Treść opublikowana przez adamooo
-
Wymiana Głosników
hm..a naszych audiczkach nie wsadzisz w drzwi większych głosników niż 13..no chyba ze zrobisz panele..chcesz dobre granie zainwestuj w panele + jakieś dobry zestaw 16 z tweeterami + sub..i styknie..oczywiście +wzmacniacz..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas23 wszystko czeka na Ciebie..Ty jesteś Szefem jeśli chodzi o organizacje :mrgreen: my to laiki przy Tobie jesteśmy (w tych sprawach) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Brak Turbo, mocy hamulcow...totalny chaos
browsa & po koszulce A4-klub.pl :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daaaajta foty :mrgreen:
- Skype
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurka jabym pojechał :-) troche sportu dobrze robi :razz: i może jakieś koleżanki nowe by się poznało ..ale jestem w pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem od rana do nocy, jak coś :roll:
-
Jakie reflektory?
rezanko jak nic :mrgreen: sam się do tego przymierzam już z 2 miechy :???: ale już niedługo i jeszcze jeden mały problem..Widziałem te lampy u Kunia i coś kiepsko świeciły..mam nadzieje ze u mnie będzie gites
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaku jutro work więc mnie nie będzie..jak coś to wpadaj do mnie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaku ja mam :mrgreen: ofisa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe Lukas23 nie dostanie ani jednego..sądze ze po tak długim pobycie w u-es-a przybrał na wadze z 10 kg :mrgreen:
-
gdzie się podkłada lewarek podczas wymiany koła :D?
niektórzy źle podłożą lewarek..i zdziwko wychodzi :mrgreen: jak fura łamie się w pół
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witamy Cie Dziku..cieszymy się ze wróciłeś Tomboya tez witamy ..na Waszą cześć hiphipHUra...teraz to musicie po 1o krów postawić :razz: :mrgreen:
-
Chlopaki brać te światła czy nie??
widziałem te lampy wczoraj na takim samy kolorze co ma poziek i średnio to wygląda..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe..a Żółw siedzi i zawija w te sreberka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he..chętnie bym pojechał ale w robocie jestem Ono pytałeś sie ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładne lampy..: 1.troche drogie 2.Takie lampy lepiej się prezentują na ciemniejszym kolorze auta (np.czarny) 3.Wydaje mi się ze Ty masz git :-) i bym został przy starych.. 4.zrobisz jak uważasz myśle ze gdybyś poszukał u naszych sąsiadów byłoby taniej..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO ten gillek jest fajny
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
W VTG czyścili tym płynem 2 silniki..już jeżdzą nimi rok i żadnych wycieków..
-
Zero komfortu. Sztywny, twardy .......
To że sprężyny zmieniłeś to nic nie znaczy..a jak sprawdzałeś sprawność amorków to tez nic nie znaczy..ostatnio miałem okazje zobaczyć jak sprawdzali 2 auta..jedno na kompletnie rozwalonych amorkach a drugie na nówkach dopiero co założonych..no i ten na zniszczonych miał dużo lepszy wynik niż nówki..poza tym jeśli masz sportowe spręzyny to musisz do nich dobrać odpowiednie amorki..jesli będą normalne to Ci się wybiją w bardzo krótkim czasie..bilstein produkuje amorki b4 sport są takie same jakie wkładali do naszych audiczek b5 w wersji sport..czyki obniżony o około 20mm.. Pozdrawiam
-
Jak tam u was silniczki wyglądają bo u mnie coś czarno
JEst syf bo samochód jeździł na oleju castrola..80%samochodów sprowadzonych jeździło właśnie na takim oleju, który pozostawia po sobie syf..najlepiej będzie jak kupisz płyn do mycia silnika Motula (kosztuje około 80 zł) np w intercarsie..2 sposób to jak już Ci koledzy pisali to zalać jakimś tanim olejem ze 2 razy co 1000km i dopiero ten olej na którym będziesz jeździł.. Pozdraiwam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek generalnie GS powiedział zebym się nie martwił na zapas..turina może swiszczeć nawet 200tysi i śmigać jak szalona...a jeśli chodzi o napinacz to też powiedział ze nic nie słychać..a więcej info odnośnie turbiny będzie wiadomo po hamowni..no więc teraz czekam na Ono żeby coś zadziałał w tej sprawie :mrgreen: Spanky zapraszamy..wpadaj a nie pożałujesz :razz: Główną atrakcją spota będzie samochód RYSIA..o ile wpadnie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzysiek a masz może kogoś kto ma kabelek VAG ? Szukałem na allegro i taki na USB kosztuje 200zł :shock: ..byśmy sobie podłączyli ,i zchipowali auta :mrgreen:
-
A4 B5 - instalacja CA
Jestem za..niech każdy jeszcze poda numer karty kredytowej + PIN..koniecznie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No czekamy, czekamy... :mrgreen: mam nadzieje ze mnie przewiezie :roll: