Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adamooo

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adamooo

  1. hm..a naszych audiczkach nie wsadzisz w drzwi większych głosników niż 13..no chyba ze zrobisz panele..chcesz dobre granie zainwestuj w panele + jakieś dobry zestaw 16 z tweeterami + sub..i styknie..oczywiście +wzmacniacz..
  2. Lukas23 wszystko czeka na Ciebie..Ty jesteś Szefem jeśli chodzi o organizacje :mrgreen: my to laiki przy Tobie jesteśmy (w tych sprawach) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  3. browsa & po koszulce A4-klub.pl :mrgreen:
  4. daaaajta foty :mrgreen:
  5. adamooo odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    adamooo_1
  6. kurka jabym pojechał :-) troche sportu dobrze robi :razz: i może jakieś koleżanki nowe by się poznało ..ale jestem w pracy
  7. jestem od rana do nocy, jak coś :roll:
  8. rezanko jak nic :mrgreen: sam się do tego przymierzam już z 2 miechy :???: ale już niedługo i jeszcze jeden mały problem..Widziałem te lampy u Kunia i coś kiepsko świeciły..mam nadzieje ze u mnie będzie gites
  9. Chłopaku jutro work więc mnie nie będzie..jak coś to wpadaj do mnie :mrgreen:
  10. Chłopaku ja mam :mrgreen: ofisa
  11. hehe Lukas23 nie dostanie ani jednego..sądze ze po tak długim pobycie w u-es-a przybrał na wadze z 10 kg :mrgreen:
  12. niektórzy źle podłożą lewarek..i zdziwko wychodzi :mrgreen: jak fura łamie się w pół
  13. Witamy Cie Dziku..cieszymy się ze wróciłeś Tomboya tez witamy ..na Waszą cześć hiphipHUra...teraz to musicie po 1o krów postawić :razz: :mrgreen:
  14. widziałem te lampy wczoraj na takim samy kolorze co ma poziek i średnio to wygląda..
  15. hehe..a Żółw siedzi i zawija w te sreberka
  16. he..chętnie bym pojechał ale w robocie jestem Ono pytałeś sie ?
  17. Ładne lampy..: 1.troche drogie 2.Takie lampy lepiej się prezentują na ciemniejszym kolorze auta (np.czarny) 3.Wydaje mi się ze Ty masz git :-) i bym został przy starych.. 4.zrobisz jak uważasz myśle ze gdybyś poszukał u naszych sąsiadów byłoby taniej..
  18. NO ten gillek jest fajny
  19. W VTG czyścili tym płynem 2 silniki..już jeżdzą nimi rok i żadnych wycieków..
  20. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    To że sprężyny zmieniłeś to nic nie znaczy..a jak sprawdzałeś sprawność amorków to tez nic nie znaczy..ostatnio miałem okazje zobaczyć jak sprawdzali 2 auta..jedno na kompletnie rozwalonych amorkach a drugie na nówkach dopiero co założonych..no i ten na zniszczonych miał dużo lepszy wynik niż nówki..poza tym jeśli masz sportowe spręzyny to musisz do nich dobrać odpowiednie amorki..jesli będą normalne to Ci się wybiją w bardzo krótkim czasie..bilstein produkuje amorki b4 sport są takie same jakie wkładali do naszych audiczek b5 w wersji sport..czyki obniżony o około 20mm.. Pozdrawiam
  21. JEst syf bo samochód jeździł na oleju castrola..80%samochodów sprowadzonych jeździło właśnie na takim oleju, który pozostawia po sobie syf..najlepiej będzie jak kupisz płyn do mycia silnika Motula (kosztuje około 80 zł) np w intercarsie..2 sposób to jak już Ci koledzy pisali to zalać jakimś tanim olejem ze 2 razy co 1000km i dopiero ten olej na którym będziesz jeździł.. Pozdraiwam
  22. Poziek generalnie GS powiedział zebym się nie martwił na zapas..turina może swiszczeć nawet 200tysi i śmigać jak szalona...a jeśli chodzi o napinacz to też powiedział ze nic nie słychać..a więcej info odnośnie turbiny będzie wiadomo po hamowni..no więc teraz czekam na Ono żeby coś zadziałał w tej sprawie :mrgreen: Spanky zapraszamy..wpadaj a nie pożałujesz :razz: Główną atrakcją spota będzie samochód RYSIA..o ile wpadnie..
  23. Krzysiek a masz może kogoś kto ma kabelek VAG ? Szukałem na allegro i taki na USB kosztuje 200zł :shock: ..byśmy sobie podłączyli ,i zchipowali auta :mrgreen:
  24. adamooo odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Multimedia, Nawigacja i Elektronika
    Jestem za..niech każdy jeszcze poda numer karty kredytowej + PIN..koniecznie :mrgreen:
  25. No czekamy, czekamy... :mrgreen: mam nadzieje ze mnie przewiezie :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.