Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

nedwed

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez nedwed

  1. tylko ze ja cos tam mam w lewym boku chyba że to nie to
  2. Witam, zepsula mi sie w samochodzie zmieniarka (w schowku), zamowilem uzywana na allegro, wymieniliem, plyty wciaga, wysuwa lecz w nawigacji rns-d wyskakuje komunikat no cd changer. Porownalem numery i moja stara o ile dobrze pamietam ma koncowke numeru "C" a ta ktora kupilem "D". Bylem u faceta od car audio i mowi ze ta ktora kupilem jest do nawigacji rns-e. Czy to prawda, a jesli tak to jest mozliwosc zrobienia czegos zeby ona jednak byla kompatybilna ? ---------- Post dopisany 15-09-2012 at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany 14-09-2012 at 15:37 ---------- Ktokolwiek ?
  3. Zrobilem to co bylo w filmiku i o dziwo... Pomoglo ! Tylu 'specjalistow' elektronikow nie pomoglo a tu prosze jeszcze mam tylko problem ze zmieniarka ale to w innym temacie
  4. nic nie daje :/
  5. nie widze nigdzie tego filmiku, moglbys linka podeslac ?
  6. mi tv wogole nie dziala a jesli chodzi o antene to nie mam zielonego pojecia, ja wszystkie czesci kupuje na allegro. Podesle Ci na priv moj adres
  7. Witam, wiem ze nawigacja RNS-D ma wbudowany tuner tv, czy jest mozliwosc jakos to wlaczyc ? Albo jakos przez zmieniarke ogladac filmy ?
  8. udalo mi sie zrobic aby samochod juz odpalal z tego kluczyka, zaprogramowalem immobilizer jednak dalej nikt nie potrafi mi pomoc co zrobic aby zaprogramowac centralny, bo wiem ze robi sie to w zamku przy klamce, jednakze poprzedni wlasciciel usunal oryginalna klamke z zamkiem zeby nikt mu sie nie wlamal i nie wiem co teraz robic, bo nie jest mi na reke wchodzenie codziennie do samochodu bagaznikiem w razie rozladowania dzialajacego pilota
  9. wiec jak z ta aktualizacja, bo ja mam dalej po niemiecku, moze ktos podac jak prostemu chlopu skad mam cos sciagnac, czym nagrac, na jaka plyte, gdzie ta plyte wlozyc itp zeby spolszczyc menu w tej nawigacji ?
  10. No nic, kupilem nowa przetwornice za 350zł firmy valeo, taka jak są montowane fabrycznie, tylko jeszcze jej nie mam, za to odpialem stara przetwornice i po odpieciu komputer pokladowy wskazywał mi spalanie chwilowe i srednie 0 litr/100km. Nie wiem czy to wina tego ze przetwornica jest nie podpieta, nie mam mozliwosci sprawdzic bo musialem wyjechac i dopiero w srode zobacze czy po podpieciu nowej przetwornicy problem zniknie. Domin, odsprzedałbys te oprawki ? Mieszkasz stosunkowo niedaleko Warszawy to moge w kazdej chwili podjechac
  11. Witam, posiadam Audi z 2003r, w xenonie, i potrzebuje do niego przetwornicy, dowiedzialem sie ze numer do tego modelu to: 8E0 907 391 A, jednakze mozna kupic uzywana z takim samym numerem lecz koncowka "B" - 8E0 907 391 B, czym one się różnią i czy "B" bedzie pasowac ? I Drugie pytanie, gdzie kupic oprawki plastikowe do swiatel pozycyjnych przednich, bo poprzedni wlasciciel musial byc idiota i dal za mocne zarowki pozycyjne i przetopilo mi oprawki i zarowka nie łączy, na allegro nikt tego nie ma bo szukałem, po szrotach jezdzilem i nic
  12. nedwed opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam, posiadam Audi z 2003r, w xenonie, i potrzebuje do niego przetwornicy, dowiedzialem sie ze numer do tego modelu to: 8E0 907 391 A, jednakze mozna kupic uzywana z takim samym numerem lecz koncowka "B" - 8E0 907 391 B, czym one się różnią i czy "B" bedzie pasowac ? I Drugie pytanie, gdzie kupic oprawki plastikowe do swiatel pozycyjnych przednich, bo poprzedni wlasciciel musial byc idiota i dal za mocne zarowki pozycyjne i przetopilo mi oprawki i zarowka nie łączy, na allegro nikt tego nie ma bo szukałem, po szrotach jezdzilem i nic
  13. gdzie takich szukac ? a jak nie podniosa to co ?
  14. caly czas mi sie swieci, widzialem ze w niektorych autach ludzie pisza o problemie takim, ze nie widac ani przebiegu dziennego ani calkowitego tylko jest napis: "dEF Error", u mnie jest tylko "dEF". Wiecie jak sie tego pozbyc ?
  15. Witam, mam problem, dzisiaj podłączyłem u jakiegoś elektronika samochód do komputera, pousuwał mi jakieś tam błędy lecz pojawił się w zamian jeden inny którego nie wie jak usunąć. Mianowicie w miejscu gdzie jest przebieg (nie całościowy tylko ten który można zerować) wyświetla się napis "dEF". Co to jest i jak to usunąć ?
  16. Nie moze byc zepsuty immobiliser bo na drugim kluczyku samochod zapala. A ten samochod nie ma miejsca na wlozenie kluczyka i otwarcie samochodu mechanicznie, no chyba ze jestem slepy i nie widze
  17. przyjąłem Wiec moze ktos z Warszawy ma kabel zeby podpiac mi samochod ? Ile taki czujnik kosztuje ?
  18. ta czesc nie byla otwierana wiec musi tam byc. Po 20s puszczam przycisk czy wyjmuje przytrzymujac ?
  19. jak to wyglada i gdzie to znalezc ?
  20. zadna z opcji nie dziala, w radiu jest napis 'no cd1' i tak do szostej plyty wiec nic nie ma w srodku pojade do jakiegos car audio niech zerkna
  21. ma ktos jakas solucje do mojego problemu ?
  22. Zaadoptowac, ale jak to zaadoptowac ? a w razie co gdzie taki transponder kupic i ile to kosztuje ?
  23. pytam powaznie, co teraz robic ? Mam juz drugi klucz ale co zrobic zeby pierwszy dzialal ?
  24. wymienialem baterie u zegarmistrza wiec nie sadze zebym cokolwiek zgubil
  25. sprobuje tej metody. Bo chyba tez immobiliser nie dziala, po przekreceniu kluczyka ale nie zapaleniu silnika caly czas miga dioda (symbol samochodu z kluczykiem u dolu), potem po przekreceniu kluczyka dalej samochod zapala i za moment gasnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.