Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciej 6001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciej 6001

  1. Bry. To elegancko Arek , prace dostałeś w poznaniu?
  2. Witam . Tak samo polecam nowe z aso ,teraz już mam plastikowe od spodu a stare były metalowe .
  3. Bry . Ja tak na 50% z tym spotem. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  4. Bry Panowie ...
  5. Dobry. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  6. A mi jeszcze kasy nie wypłacili Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  7. Siemka. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  8. Ja też ,powiem tak chyba z 20 osób stało i patrzyło jak facet spokojnie odjeżdża robotnicy drogowi nawet przerwali rycie jezdni ,ten dźwięk tego pieca pod maską obłędny .Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  9. Dobry Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 Panowie wczoraj widziałem na żółtych tablicach forda mustanga Eleneor (niewiem jak to sie piszę ) ale ogień fura. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  10. Naj więcej stali w Goleniowie i Gorzowie. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  11. To jest nic ,rodzice trasa Dziwnów -Poznań 8 godzin jechali.Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  12. Też dziękuje za spota . No fota pełna profeska d*pa ucięta Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  13. To ja też zawitam na stadion tak 16.30. A co z pozostałymi . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  14. Miedzik sprawdze i dam znać z tymi klamotami . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  15. Miedzik no ja mam nie pamiętasz podawałem tobie cene ,chyba ze zadrogo było ale to nie odemnie zależy Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 Na parking pod stadionem to bym ją nawet na plecach przytargał Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  16. Ja mam cztery ale do polifta jak by ktoś chciał.Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2 czemu nie dojedzie ?Po tym szczale w dupsko krece sie tylko po grunwaldzie .Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  17. Bry . Szkoda ze tak daleko ten spot ,bo muj trupek nie dojedzie tam:( Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  18. Bartek no sprzecik zajebiaszczy Dźwięk silnika to potęga ,w wolnej chwili wpadni sie pochwalić. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  19. Wakacje ogień 5 dni picia ale.dałem radę ,a auto bez zmian pewnie pod koniec tygodnia go rozbiore. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  20. Witam serdecznie . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  21. No ja nie dam rady pojechać zobaczyć tego auta bo o 4.00 wyruszam na wakacje:) Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  22. Jak czym Felom . Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2
  23. Skubi mam zderzak jeszcze,a jak wycena za auto jeśli można wiedzieć. Wysyłane z mojego GT-S5830i za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.