Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. hehe dobra chłopy wiem że gejowaty ale wszystkie mięśnie widać..co w przypadku Lukasa i Oniaka jest najważniejsze :mrgreen:
  2. adamooo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Hugo może poszukajmy wspólnie jakiś sprawdzonych serwerów i wybierzemy najlepszą opcje..dużo firm daje promocje np pół roku za 1 zł itd. NP.: http://home.pl/serwery No i jeszcze jedna sprawa odnośnie pamięci jaką potrzebujemy/wykorzystujemy aby wszystko sprawnie chodziło..
  3. uuu..ale ścierwo a tak poważnie to tom załatw jakieś foty jak będzie wyglądał ten polar..później obgadamy kolory.. Z ostatniej chwili.. otóż..rozmawiałem dzisiaj z tym znajomym od reklamy i dzisiaj wieczorem do mnie do knajpy przyjdzie i pokaże jakie polary ma..i dokładnie powie jaka cena..więc dzisiaj bede juz wszystko wiedział.. Z innej beczki : A co powiecie na taki polar.. http://allegro.pl/item136380125_quechua_pl_polary_oddychajace_lady.html
  4. Przyjedź na spota to tak Cie te polary pociągną że kupisz 100 zestawów..więc hamuj bajere..każdy ma mieć polar.. :mrgreen:
  5. hehe no Kunio bierz a ja je od Ciebie kupie..oczywiście z rabatem 20% :twisted:
  6. ja w zeszłym roku smigałem na Fuldach..i powiem szczerze : SĄ za***iste..śmigalismy z kolegą i na pirelli kopał się cały czas :roll: a ja ..hm..prawie jak na suchym
  7. e tam wydaje Ci sie. Jeszcze mi sie tak nie zdażyło bo nie miałeś felg od rs'a tylko jakieś paździochy..Kunio kupuj Towje życie się zmieni..wszyscy będą z Ciebie dumni :mrgreen:
  8. nie ma tragedi..jak wyrobię się troche z kasiorą to BIORE :mrgreen: kuniak teraz laski będą się biły która wsiądzie do Ciebie do fury
  9. Dobra poź wal tu konkrety..jaka cena..jaki zadatek..ile czekamy na paczke...wklejaj foty na b6 i b5..my się zastanawiamy i do końca października się decydujemy :mrgreen:
  10. poź ma foty i ma mi jakoś wysłać..
  11. tutaj te fele sa tańsze.. poź zobacz .. http://216.105.49.125/index.asp?PageAction=MFGSEARCH&ManfID=10&Page=1
  12. Gruby tam zamyka szafy replikami
  13. adamooo odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    hehe SUPER FURAK wiesz co mam pomysł..przyjedź we wtorek na spota i daj nam fure na 2 okrążenia to będzie miała 3 sekundy a nie wysokie 4 (oczywiście z pełnym bakiem) Gratuluje fury..
  14. Luk haka nie mam ale mi wystarczą pięści i dyńka :mrgreen: a co do fury..to dopiero za 3 tyg się pojawie na spocie..niestety tyle u nas trwają formalności związane z akcyzą i skarbówką
  15. Zółwiu nie znasz nowości..była już umowa przedwstępna..tylko ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii :mrgreen: ja Wam tego nie powiedziałem Tom zmiast zajmować się ubezpi, rejestr. itd to jemu tylko skóry w głowie :mrgreen: lens musi być
  16. Przynieś na spota to wyrezamy w notatniku :mrgreen:
  17. M E D I A M A R K T :mrgreen:
  18. Norbix kurka tak wyszło..śmigałem tym 330d i lipa jakaś..hehe i powinieneś się cieszyć że zostaje w rodzinie..i szykuj się na next spot bo będziemy się ścigać 1.9 na 2.5..hm...ciekawy jestem kto dostanie baty Norbi masz już tą nową mape ? Bo mówili dzisiaj w faktach że masz i juz mi przegrałeś cd-clonem i jutro przyniesiesz na spota :mrgreen:
  19. hehe..Maciek wysłał rano esa że już wyrejestrowal auto a bete to wybijemy mu z głowy na paintballu..dostanie pare strzałów i myśle że wróci znowu do Audi a4 :twisted: :mrgreen:
  20. Tomboy idź na całość..kup w końcu coś bo z Tobą nie można wytrzymać :roll: :razz: :mrgreen:
  21. Chłopaki sesja zdjęciowa będzie dopiero jak kumpel skołuje obiektyw..więc już szykujcie swoje fury bo robimy tą sesje razem..:-) a co do b6 to jeszcze go nie mam i na spota jeszcze przyjade starym..Tom i jak, zdecydowałeś się już na Q ?
  22. Chyba chodziło im o silnik od TTki..po leciutkich modyfikacjach...
  23. no ja juz mam zajebistą miejscóweczke w legionowie..mmmmmmm mjodzio :mrgreen: Cycu Twoja tapicera już wyszła..nie zdążyłem jej zapodać mleka
  24. No Żółw szykuj już jabłuszko..będziemy zjeżdzać :mrgreen:
  25. na ostrobramskiej to jak wpadł w szał to 2 razy zatrzymał się pod prąd DZIK :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.