Treść opublikowana przez kylo1991
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no i to jest rozmowa... Gdzie by bylo naj lepiej się spotkać?? Okolice Tesco, Bp może?? Chyba za ktoś ma lepsze propozycje?"
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok 3. kylo1991 też będe..... moze by sie gdzies umówił i zajechał większą paczką
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to wpisywać się na liste : 1. 2. 3. 4. 5.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dokładnie mi o tego chodzi Może by się wybrał wieksza ekipa??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kto wybiera się na spota niedzielnego??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok. Będę Cię wypatrywał
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może i ja się pojawię ---------- Post dopisany 12-01-2014 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2014 at 18:37 ---------- bedzie ktoś miał może naklejki klubowe na spocie??
-
Opinia na temat 1.8
Mój pali tyle samo. Na trsie przy normalnej jeździe koło 10L. Miasto na krótkich odcinkach, na nie dogrzanym silniku 15L:wink:
-
Oryginalny termometr w liczniku
witam, zakupilem termometr 10 pinowy z oryginalną wtyczką i nie zgadza mi się układ pinów. Tzn. na 1 podany jest + po stacyjce a we wtyczce to miejsce jest puste, masa na 5 i też jest puste. Jak się odnieść do tego?? wpiąć się w puste miejsca i podpąć według opisu?? ---------- Post dopisany 11-01-2014 at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany 10-01-2014 at 18:23 ---------- poradziłęm sobie z problemem:wink: przepiąłem piny tak jak pisze 1 plus po stacyjce, 6 masa ( w oryginalnej kostce 6 pod 1 ) i 10 sygnał z czujnika. Wszystko śmiga idealnie:banan:
-
Brak zasilania podświetlenia klimatronika i kratek nawiewów
tylko gdzie teraz szukać?? jak wszystko było ok. Nigdzie nic nie zwarłem a ni nic w tym stylu. Najbardziej mnie zastanawia wyświetlacz od skrzyni automatycznej że cały czas jest na D. ---------- Post dopisany 06-01-2014 at 17:02 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 18:21 ---------- odnosnie wyświetlacza od skrzyni wyjaśniło się..... byłą odpięta klema i skrzynia tak jakby musiała się za adoptować. Ale podświtlenia klimatronika, biegów przy lewarku, kratek nadal nie działa. Gdzie szukać?? ---------- Post dopisany 07-01-2014 at 15:28 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 17:02 ---------- czy są gdzieś jeszcze bezpieczniki oprócz tych w desce po lewej stronie?? ---------- Post dopisany 08-01-2014 at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 15:28 ---------- A może ktoś się orientuje gdzie idzie ten kabelek od podświetlenia biało niebieski?? ---------- Post dopisany at 16:17 ---------- Poprzedni post napisany at 16:17 ---------- A może ktoś się orientuje gdzie idzie ten kabelek od podświetlenia biało niebieski??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ciekawe jak ze Źródełkiem bo nie ma dobrych opinii.
-
Oryginalny termometr w liczniku
Witam, czy widoczne są zdjęcia w pierwszym poście czy tylko u mnie jest coś nie tak??
-
Brak zasilania podświetlenia klimatronika i kratek nawiewów
Bezpieczniki wszystkie są sprawdzone (OK), podłączane były jedynie do przewodu od podświetlenia kratki nawiewów, przy montażu ostatniej kratki napięcie znikło. Może był za duży opór i coś upaliło??
-
Brak zasilania podświetlenia klimatronika i kratek nawiewów
Witam, mam problem z poswietleniem klimatronika i kratek nawiewów. Podczas montażu kratek wszystko było ok. W przewodzie przy radiu był prąd od podświetlenia i wszystko było tak jak ma być. Po chwili prąd znikł.. nie ma też podświetlenia klimatronika i wyświetlacz od skrzyni automatycznej świeci ale nie przełącza biegów na wyświetlaczu.
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
To jak by co to dla klubowiczów zniżka hehe.... Parę jest A4 jednego brata nie dało mi się namówić na Audi-ka i kupił Scenica:facepalm: ale powoli żałuje
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
mój jest avant z czarnymi szybami bo drugi avant o podobnym kolorze jest ojca a czerwony sedan brata hehe:decayed: ja nie jechałem tylko przechodziłem akurat.... mój stał po sąsiedzku pod domem:wink: ---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ---------- jeżdżę swoim ale jak trzeba to też i inna A4:decayed: ---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- a może mówi Ci coś zespół muzyczny Accord??
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
slimaczek89rz widziany pod centrum w Słocinie koło 18:20 hehe:decayed:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
a ja nie dałem rady znowu:facepalm: moze jakieś foto pamiątkowe ktoś ma:decayed:
-
Jaki Wosk na zimę ?
Ja zakupiłem wosk COLLINITE i powiem tak: efektu super nabłyszczenia nie ma ale zabezpiecza dobrze lakier. Woda po umyciu samochodu łądnie spływa i zostaje pare kropel wody. Nie polecam woskować przy temp. poniżej 10st gdyż nie ma to sensu bo wychodzą plamy itd..
-
Kontakty gdzie kto pracuje ! Podkarpacie
Naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy, turbosprężarek i innych - Serwis Hoffman. Jak coś to pisać na PW.
-
Słaby xenon.
Mój problem z xenonem chyba rozwiązany kupiłem przetwornice od kolegi z naszego forum oryginalne Hella. Światło póki co jest super. Nie mruga i zapala za każdym razem. Na chińskich przetwornicach światło bylo slabe i niebieskie. Na przetwornicach Hella swiatlo jest mocne i białe:banan: Teraz mogę stawać przy B8 kumpla heh:grin:
-
Słaby xenon.
Z tego co widzę to na pewno lewy a prawy czasami nie odpala
-
Słaby xenon.
Co do zarnikow to są raczej pewne. Kupione w Rzeszowie w sklepie motoryzacyjnym naj bardziej znanym
-
Słaby xenon.
Z gwertym rozmawiałem jeszcze przed naprawa lamp i mówił że przetwornica też ma wpływ na jakość światła alw chciałbym się upewnić jeszcze. Moze ktoś miał taki przypadek
-
Słaby xenon.
Witam, mam problem ze słabymi światłami. Kupiłem reflektory xenonowe oryginalne Hella z S4 ( dzielone). Po jakimś czasie użytkowania stwierdziłem że bardzo słabo świecą. Postanowiłem wymienić żarniki bo były jakieś chińskie. Kupiłem Osramy i po zamontowaniu światło troszkę się poprawiło ale nadal nie było to co ma być. Nie dawno wysyłałem lampy do kolegi Gwerty w celu naprawy. Wymienił soczeki na bixenonowe chyba z Q7, wyczyścił wnętrze reflektorów i naprawił regulacje bo nie działały poprawnie. Po zamontowaniu reflektorów po naprawie światło jest dużo lepsze ale szału nie robi. W porównaniu z innymi samochodami to ewidentnie jest dużo słabsze. Zastanawiam się nad przetwornicami gdyż zamontowane mam jakieś chińskie z H.I.D-ów, czasami prawa lampa nie zaświeca się. Przy dojechaniu np. do jakiegoś auta widać jak światło mruga. Czy może to być kwestia przetwornic?? Pytam gdyż w lampy wsadziłem już ponad 1000zł i nadal nie dziła to tak jak powinno i niechciał bym ładować kasy w coś co może nie przynieść żadnych efektów. Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.