Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
Zakładanie gazu w okolicach Piły/Poznania, gdzie?
Instal auto gaz Poznań ul. Czarnkowska . Robiłem u nich dwa auta , audi latam 3 lata zero problemu instalacj BRC. Nissan prawie 7 lat też zero problemu.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie wiem bo ja nie byłem, musiałem z małym do szpitala jechać[emoji20]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba nie bo nikt nie potwierdził.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To Panowie kto bedzie na spocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja bym był tak chwile po 17.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja będę.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oj tam oj tam Znałem jedna taka co wystarczyło skrzynie zmienić i parę gratów z tyłu i juz by Q była Też taką sobie przypominam , to auto powinno mieć światową premierę.PRAWIE QUATTRO[emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jednego dobrego fachowca znam z Wrześni, nasz mistrza rezania[emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo nie masz jakiegoś znajomego co ma warsztat? I by to zrobil.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozazdrościć tego quattro , szkoda że b5 nie można tak przerobić jak b6.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmy, ta druga opcja jest całkiem realna Chyba że w sobotę za bardzo zabaluję Pijoki tylko balować[emoji6] masz być i koniec .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak tylko mi chodzi o PB, ale przejechać się zawsze możemy tylko wezmę usztywnienie na d na szyję bo pewnie moment mi łepek urwie [emoji1]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3.0 pewnie lepsza opcja , tak chcialem zobaczyć jak jedzie v6 , bo może będzie zmiana.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pewnie, tylko pieluche na tyłek wciągne [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Panowie ma ktoś b6 w quattro 2.4 ,bo chciałem zobaczyć jak to jedzie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może bym dał rade ale na tą chwilę tak 60%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Chyba pnojhage
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć wszystkim.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak to Tobie? On miał ją już długo, zabrałem przy okazji jak byłem po drzwi ;-) To ktoś mi zabrał błotnik No właśnie nie wiem co się z Wami dzieje Ja mam tylną klapę i prawe tylne drzwi , bo reszty nie dałem rady zapakować do auta. A w następny weekend miałem zabrać maske i lewy błotnik , takie były plany ale ktoś mnie wyprzedził.Ale jaja oddawaj maske [emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A kupowałeś części od gościa ze Sterkowa , bo ktoś mi maske łyknoł podobno z Zielonej Góry , to ty?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kriss , tak z innej beczki ty masz kolor lakieru LY9B
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też dzisiaj na sucho. Jutro do pracy na 7.00[emoji20]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witamy. Dzisiaj to nie wykonalne.(Andrzejki)[emoji6]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No właśnie na Wojska Polskiego , ja wlasnie jechałem za nim od Nadwierzbaka. Jest smok niesamowity.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam. To nie niestandardowy. Ten to cały pas zajmuje, robi wrażenie na ulicy .