :mrgreen: można się z nią umówić na obglądnięcie cara :mrgreen: we wtorek np :razz: Jak coś to ja daje pierwszy na próbe..oj blondi będzie zmieniała biegi szybciutko... :mrgreen: Żółwiu Ty jakiś zniewieściały jesteś tej zimy..jak Ta Twoja Żona z Tobą wytrzymuje to nie wiem.. wpadłbyś na spota to się może udmulisz..
  14. Chłopaki kupujcie..dzisiaj widziałem ten samochód jak jechałem do Lukasa..jeździ tym audikiem fajna blondyneczka :mrgreen: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1558773 samochód prezentuje się naprawde git..blondi też :mrgreen:
  15. adamooo odpowiedział(a) na wesoly temat w Silnik i Układ Napędowy
    włącza się tryb awaryjny..
  16. jak chcesz ciągnąć kable do bagażnika to żeby bylo git podłączone to musisz czincze puścić jedną stroną a zasilanie drugą..więc i tak będziesz musiał rozbierać tapicerke i tak.. Nie ma co się bać..to nie jest skomplikowane..ja kłade kable w b5 w 30 min..
  17. adamooo odpowiedział(a) na wesoly temat w Silnik i Układ Napędowy
    może turbo się przegrzewa...
  18. Ja swoim starym audi b5 z 95 śmigałem i nigdy żadnym autem nie jeździło mi się lepiej..a kiere puszczałem przy 240 i jechał prosto..wieć pewno coś musisz mieć z geometrią..możę fele pogięte albo któraś opona niedopompowana..no albo najgorsze to źle pospawany..
  19. chłopaki najprostszy sposób to włożyć jakiś telefon do samochodu i za pomocą usługi jaka jest np w orange gdzie jesteś? dowiesz się dokładnie gdzie jest Twój samochód..
  20. w wawce za brak świateł..100zł + 1 punkt..gadka nie pomogła..zauważyli mnie w kamerach i na 3 skrzyżowaniu stała prewencja..która już od dawna czekała na mnie z lizakiem :mrgreen:
  21. myśle że spotkamy się jakoś 22-23..
  22. Kuniak hehe to ta praca nas niszczy..a Ty nie pracujesz to nie kminisz Co z furą ? Będzie redi na jutro wieczór na sesje ?
  23. Oniak od początku każdy z nas chciał Ci to powiedzieć że masz lipną fure..kurna tramwajem byśmy Cie machli..musisz się przełamać i zrobić program bo źle to wygląda jak silniki 1.2pandy Cie robią jak chcą.. eh..zastanów się..wszyszcy będą z Ciebie dumni..rodzina, koledzy..wszyszcy mają program więc i Ty MUSISZ GO MIEć..zobaczysz Twoje życie się zmieni po programie.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...RÓB TEN PGOGRAM ! ! ! !
  24. hamuj bajere jak chcesz mieć spokojne życie..jeszcze raz dojdzie do mnie info że Żółw nie przyjechał na spota to kręcenie wora będzie..oj będzie..next tajm masz być..a w czwartek rusz śmierdzącą pupke na zdjęcia nocne.. Bienio Ty też się szykuj..po wale albo przed na foty z dzikami a teraz żegnam Panów spylam do domu bo już skończyłem robote..ciaos bananos :mrgreen:
  25. nie wiem..chyba na stadionie..On tylko tam chadza na zakupy.. :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.