Treść opublikowana przez adamooo
-
Przerobienie konsoli środkowej
Mam już klimatronica..ale jak wymieniasz deche to i nowszego klimatronica..i nie wiem czy wtyczki będą pasowały..
-
Przerobienie konsoli środkowej
Witam..dowiadywał się ktoś jak to jest z tym podłąćzeniem klimatronica ? Da rade to wszystko zgrać zeby bajglało ? :roll:
-
climatronic
Ja mam to samo..musze czasami mocno docisąć obok wyświelacza zeby działał jak trzeba...dodam ze przyciski i ekran swięcą się cały czas..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki mam jeszcze takie pytanko ...gdzie w wawie moge w miare rozsądnej cenie wymienić olej w skrzyni ? Kumpel chciał mi wymienić ale nie ma tego klucza gwiazdkowego..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hopaki jestem we wtorek :mrgreen: biore kamercie i aparata
-
halogeny do 95rocznika..
A jak jest z halogenami..jak zostawie serie zderzak to od jakiego modelu mam kupić zeby pasowały w stary zderzak ?(łącznie z kratkami)
-
halogeny do 95rocznika..
Montował ktoś ? Nie wiem czy mi w ogóle w zderzak wejdą..bo są na allegro ale do rocznika od 99-01.. I co myslicie o takim zderzaczku ? A L L E G R O Warto go kupić czy rozwali się na pierwszym zakręcie ? Pozdrawiam
-
Żywotność silnika...Nietypowe pytanie ale...
wszystko zalezy od stylu jazdy..
-
Drobiazgi do tuningu silnika
hehe..słyszałem ze najtańszy sposób na poprawe osiągów jest najlejka na tylniej szybie Pionnier :-)
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
no oki..a jak to sprawdzić Jak zakupie na allegro to sprawde dopiero jak listonosz doniesie..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurna tylko ma być wygodnie..i mają być kelnerki i tancerki..jesli nam się coś nie spodoba to spalimy Ci Twój domek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja zajmuje strych :-) oczywiście bez butów :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przecież wiesz ze się nie ścigam mam rozwalone koło, felge itd, hehe chociaż z Lukasem23 mógłbym się zmierzyć :-) na wsteku :mrgreen:
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
thx bart ..jutro pozwole sobie do Ciebie przedryndać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe..spoko wodza..postaram się jakoś zamienić :-) kamerzysta musi być :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki kurna pracuje we wtorek :|
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
Czyli co kupować ?Dobre to to ? Czy jakies lepsze zakupić ? Może ktoś ma jakieś dojścia do tych świeczkuf w wawie :mrgreen: ?
-
Świeczki NGK PFR6Q ?
Chłopaki co o tym myslicie ?Cena dość niska jak na ten model.. LINK DO ALLEGRO Czy to jakaś lipa czy warto kupić..słyszałem ze to najlepsze świeczki do 1.8T..ale ta cena dość niska ??? Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ono pamiętaj też o mnie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chcemy zakupić większą ilość coby kupić taniej..jak narazie są za 140 euro..w wersji czarne lub chrom na oringach i soczewski ofkors Bartt ma coś załatwić z xenonkami i przetwornicami w dobrych cenach więc całość będzie w miare tanio..im więcej osób tym taniej..więc sie zastanawiajta szybko bo wiosna już się kończy wieczorem jak wpadne do domu to zarzuce fotki jak wyglądają lampy..można je znaleźć na ebay lub allegro..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nie :mrgreen: ja będe kucharzem Ale kamerke będe miał więc Wy nie musicie brać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heh spoko było..czekamy na wyścigi :mrgreen: =>przybęde z grillem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Po cichaczu to ja bede :-) cichociemnym i rozwalonym audikiem ale na godzinke wpadne..wyrwe się z roboty coby sie spotkać z Wami :-) i podłączyć się pod VAGA Rezerwuje podłączenie jako PIERWSZY :mrgreen: ==>bede na 19 :-)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam ==>to jak z dniem dzisiejszym ? Przybywa ktoś pod Torwarek ? Jak coś to ja bede na 19..
-
A4 B5 - Passat B5
Kurka części paska i audi są takie same..ale jakoś jak śmigałem paskiem wcześniej to wydawało mi się ze z tyłu jest jakoś więcej miejsca dla pasażerów.. :|