Treść opublikowana przez Maciej 6001
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ogień...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry. To elegancko Arek , prace dostałeś w poznaniu?
-
Listwa/Listwy dolne drzwi Audi A4 B5
Witam . Tak samo polecam nowe z aso ,teraz już mam plastikowe od spodu a stare były metalowe .
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry . Ja tak na 50% z tym spotem. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry Panowie ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A mi jeszcze kasy nie wypłacili Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też ,powiem tak chyba z 20 osób stało i patrzyło jak facet spokojnie odjeżdża robotnicy drogowi nawet przerwali rycie jezdni ,ten dźwięk tego pieca pod maską obłędny .Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 Panowie wczoraj widziałem na żółtych tablicach forda mustanga Eleneor (niewiem jak to sie piszę ) ale ogień fura. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Naj więcej stali w Goleniowie i Gorzowie. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To jest nic ,rodzice trasa Dziwnów -Poznań 8 godzin jechali.Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Też dziękuje za spota . No fota pełna profeska d*pa ucięta Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja też zawitam na stadion tak 16.30. A co z pozostałymi . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miedzik sprawdze i dam znać z tymi klamotami . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miedzik no ja mam nie pamiętasz podawałem tobie cene ,chyba ze zadrogo było ale to nie odemnie zależy Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 Na parking pod stadionem to bym ją nawet na plecach przytargał Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam cztery ale do polifta jak by ktoś chciał.Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 czemu nie dojedzie ?Po tym szczale w dupsko krece sie tylko po grunwaldzie .Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry . Szkoda ze tak daleko ten spot ,bo muj trupek nie dojedzie tam:( Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Bartek no sprzecik zajebiaszczy Dźwięk silnika to potęga ,w wolnej chwili wpadni sie pochwalić. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wakacje ogień 5 dni picia ale.dałem radę ,a auto bez zmian pewnie pod koniec tygodnia go rozbiore. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam serdecznie . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja nie dam rady pojechać zobaczyć tego auta bo o 4.00 wyruszam na wakacje:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak czym Felom . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Skubi mam zderzak jeszcze,a jak wycena za auto jeśli można wiedzieć. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00