Treść opublikowana przez arekp
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Pisałem już jakiś czas temu: Trzeba dodatkowo: 46 Moduł Komfortu -> Kodowanie -> Bajt 01 -> Bit 2 na 1 Bez tego nie działa Zapomniałem co prawda sprawdzić kwetię fizycznej obecności syreny, ale skoro alarm działa (po zamknięciu auta, siedząc w środku po jakimś czasie zaczyna wyć) to syrena musi być
-
B8 TrOOOOp
Hm, a co w nich jest takiego nadzwyczajnego? U mnie tak wyglądają oryginalne - a nie mam B&O.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panowie, gwiazdka w tym roku we wrześniu ... przyjechały rameczki Może jakiś spontanik przy tej okazji nam wyjdzie w dniu dzisiejszym?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
A to nie jest czasem tak, że po uruchomieniu procedury stoisz w miejscu i "anulowanie z powodów bezpieczeństwa" ma ochronić Ciebie przed spaleniem fury?
-
Kontrolka świec żarowych
Jak na swój pierwszy post na tym forum, to strasznie na temat się wypowiadasz ;-)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Kasa była wpłacona jeszcze zanim Wasze przelewy do mnie dotarły :/
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Niestety ... ramki nie wyszły od sprzedawcy :/ Gość*jest jakiś niepoważny. Status można sprawdzić w wątkach 'ramkowo-naklejkowych' - wpłacone, czeka na wysyłkę :/ Nie potrafię zrozumieć czemu ktoś zabiera się za dystrybucję gadżetów skoro nie ma na to czasu.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Może taka eskorta: Nietypowy ślub w Szczecinie. Konwój ciężarówek przejechał przez centrum miasta [wideo]
-
B8 TrOOOOp
A oto nasza kratka, która ponownie (jak się spodziewałem) wróciła na sprzedaż :/ Audi A4 B8 8K9017221KM krata przegroda bagażnika
-
Akumulator (klema) po stluczce
W TYM WĄTKU, na końcu pierwszego postu (po naciśnięciu przycisku) znajdziesz obrazki zawierające interesujący Ciebie element i opis który powinien pomóc w ogarnięciu tematu.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Panorama sprawdzona, dobrze mówiłem żeby się tam nie pchać kolumną aut ;-) Ledwo zawróciłem jednym autem ... po tym jak odbiłem się od bramy. Trzeba inną miejścówkę.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Może być kicha z dostępnością - dziś niedziela :/ Google podpowiada kilka wyników z okolicy: Wulkanizacja Opony serwis MIDZYWODZIE godziny otwarcia info mapa Podzwońcie, może coś się uda załatwić.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Dawaj chłopaków Ja już się ogarnąłem z klientem, więc jednak zdążę*dotrzeć ... a właściwie już w drodze jestem
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
No i się zesrały plany ... ja dziś odpadam :/ Zerknij kilka postów wstecz, sam kilkukrotnie podawałem link do mapy więc znajdziesz bez problemu.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Zamiast na 19 w Koszalinie, dawaj na 20 do Szczecina
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Uzupełniłem, może się coś rozrusza Próbujemy spotkać się na parkingu Panoramy, czy walimy na Eskadrową? Lista niedzielnych kierowców ;-) 1. MartineZ 2. Doradca 3.
-
B8 TrOOOOp
Nie wiesz jak się flexem posługiwać? ;-)
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Raczej _pod_ ;-) ---------- Post dopisany at 15:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:59 ---------- To może próbujemy wbić się na parking hotelu Panorama?
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
Taka różnica, że AHA to nie ręczny ;-) AHA utrzymuje ciśnienie w układzie hamulcowym, nie wymaga użycia hamulca ręcznego. IMO nie warto przesadnie tego używać w codziennym ruchu ulicznym - w zastępstwie ręcznego - aby niepotrzebnie zbytnio nie eksploatować pompy w układzie hamulcowym.
-
B8 TrOOOOp
Na czym dokładnie polega cała operacja Czy po wyjęciu foremki i tych gadżetów wchodzi dojazdówka ? Ile cali masz dojazdówkę ? Udało mi sie skompletować cały potrzebny zestaw: - nowa (pełna) forma - zestaw narzędzi i podnośnik - pokrywa plastikowa pełna - 19" koło Wszystko pięknie się wpasowało na swoje miejsce.
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Super fotorelacja Fajne ujęcia i super technicznie! Kolejnym razem faktycznie trzeba będzie najpierw myjnię odwiedzić ;-)
-
B8 TrOOOOp
Zmieniałem, a co potrzeba?
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Było kilka razy, wystarczy czasem sięgnąć lekko wstecz ...
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Wygląda o niebo lepiej :-) Musisz do tego wrócić! ---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- ps. TUTAJ strona toru wyścigowego w DE
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Może być 20, ja pewnie będę koło 19:30 bo nie będzie mi się opłacało wracać do domu przed spotem.