-
Regeneracja turbosprężarki?
Bałem się takiej odpowiedzi jak nie znajdę nic bliżej Łodzi to się na sto pro odezwę
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
aa tam,nikt nie kupuje takiego motoru żeby oszczędzać.banan na twarzy bezcenny zgadza się , tjuny są po to żeby cieszyły i żeby auto było szybkie a nie ekonomiczne
-
wycena rzeczoznawcy pzu co robić
ja polecam http://rofag.eu/dane_kontaktowe.html Uniqa unikała pełnej wypłaty odszkodowania, wysłałem kosztorys do Rofag-u, zrobili własny kosztorys i dopłacili mi należną kasę odkupując ode mnie szkodę, szybko, sprawnie i bezproblemowo, tak jak powinno to wyglądać. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
święta racja, u mnie po ok 200tkm smok olejowy się zatkał bo ktoś wcześniej chyba mało fachowo wkleił miske na silicon i ten się mocno osadził na smoku, efekt był taki że zapaliła mi się kontrolka ciśnienia oleju i auto zaczeło pracować jak diesel, na lawecie pojechało do mojego znajomego do warsztatu i został wymieniony smok olejowy + olej silnikowy + filtry + uszczelka korka miski olejowej, całkowity koszt ok 650zł z robocizną to i tak spoko w porównaniu z robotą całego silnika gdyby klęknał :/
-
[ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
zacnie autko wygląda i kozacko się odpycha, ale spalanie boli kieszenie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami na forum, zgodnie z Torą, Biblią, Koranem i bajkami o Żwirku i Muchomorku chciałem się oficjalnie przywitać